Bucate cu gust....Yummy

Yummy, yummy! Bine ati venit!

Te rugam sa te inregistrezi sau sa te conectezi pentru a putea avea acces la toate sectiunile forumului!

Oricarui membru nou care in decurs de 7 zile de la inregistrare nu a scris nici macar mesajul de prezentare, i se va dezactiva contul.

Multe lucruri yummy te asteapta: retete cu imagini, concursuri cu premii deosebite, informatii si multe sfaturi incercate chiar de noi!

Te asteptam!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bucate cu gust....Yummy

Yummy, yummy! Bine ati venit!

Te rugam sa te inregistrezi sau sa te conectezi pentru a putea avea acces la toate sectiunile forumului!

Oricarui membru nou care in decurs de 7 zile de la inregistrare nu a scris nici macar mesajul de prezentare, i se va dezactiva contul.

Multe lucruri yummy te asteapta: retete cu imagini, concursuri cu premii deosebite, informatii si multe sfaturi incercate chiar de noi!

Te asteptam!

Bucate cu gust....Yummy

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Bucate cu gust....Yummy

Nu e mestesug a gati mancare, ci e mestesug a potrivi din sare.

Concurs de fidelitate

Photobucket

Ultimele subiecte

» 11 ingrediente dezgustătoare pe care le putem consuma zilnic
Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 EmptyLun Apr 02, 2012 1:04 pm Scris de Pamico

» Alerta maxima pe sistemele cu Windows
Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 EmptySam Mar 17, 2012 11:23 pm Scris de Pamico

» Mucenici de peste tot
Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 EmptyMier Mar 14, 2012 7:39 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Un martisor de la Google - din 1 Martie - one policy, one Google experience
Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 EmptySam Feb 25, 2012 4:50 pm Scris de Pamico

» Ce mancam azi 3
Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 EmptyVin Feb 24, 2012 10:21 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Cornulete cu rahat.
Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 EmptyJoi Feb 23, 2012 4:12 pm Scris de mariana

» Taifas la cafeluta 5
Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 EmptyJoi Feb 23, 2012 4:09 pm Scris de mariana

» Trufe de ciocolata cu coaja de portocala
Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 EmptyMar Feb 14, 2012 5:52 pm Scris de mariana

» Furculita deasupra cutitului sau cat de rau mancam
Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 EmptyMar Feb 14, 2012 5:43 pm Scris de mariana

» PAINEA CU OREZ
Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 EmptyDum Feb 12, 2012 12:15 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Ce mancam la micul dejun?
Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 EmptyDum Feb 12, 2012 12:09 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Pe carari de munte
Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 EmptySam Feb 11, 2012 8:55 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Depasirea dificultatilor in relatia de cuplu
Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 EmptySam Feb 11, 2012 6:30 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Unt vs margarina
Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 EmptyJoi Feb 09, 2012 8:29 pm Scris de Fraiche-Bistro

» Prajitura "Ziua si noaptea"
Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 EmptyMar Ian 24, 2012 1:44 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Cum să-ţi încarci telefonul sau laptopul pentru a-ţi proteja acumulatorul
Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 EmptyDum Ian 15, 2012 4:31 pm Scris de Pamico

» Craciunul- sarbatoarea familiei
Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 EmptyVin Dec 23, 2011 10:14 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Falafel- chiftelute din naut si legume
Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 EmptyVin Dec 23, 2011 10:03 am Scris de Eva Maria Scumpa

» ZACUSCA DE FASOLE PASTAI
Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 EmptyVin Dec 23, 2011 10:00 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Pandispan
Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 EmptyDum Dec 11, 2011 7:09 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Să mai avem încredere în dolar?
Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 EmptyDum Dec 04, 2011 3:16 am Scris de Pamico

» PANETTONE CU CIOCOLATA SI MIGDALE – masina de facut paine
Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 EmptyMar Noi 29, 2011 11:43 am Scris de CRINA

» MELCISORI PIZZA
Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 EmptyMar Noi 29, 2011 11:39 am Scris de CRINA

» Musaca din vinete si cartofi
Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 EmptyMar Noi 29, 2011 11:33 am Scris de CRINA

» Gulii umplute cu ciuperci
Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 EmptyMar Noi 29, 2011 11:32 am Scris de CRINA

Cine este conectat?

În total sunt 48 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 48 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul


Recordul de utilizatori conectați a fost de 100, Vin Feb 02, 2024 6:50 am

Top postatori

Salt'n Pepper (4110)
Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 Bar_leftTort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 BarTort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 Bar_right 
Corina (3482)
Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 Bar_leftTort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 BarTort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 Bar_right 
spicy (1621)
Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 Bar_leftTort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 BarTort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 Bar_right 
ionela2682 (1505)
Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 Bar_leftTort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 BarTort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 Bar_right 
lacramioara (1381)
Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 Bar_leftTort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 BarTort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 Bar_right 
vdaiana (1335)
Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 Bar_leftTort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 BarTort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 Bar_right 
mireya (1247)
Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 Bar_leftTort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 BarTort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 Bar_right 
Pisyoana (1142)
Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 Bar_leftTort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 BarTort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 Bar_right 
Mihaela (1058)
Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 Bar_leftTort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 BarTort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 Bar_right 
diana (1034)
Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 Bar_leftTort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 BarTort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 Bar_right 


visit counter

All Cooking Sites

+8
freshanana
diana
MIHAELA 73
Pisyoana
Corina
mireya
Salt'n Pepper
vdaiana
12 participanți

    Tort diplomat cu fructe de vara

    avatar
    freshanana
    Admin


    feminin Scorpion Varsta : 48
    Localizare : constanta, romania
    Stare de spirit : pofticioasa :-)

    Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 Empty Re: Tort diplomat cu fructe de vara

    Mesaj Scris de freshanana Vin Mai 14, 2010 10:11 pm

    si eu care vroiam sa ma apuc de cura
    o sa caut o cura care sa includa dulciurile
    chiar si cu gelatina :-(((
    avatar
    Corina
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Fecioara Varsta : 40
    Localizare : undeva
    Stare de spirit : buna

    Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 Empty Re: Tort diplomat cu fructe de vara

    Mesaj Scris de Corina Vin Mai 14, 2010 10:15 pm

    super daiana, e asa cremos....o feliuta pt mine..
    freshaanna, poti manca si dulciuri la dieta...dar cu masura. nicmic nu e interzis daca se incadreaza in niste limite. Eu asa fac!!! ca de nu ...as muri de pofta
    avatar
    freshanana
    Admin


    feminin Scorpion Varsta : 48
    Localizare : constanta, romania
    Stare de spirit : pofticioasa :-)

    Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 Empty Re: Tort diplomat cu fructe de vara

    Mesaj Scris de freshanana Vin Mai 14, 2010 10:32 pm

    la mine tocmai asta e pblema : limitele - nu exista
    Daniela
    Daniela
    Yummy mic
    Yummy mic


    feminin Berbec Varsta : 44
    Localizare : Floresti, jud. Cluj
    Stare de spirit : -

    Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 Empty Re: Tort diplomat cu fructe de vara

    Mesaj Scris de Daniela Sam Mai 15, 2010 1:38 pm

    Fac destul de des tort diplomat, ne place, insa nu m-am gandit niciodata sa amestec crema cu fructe. Buna ideea! Acum, ca vine vara si se vor gasi fructe din plin, voi incerca.
    In plus, imi place si ideea de a face tortul intr-un vas rotund.
    Bravos!
    vdaiana
    vdaiana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Sagetator Varsta : 46
    Localizare : Timisoara

    Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 Empty Re: Tort diplomat cu fructe de vara

    Mesaj Scris de vdaiana Sam Mai 15, 2010 5:30 pm

    mersi, Daniela Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 381741

    la ce forma am folosit de data si data trecuta, ar trebui sa-i zic musuroi diplomat :P
    de fapt folosesc ce vas am la indemana si care sa incapa pe o farfurie cand rastorn tortul.
    chiar saptamana trecuta cand am fost in auchan m-am uitat dupa ceva platou sau tava de plastic mai mare, pe care s-o pot folosi pe post de platou pentru torturi, dar n-am gasit nimic.

    iar cu fructele as fi vrut sa fie mai colorata crema, dar pt ca n-am zdrobit fructele deloc, ci le-am amestecat doar in crema, nu s-a colorat crema. data viitoare vreau sa fac cu o parte de fructe zdrobite (pt culoare) si restul intregi, sa iaca un diplomat roz :D
    diana
    diana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Berbec Varsta : 49
    Localizare : timis
    Stare de spirit : optimista

    Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 Empty Re: Tort diplomat cu fructe de vara

    Mesaj Scris de diana Sam Mai 15, 2010 9:35 pm

    de asta ziceam Corina...


    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

    Uploaded with [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
    diana
    diana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Berbec Varsta : 49
    Localizare : timis
    Stare de spirit : optimista

    Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 Empty Re: Tort diplomat cu fructe de vara

    Mesaj Scris de diana Sam Mai 15, 2010 9:36 pm

    Corina a scris:care feliuta?
    de asta ziceam Corina...


    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

    Uploaded with [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
    vdaiana
    vdaiana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Sagetator Varsta : 46
    Localizare : Timisoara

    Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 Empty Re: Tort diplomat cu fructe de vara

    Mesaj Scris de vdaiana Sam Mai 15, 2010 11:53 pm

    feliuta aia e juma de tort ;)
    diana
    diana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Berbec Varsta : 49
    Localizare : timis
    Stare de spirit : optimista

    Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 Empty Re: Tort diplomat cu fructe de vara

    Mesaj Scris de diana Dum Mai 16, 2010 1:49 am

    da dar eu nu ma satur cu o feliuta mica... Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 459104
    catta
    catta
    Yummy mic
    Yummy mic


    masculin Scorpion Varsta : 46
    Localizare : Ilfov
    Stare de spirit : Fericit

    Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 Empty Re: Tort diplomat cu fructe de vara

    Mesaj Scris de catta Dum Oct 31, 2010 8:07 pm

    Sa va servesc si eu cu un tort facut ieri ,din pacate am fost prea flamanzi si l-am taiat inainte de a apuca sa-l pozez asa ca scuze,adevaratul motiv a fost ca ii era somn la fata si l-am taiat sa pape si ea o bucatica,asa ca am filmat ce a mai ramas,iar la capitolul fructe am folosit ananas,piersici si stafide.
    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Simplu si gustos.
    sliliana
    sliliana
    Admin


    feminin Balanta Varsta : 59
    Localizare : Lipova
    Stare de spirit : buna

    Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 Empty Re: Tort diplomat cu fructe de vara

    Mesaj Scris de sliliana Lun Aug 29, 2011 4:44 am

    ce bine arata amandoua torturile si sunt sigura ca si la gust...
    mariana
    mariana
    Yummy mic
    Yummy mic


    feminin Fecioara Varsta : 51
    Localizare : Galati
    Stare de spirit : optimista

    Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 Empty Re: Tort diplomat cu fructe de vara

    Mesaj Scris de mariana Mier Sept 07, 2011 3:23 pm

    Arata nemaipomenit de bine si atat de delicios!Din pacate in ultimul timp nu am mai facut torturi,mi se pare ca pica cam greu dietei mele, optez pentru salata din fructe.

    Continut sponsorizat


    Tort diplomat cu fructe de vara - Pagina 2 Empty Re: Tort diplomat cu fructe de vara

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Vin Apr 26, 2024 10:29 pm