Bucate cu gust....Yummy

Yummy, yummy! Bine ati venit!

Te rugam sa te inregistrezi sau sa te conectezi pentru a putea avea acces la toate sectiunile forumului!

Oricarui membru nou care in decurs de 7 zile de la inregistrare nu a scris nici macar mesajul de prezentare, i se va dezactiva contul.

Multe lucruri yummy te asteapta: retete cu imagini, concursuri cu premii deosebite, informatii si multe sfaturi incercate chiar de noi!

Te asteptam!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bucate cu gust....Yummy

Yummy, yummy! Bine ati venit!

Te rugam sa te inregistrezi sau sa te conectezi pentru a putea avea acces la toate sectiunile forumului!

Oricarui membru nou care in decurs de 7 zile de la inregistrare nu a scris nici macar mesajul de prezentare, i se va dezactiva contul.

Multe lucruri yummy te asteapta: retete cu imagini, concursuri cu premii deosebite, informatii si multe sfaturi incercate chiar de noi!

Te asteptam!

Bucate cu gust....Yummy

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Bucate cu gust....Yummy

Nu e mestesug a gati mancare, ci e mestesug a potrivi din sare.

Concurs de fidelitate

Photobucket

Ultimele subiecte

» 11 ingrediente dezgustătoare pe care le putem consuma zilnic
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 EmptyLun Apr 02, 2012 1:04 pm Scris de Pamico

» Alerta maxima pe sistemele cu Windows
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 EmptySam Mar 17, 2012 11:23 pm Scris de Pamico

» Mucenici de peste tot
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 EmptyMier Mar 14, 2012 7:39 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Un martisor de la Google - din 1 Martie - one policy, one Google experience
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 EmptySam Feb 25, 2012 4:50 pm Scris de Pamico

» Ce mancam azi 3
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 EmptyVin Feb 24, 2012 10:21 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Cornulete cu rahat.
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 EmptyJoi Feb 23, 2012 4:12 pm Scris de mariana

» Taifas la cafeluta 5
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 EmptyJoi Feb 23, 2012 4:09 pm Scris de mariana

» Trufe de ciocolata cu coaja de portocala
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 EmptyMar Feb 14, 2012 5:52 pm Scris de mariana

» Furculita deasupra cutitului sau cat de rau mancam
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 EmptyMar Feb 14, 2012 5:43 pm Scris de mariana

» PAINEA CU OREZ
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 EmptyDum Feb 12, 2012 12:15 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Ce mancam la micul dejun?
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 EmptyDum Feb 12, 2012 12:09 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Pe carari de munte
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 EmptySam Feb 11, 2012 8:55 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Depasirea dificultatilor in relatia de cuplu
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 EmptySam Feb 11, 2012 6:30 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Unt vs margarina
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 EmptyJoi Feb 09, 2012 8:29 pm Scris de Fraiche-Bistro

» Prajitura "Ziua si noaptea"
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 EmptyMar Ian 24, 2012 1:44 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Cum să-ţi încarci telefonul sau laptopul pentru a-ţi proteja acumulatorul
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 EmptyDum Ian 15, 2012 4:31 pm Scris de Pamico

» Craciunul- sarbatoarea familiei
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 EmptyVin Dec 23, 2011 10:14 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Falafel- chiftelute din naut si legume
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 EmptyVin Dec 23, 2011 10:03 am Scris de Eva Maria Scumpa

» ZACUSCA DE FASOLE PASTAI
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 EmptyVin Dec 23, 2011 10:00 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Pandispan
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 EmptyDum Dec 11, 2011 7:09 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Să mai avem încredere în dolar?
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 EmptyDum Dec 04, 2011 3:16 am Scris de Pamico

» PANETTONE CU CIOCOLATA SI MIGDALE – masina de facut paine
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 EmptyMar Noi 29, 2011 11:43 am Scris de CRINA

» MELCISORI PIZZA
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 EmptyMar Noi 29, 2011 11:39 am Scris de CRINA

» Musaca din vinete si cartofi
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 EmptyMar Noi 29, 2011 11:33 am Scris de CRINA

» Gulii umplute cu ciuperci
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 EmptyMar Noi 29, 2011 11:32 am Scris de CRINA

Cine este conectat?

În total sunt 58 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 58 Vizitatori

Nici unul


Recordul de utilizatori conectați a fost de 100, Vin Feb 02, 2024 6:50 am

Top postatori

Salt'n Pepper (4110)
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 Bar_leftConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 BarConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 Bar_right 
Corina (3482)
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 Bar_leftConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 BarConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 Bar_right 
spicy (1621)
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 Bar_leftConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 BarConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 Bar_right 
ionela2682 (1505)
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 Bar_leftConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 BarConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 Bar_right 
lacramioara (1381)
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 Bar_leftConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 BarConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 Bar_right 
vdaiana (1335)
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 Bar_leftConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 BarConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 Bar_right 
mireya (1247)
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 Bar_leftConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 BarConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 Bar_right 
Pisyoana (1142)
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 Bar_leftConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 BarConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 Bar_right 
Mihaela (1058)
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 Bar_leftConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 BarConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 Bar_right 
diana (1034)
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 Bar_leftConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 BarConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 Bar_right 


visit counter

All Cooking Sites

+15
ionela2682
Pisyoana
Ana
ioana
dana
anei
sugar&spice
lacramioara
Corina
vdaiana
spicy
Mihaela
mireya
Daniela
Salt'n Pepper
19 participanți

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    vdaiana
    vdaiana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Sagetator Varsta : 46
    Localizare : Timisoara

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de vdaiana Mier Feb 24, 2010 4:21 am

    io mai am 3 torturi cu inimioare [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] daca se poate, le inscriu si pe ele, daca nu, nu e nici o problema, numa sa-mi ziceti daca e ok sau nu. :)


    Tort de ciocolata
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


    Tort diplomat inimos 1
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


    Tort diplomat inimos 2
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    ioana
    ioana
    Yummy mic
    Yummy mic


    feminin Gemeni Varsta : 46
    Localizare : braila

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de ioana Mier Feb 24, 2010 7:42 pm

    frumoase torturile daiana.ultimul cu ce e?
    vdaiana
    vdaiana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Sagetator Varsta : 46
    Localizare : Timisoara

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de vdaiana Mier Feb 24, 2010 8:47 pm

    mersi, ioana Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 381741
    ultimul in forma de movilita e frate cu diplomatul nr 2 (are un rand de crema diplomat amestecata cu afine) iar frisca maronie e frisca din tub cu aroma de ciocolata.
    mihaellas
    mihaellas
    Yummy mic
    Yummy mic


    feminin Rac Varsta : 43
    Localizare : lehliu gara
    Stare de spirit : fericitaaaaa!

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de mihaellas Joi Feb 25, 2010 10:15 pm

    ce bine arata ,,movilita''!
    vdaiana
    vdaiana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Sagetator Varsta : 46
    Localizare : Timisoara

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de vdaiana Joi Feb 25, 2010 11:19 pm

    mersi, miha [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Salt'n Pepper
    Salt'n Pepper
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 47
    Localizare : Athens,Greece
    Stare de spirit : buna, taaare buna

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de Salt'n Pepper Sam Feb 27, 2010 4:02 am

    Inscrierea la concurs a luat sfarsit! In zilele ce urmeaza (sambata-duminica voi face sondajul ), vom putea si vota cele trei castigatoare.
    Ana
    Ana
    Yummy mic
    Yummy mic


    Leu Varsta : 40
    Localizare : Torino
    Stare de spirit : yupppiii!

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de Ana Sam Feb 27, 2010 9:32 pm

    ia sa vedem cine cistiga!!!!! :flower:
    spicy
    spicy
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 42
    Localizare : Oradea
    Stare de spirit : vesela

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de spicy Dum Feb 28, 2010 5:38 pm

    succes fetelor. Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 381741 Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 381741
    spicy
    spicy
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 42
    Localizare : Oradea
    Stare de spirit : vesela

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de spicy Dum Feb 28, 2010 5:39 pm

    eu am mai facut aseara un tortulet inimioara si am ratat inscrierea. Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 478792 Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 478792 Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 478792
    oricum o sa va arat pozele. Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 194416
    lacramioara
    lacramioara
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Fecioara Varsta : 44
    Stare de spirit : Foarte buna

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de lacramioara Dum Feb 28, 2010 6:12 pm

    bafta fetelor
    Salt'n Pepper
    Salt'n Pepper
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 47
    Localizare : Athens,Greece
    Stare de spirit : buna, taaare buna

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de Salt'n Pepper Joi Apr 29, 2010 8:52 pm

    Am luat legatura cu "susu" si ii voi trimite premiul la adresa pe care mi-a indicat-o.

    Continut sponsorizat


    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 5 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Sam Apr 27, 2024 4:47 am