Bucate cu gust....Yummy

Yummy, yummy! Bine ati venit!

Te rugam sa te inregistrezi sau sa te conectezi pentru a putea avea acces la toate sectiunile forumului!

Oricarui membru nou care in decurs de 7 zile de la inregistrare nu a scris nici macar mesajul de prezentare, i se va dezactiva contul.

Multe lucruri yummy te asteapta: retete cu imagini, concursuri cu premii deosebite, informatii si multe sfaturi incercate chiar de noi!

Te asteptam!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bucate cu gust....Yummy

Yummy, yummy! Bine ati venit!

Te rugam sa te inregistrezi sau sa te conectezi pentru a putea avea acces la toate sectiunile forumului!

Oricarui membru nou care in decurs de 7 zile de la inregistrare nu a scris nici macar mesajul de prezentare, i se va dezactiva contul.

Multe lucruri yummy te asteapta: retete cu imagini, concursuri cu premii deosebite, informatii si multe sfaturi incercate chiar de noi!

Te asteptam!

Bucate cu gust....Yummy

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Bucate cu gust....Yummy

Nu e mestesug a gati mancare, ci e mestesug a potrivi din sare.

Concurs de fidelitate

Photobucket

Ultimele subiecte

» 11 ingrediente dezgustătoare pe care le putem consuma zilnic
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 EmptyLun Apr 02, 2012 1:04 pm Scris de Pamico

» Alerta maxima pe sistemele cu Windows
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 EmptySam Mar 17, 2012 11:23 pm Scris de Pamico

» Mucenici de peste tot
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 EmptyMier Mar 14, 2012 7:39 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Un martisor de la Google - din 1 Martie - one policy, one Google experience
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 EmptySam Feb 25, 2012 4:50 pm Scris de Pamico

» Ce mancam azi 3
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 EmptyVin Feb 24, 2012 10:21 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Cornulete cu rahat.
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 EmptyJoi Feb 23, 2012 4:12 pm Scris de mariana

» Taifas la cafeluta 5
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 EmptyJoi Feb 23, 2012 4:09 pm Scris de mariana

» Trufe de ciocolata cu coaja de portocala
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 EmptyMar Feb 14, 2012 5:52 pm Scris de mariana

» Furculita deasupra cutitului sau cat de rau mancam
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 EmptyMar Feb 14, 2012 5:43 pm Scris de mariana

» PAINEA CU OREZ
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 EmptyDum Feb 12, 2012 12:15 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Ce mancam la micul dejun?
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 EmptyDum Feb 12, 2012 12:09 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Pe carari de munte
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 EmptySam Feb 11, 2012 8:55 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Depasirea dificultatilor in relatia de cuplu
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 EmptySam Feb 11, 2012 6:30 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Unt vs margarina
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 EmptyJoi Feb 09, 2012 8:29 pm Scris de Fraiche-Bistro

» Prajitura "Ziua si noaptea"
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 EmptyMar Ian 24, 2012 1:44 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Cum să-ţi încarci telefonul sau laptopul pentru a-ţi proteja acumulatorul
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 EmptyDum Ian 15, 2012 4:31 pm Scris de Pamico

» Craciunul- sarbatoarea familiei
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 EmptyVin Dec 23, 2011 10:14 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Falafel- chiftelute din naut si legume
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 EmptyVin Dec 23, 2011 10:03 am Scris de Eva Maria Scumpa

» ZACUSCA DE FASOLE PASTAI
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 EmptyVin Dec 23, 2011 10:00 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Pandispan
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 EmptyDum Dec 11, 2011 7:09 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Să mai avem încredere în dolar?
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 EmptyDum Dec 04, 2011 3:16 am Scris de Pamico

» PANETTONE CU CIOCOLATA SI MIGDALE – masina de facut paine
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 EmptyMar Noi 29, 2011 11:43 am Scris de CRINA

» MELCISORI PIZZA
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 EmptyMar Noi 29, 2011 11:39 am Scris de CRINA

» Musaca din vinete si cartofi
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 EmptyMar Noi 29, 2011 11:33 am Scris de CRINA

» Gulii umplute cu ciuperci
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 EmptyMar Noi 29, 2011 11:32 am Scris de CRINA

Cine este conectat?

În total sunt 51 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 51 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul


Recordul de utilizatori conectați a fost de 100, Vin Feb 02, 2024 6:50 am

Top postatori

Salt'n Pepper (4110)
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Bar_leftConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 BarConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Bar_right 
Corina (3482)
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Bar_leftConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 BarConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Bar_right 
spicy (1621)
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Bar_leftConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 BarConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Bar_right 
ionela2682 (1505)
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Bar_leftConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 BarConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Bar_right 
lacramioara (1381)
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Bar_leftConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 BarConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Bar_right 
vdaiana (1335)
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Bar_leftConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 BarConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Bar_right 
mireya (1247)
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Bar_leftConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 BarConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Bar_right 
Pisyoana (1142)
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Bar_leftConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 BarConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Bar_right 
Mihaela (1058)
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Bar_leftConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 BarConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Bar_right 
diana (1034)
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Bar_leftConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 BarConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Bar_right 


visit counter

All Cooking Sites

+15
ionela2682
Pisyoana
Ana
ioana
dana
anei
sugar&spice
lacramioara
Corina
vdaiana
spicy
Mihaela
mireya
Daniela
Salt'n Pepper
19 participanți

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mihaela
    Mihaela
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Rac Varsta : 46
    Localizare : Ro-BH-Oradea

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de Mihaela Vin Feb 19, 2010 3:19 pm

    Revin sa va mai spun ca-mi aduc aminte ca si eu am cerut dovezi de la fetele noi cum ca au gatit ele, desi sunt cateva care inca nu m-au convins!
    Fara suparare ....nici eu nu ma supar Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 272571
    vdaiana
    vdaiana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Sagetator Varsta : 46
    Localizare : Timisoara

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de vdaiana Vin Feb 19, 2010 4:55 pm

    Mihaela a scris:Dragelor eu nu ma plimb pe alte bloguri de spre bucatareala, unele ma stiu...nu am avut timp pentru poze, atat! Dar se vade casa mea , vasele mele.Reteta este a Robertei, nu tin neaparat sa intru in concurs , va sfatuiesc doar sa incercati si voi acest tort!
    pupici!
    nu dati cu rosii, dar tortul tau Mihaela unde il gasesc? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    susu
    susu
    Admin


    feminin Balanta Varsta : 44
    Localizare : bucuresti
    Stare de spirit : buna

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de susu Vin Feb 19, 2010 5:08 pm

    Ce-a fost asta ca nu prea se intelege. Am deranjat cu ceva? In cazul asta ma retrag
    Salt'n Pepper
    Salt'n Pepper
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 47
    Localizare : Athens,Greece
    Stare de spirit : buna, taaare buna

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de Salt'n Pepper Vin Feb 19, 2010 5:33 pm

    De data asta se va face exceptie. Si DOAR de data asta. Pentru ca si tema este una speciala.

    Insa, de acum inainte, la concurs vor fi inscrise DOAR retetele a caror prepararea va fi aratata PAS CU PAS. Cine nu va respecta regulile, nu va participa in faza finala a concursului, aceea a votarii castigatoarelor.
    susu
    susu
    Admin


    feminin Balanta Varsta : 44
    Localizare : bucuresti
    Stare de spirit : buna

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de susu Vin Feb 19, 2010 5:37 pm

    Am citit regulamentul si am observat faptul ca ati facut o exceptie la acest concurs. Este printre putinele retete la care nu am asa multe fotografii.
    Pisyoana
    Pisyoana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Gemeni Varsta : 38
    Localizare : Atena
    Stare de spirit : foarte buna... de la Anastasia mi se trage :)

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de Pisyoana Vin Feb 19, 2010 8:03 pm

    Deja am inceput sa ne dam in cap... nasoala treaba... Alex, o sa ai de munca sa impaci pe toata lumea... asa ca la gradinita Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 266211
    Salt'n Pepper
    Salt'n Pepper
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 47
    Localizare : Athens,Greece
    Stare de spirit : buna, taaare buna

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de Salt'n Pepper Vin Feb 19, 2010 8:10 pm

    pisyoana a scris:Deja am inceput sa ne dam in cap... nasoala treaba... Alex, o sa ai de munca sa impaci pe toata lumea... asa ca la gradinita Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 266211

    Oana, e doar vina mea. Dar din greseli invata omu'! Si data viitoare , gata stiu ce trebuie facut.

    Fetelor, e o tema atat de speciala.....De ce trebuie sa stricam atmosfera de LOVE IS IN THE AIR.....

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 381741 Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 381741 Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 381741 Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 381741 Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 381741 Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 381741 Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 381741
    Pisyoana
    Pisyoana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Gemeni Varsta : 38
    Localizare : Atena
    Stare de spirit : foarte buna... de la Anastasia mi se trage :)

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de Pisyoana Vin Feb 19, 2010 8:14 pm

    Hai, sa fie prima si ultima cearta ca e pacat... e o atmosfera tare placuta aici.

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 381741 Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 381741 Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 381741 Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 381741 Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 381741
    susu
    susu
    Admin


    feminin Balanta Varsta : 44
    Localizare : bucuresti
    Stare de spirit : buna

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de susu Vin Feb 19, 2010 10:59 pm

    Chiar nu consider ca a fost vreo cearta. Vad ca pe aici sunteti multe mamici. Eu inca nu am avut ocazia asta ca sa zic asa.
    Mihaela
    Mihaela
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Rac Varsta : 46
    Localizare : Ro-BH-Oradea

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de Mihaela Vin Feb 19, 2010 11:12 pm

    Sa fim serioase! Nu dau nimanui in cap!..departe de mine gandul asta...
    Nu m-am inscris in concurs pentru asta nici nu am postat linkul aici, nu am facut decat sa va arat tortul pe care l-am facut!
    Imi retrag toate cuvintele ...chiar nu am vrut sa supar pe nimeni!
    In ce ma priveste draga Alex nu trebuie sa-ti faci griji ! Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 381741

    Vreau sa va felicit sincer pentru ce ati facut decand eu am lipsit, Ghea voi incerca si eu aperitivul cu foietaj, tortuletul cu pepene chiar m-a facut sa poftesc la el...parca simteam aroma pepenelui.
    Va las, azi am avut o zi cat se poate de naspa...ma asteapta o casa intoarsa pe dos!
    Un sfarsit de saptamana frumos!
    mihaellas
    mihaellas
    Yummy mic
    Yummy mic


    feminin Rac Varsta : 43
    Localizare : lehliu gara
    Stare de spirit : fericitaaaaa!

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de mihaellas Vin Feb 19, 2010 11:16 pm

    fetele harnicutele, abia astept sa vad cine castiga!
    dana
    dana
    Yummy mic
    Yummy mic


    Scorpion Varsta : 47
    Localizare : galati

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de dana Sam Feb 20, 2010 12:35 am

    cum votam? scuze ...dar eu am cam lipsit si chiar nu stiu...! Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 381741
    Salt'n Pepper
    Salt'n Pepper
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 47
    Localizare : Athens,Greece
    Stare de spirit : buna, taaare buna

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de Salt'n Pepper Sam Feb 20, 2010 1:27 am

    Dana, mai avem o saptamana pana la final. Apoi votam. O sa facem un sondaj care va fi vizibil si pe prima pagina a forumului. Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 623464
    ioana
    ioana
    Yummy mic
    Yummy mic


    feminin Gemeni Varsta : 46
    Localizare : braila

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de ioana Sam Feb 20, 2010 3:52 am

    frumoase torturile vostre indragostitelor!ce as baga si eu un degetel in ele mmmm
    Salt'n Pepper
    Salt'n Pepper
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 47
    Localizare : Athens,Greece
    Stare de spirit : buna, taaare buna

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de Salt'n Pepper Dum Feb 21, 2010 9:02 pm

    Pentru ca bunataturile voastre au inimioare, si premiile au:

    Premiul 1:

    suport de lumanare, in forma de felinar , o rama de fotografie si 2 lumanari (dintre cele 6)

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


    Premiul 2:

    suport pentru lumanare si doua lumanarele ( ca cele de sus)

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


    Premiul 3:

    forma pentru cuburi de gheata si doua lumanari- inimioare

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Mihaela
    Mihaela
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Rac Varsta : 46
    Localizare : Ro-BH-Oradea

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de Mihaela Dum Feb 21, 2010 9:03 pm

    Ale esti o minune! Frumoase premii ai pregatit!
    Succes fetelor care participa! Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 381741
    Salt'n Pepper
    Salt'n Pepper
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 47
    Localizare : Athens,Greece
    Stare de spirit : buna, taaare buna

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de Salt'n Pepper Dum Feb 21, 2010 9:05 pm

    Mihaela, adu-ti tortul cu inimioare aici, acum!
    Mihaela
    Mihaela
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Rac Varsta : 46
    Localizare : Ro-BH-Oradea

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de Mihaela Dum Feb 21, 2010 9:08 pm

    Ale am zis... nu particip!
    vdaiana
    vdaiana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Sagetator Varsta : 46
    Localizare : Timisoara

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de vdaiana Dum Feb 21, 2010 10:15 pm

    iooooi ce frumoase sint premiile Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 381741
    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] bafta, fetelor!
    spicy
    spicy
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 42
    Localizare : Oradea
    Stare de spirit : vesela

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de spicy Lun Feb 22, 2010 2:19 am

    frumoase premiile Ale. ca intotdeauna dealtfel.

    Miha te rog sa vii cu linkul pentru tort, trebuie si gata, Asa s-a decis, deci asa ramane. Si chiar merita, e foarte fain si stiu ca ati muncit toate trei la el. Merita. Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 381741 Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 381741 Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 381741
    avatar
    Corina
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Fecioara Varsta : 40
    Localizare : undeva
    Stare de spirit : buna

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de Corina Lun Feb 22, 2010 2:24 am

    ce frumoase sunt premiile Ale, super. imi place felinarul ala de numa Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 272571
    ioana
    ioana
    Yummy mic
    Yummy mic


    feminin Gemeni Varsta : 46
    Localizare : braila

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de ioana Mar Feb 23, 2010 8:14 am

    hai miha,nu te mai lasa rugata....altfel iti poruncim!!!si nu cred k ai vrea sa intri in gura noastra,da?

    felicitari alex pt premii...
    Mihaela
    Mihaela
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Rac Varsta : 46
    Localizare : Ro-BH-Oradea

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de Mihaela Mar Feb 23, 2010 7:31 pm

    Dragelor chiar cred sincer ca ar fi mai bine sa nu particip,sa nu va suparati Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 381741
    spicy
    spicy
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 42
    Localizare : Oradea
    Stare de spirit : vesela

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de spicy Mar Feb 23, 2010 8:07 pm

    eu spun asa, fiind luna inimioarelor, toate inimioarele de pe forum sa participe la concurs si am terminat discutia. Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 166604

    pentru concursul viitor vom fi cu toate mai atente si vom incerca sa respectam regulamentul, pana atunci fetelor mai e putin asa ca va recomand sa aduceti retetele pe care le mai aveti, daca mai aveti. succes tuturor inimioarelor. Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 459104

    Mihaela sper sa nu te superi pe mine. Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 272571 Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 381741
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
    ioana
    ioana
    Yummy mic
    Yummy mic


    feminin Gemeni Varsta : 46
    Localizare : braila

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de ioana Mier Feb 24, 2010 3:01 am

    bravo ghea!bravo ghea!

    Continut sponsorizat


    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 4 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Sam Apr 27, 2024 9:39 am