Bucate cu gust....Yummy

Yummy, yummy! Bine ati venit!

Te rugam sa te inregistrezi sau sa te conectezi pentru a putea avea acces la toate sectiunile forumului!

Oricarui membru nou care in decurs de 7 zile de la inregistrare nu a scris nici macar mesajul de prezentare, i se va dezactiva contul.

Multe lucruri yummy te asteapta: retete cu imagini, concursuri cu premii deosebite, informatii si multe sfaturi incercate chiar de noi!

Te asteptam!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bucate cu gust....Yummy

Yummy, yummy! Bine ati venit!

Te rugam sa te inregistrezi sau sa te conectezi pentru a putea avea acces la toate sectiunile forumului!

Oricarui membru nou care in decurs de 7 zile de la inregistrare nu a scris nici macar mesajul de prezentare, i se va dezactiva contul.

Multe lucruri yummy te asteapta: retete cu imagini, concursuri cu premii deosebite, informatii si multe sfaturi incercate chiar de noi!

Te asteptam!

Bucate cu gust....Yummy

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Bucate cu gust....Yummy

Nu e mestesug a gati mancare, ci e mestesug a potrivi din sare.

Concurs de fidelitate

Photobucket

Ultimele subiecte

» 11 ingrediente dezgustătoare pe care le putem consuma zilnic
Zacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 EmptyLun Apr 02, 2012 1:04 pm Scris de Pamico

» Alerta maxima pe sistemele cu Windows
Zacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 EmptySam Mar 17, 2012 11:23 pm Scris de Pamico

» Mucenici de peste tot
Zacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 EmptyMier Mar 14, 2012 7:39 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Un martisor de la Google - din 1 Martie - one policy, one Google experience
Zacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 EmptySam Feb 25, 2012 4:50 pm Scris de Pamico

» Ce mancam azi 3
Zacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 EmptyVin Feb 24, 2012 10:21 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Cornulete cu rahat.
Zacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 EmptyJoi Feb 23, 2012 4:12 pm Scris de mariana

» Taifas la cafeluta 5
Zacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 EmptyJoi Feb 23, 2012 4:09 pm Scris de mariana

» Trufe de ciocolata cu coaja de portocala
Zacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 EmptyMar Feb 14, 2012 5:52 pm Scris de mariana

» Furculita deasupra cutitului sau cat de rau mancam
Zacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 EmptyMar Feb 14, 2012 5:43 pm Scris de mariana

» PAINEA CU OREZ
Zacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 EmptyDum Feb 12, 2012 12:15 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Ce mancam la micul dejun?
Zacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 EmptyDum Feb 12, 2012 12:09 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Pe carari de munte
Zacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 EmptySam Feb 11, 2012 8:55 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Depasirea dificultatilor in relatia de cuplu
Zacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 EmptySam Feb 11, 2012 6:30 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Unt vs margarina
Zacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 EmptyJoi Feb 09, 2012 8:29 pm Scris de Fraiche-Bistro

» Prajitura "Ziua si noaptea"
Zacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 EmptyMar Ian 24, 2012 1:44 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Cum să-ţi încarci telefonul sau laptopul pentru a-ţi proteja acumulatorul
Zacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 EmptyDum Ian 15, 2012 4:31 pm Scris de Pamico

» Craciunul- sarbatoarea familiei
Zacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 EmptyVin Dec 23, 2011 10:14 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Falafel- chiftelute din naut si legume
Zacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 EmptyVin Dec 23, 2011 10:03 am Scris de Eva Maria Scumpa

» ZACUSCA DE FASOLE PASTAI
Zacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 EmptyVin Dec 23, 2011 10:00 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Pandispan
Zacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 EmptyDum Dec 11, 2011 7:09 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Să mai avem încredere în dolar?
Zacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 EmptyDum Dec 04, 2011 3:16 am Scris de Pamico

» PANETTONE CU CIOCOLATA SI MIGDALE – masina de facut paine
Zacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 EmptyMar Noi 29, 2011 11:43 am Scris de CRINA

» MELCISORI PIZZA
Zacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 EmptyMar Noi 29, 2011 11:39 am Scris de CRINA

» Musaca din vinete si cartofi
Zacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 EmptyMar Noi 29, 2011 11:33 am Scris de CRINA

» Gulii umplute cu ciuperci
Zacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 EmptyMar Noi 29, 2011 11:32 am Scris de CRINA

Cine este conectat?

În total sunt 47 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 47 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul


Recordul de utilizatori conectați a fost de 100, Vin Feb 02, 2024 6:50 am

Top postatori

Salt'n Pepper (4110)
Zacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 Bar_leftZacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 BarZacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 Bar_right 
Corina (3482)
Zacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 Bar_leftZacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 BarZacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 Bar_right 
spicy (1621)
Zacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 Bar_leftZacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 BarZacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 Bar_right 
ionela2682 (1505)
Zacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 Bar_leftZacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 BarZacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 Bar_right 
lacramioara (1381)
Zacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 Bar_leftZacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 BarZacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 Bar_right 
vdaiana (1335)
Zacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 Bar_leftZacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 BarZacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 Bar_right 
mireya (1247)
Zacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 Bar_leftZacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 BarZacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 Bar_right 
Pisyoana (1142)
Zacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 Bar_leftZacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 BarZacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 Bar_right 
Mihaela (1058)
Zacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 Bar_leftZacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 BarZacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 Bar_right 
diana (1034)
Zacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 Bar_leftZacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 BarZacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 Bar_right 


visit counter

All Cooking Sites

+6
dana
catta
mihaellas
Pisyoana
adrianarenata
Salt'n Pepper
10 participanți

    Zacusca cu vinete si ardei capia

    Pisyoana
    Pisyoana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Gemeni Varsta : 38
    Localizare : Atena
    Stare de spirit : foarte buna... de la Anastasia mi se trage :)

    Zacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 Empty Re: Zacusca cu vinete si ardei capia

    Mesaj Scris de Pisyoana Dum Oct 17, 2010 4:30 pm

    Bai, la mine ora 10:00 e de dimineata... se pune? :))
    Salt'n Pepper
    Salt'n Pepper
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 47
    Localizare : Athens,Greece
    Stare de spirit : buna, taaare buna

    Zacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 Empty Re: Zacusca cu vinete si ardei capia

    Mesaj Scris de Salt'n Pepper Dum Oct 17, 2010 4:31 pm

    Nu, nu se pune! Zacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 820933
    catta
    catta
    Yummy mic
    Yummy mic


    masculin Scorpion Varsta : 46
    Localizare : Ilfov
    Stare de spirit : Fericit

    Zacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 Empty Re: Zacusca cu vinete si ardei capia

    Mesaj Scris de catta Dum Oct 31, 2010 8:29 pm

    Am cam avut dreptate cu zacusca ca nu o prinde iarna mai am 8 borcane si gata la iarna ma apuc de cumparat,dar nu-mi pare rau ca a fost delicioasa.La anul trebuie neaparat sa fac gradina mai mare sa fac mult mai multa ca suntem gurmanzi rau mai ales la preparate pe baza de rosii si suc de rosii,si nici la asta nu stau mai bine mai am 4 sticle si gata si cu el.
    catta
    catta
    Yummy mic
    Yummy mic


    masculin Scorpion Varsta : 46
    Localizare : Ilfov
    Stare de spirit : Fericit

    Zacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 Empty Re: Zacusca cu vinete si ardei capia

    Mesaj Scris de catta Dum Dec 19, 2010 10:11 pm

    Mai am doua borcane de zacusca unu de Craciun si unul de Revelion si gata a fost prea buna sa o las sa se invecheasca.Anul viitor neaparat productie dubla cel putin.
    catta
    catta
    Yummy mic
    Yummy mic


    masculin Scorpion Varsta : 46
    Localizare : Ilfov
    Stare de spirit : Fericit

    Zacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 Empty Re: Zacusca cu vinete si ardei capia

    Mesaj Scris de catta Joi Ian 13, 2011 9:10 pm

    Nu mai am zacusca ,nu mai am suc de rosii,mai am doua borcane de rosii decojite si gata preparate pe baza de rosii dar de abia astept sa vina primavara,sa o iau de la capat.Anul asta am fost gurmanzi rau.
    Salt'n Pepper
    Salt'n Pepper
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 47
    Localizare : Athens,Greece
    Stare de spirit : buna, taaare buna

    Zacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 Empty Re: Zacusca cu vinete si ardei capia

    Mesaj Scris de Salt'n Pepper Joi Ian 13, 2011 10:20 pm

    Anul asta sa faci mai multe, Cata! Ca loc ai berechet!

    Continut sponsorizat


    Zacusca cu vinete si ardei capia - Pagina 2 Empty Re: Zacusca cu vinete si ardei capia

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Sam Apr 27, 2024 4:03 am