Bucate cu gust....Yummy

Yummy, yummy! Bine ati venit!

Te rugam sa te inregistrezi sau sa te conectezi pentru a putea avea acces la toate sectiunile forumului!

Oricarui membru nou care in decurs de 7 zile de la inregistrare nu a scris nici macar mesajul de prezentare, i se va dezactiva contul.

Multe lucruri yummy te asteapta: retete cu imagini, concursuri cu premii deosebite, informatii si multe sfaturi incercate chiar de noi!

Te asteptam!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bucate cu gust....Yummy

Yummy, yummy! Bine ati venit!

Te rugam sa te inregistrezi sau sa te conectezi pentru a putea avea acces la toate sectiunile forumului!

Oricarui membru nou care in decurs de 7 zile de la inregistrare nu a scris nici macar mesajul de prezentare, i se va dezactiva contul.

Multe lucruri yummy te asteapta: retete cu imagini, concursuri cu premii deosebite, informatii si multe sfaturi incercate chiar de noi!

Te asteptam!

Bucate cu gust....Yummy

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Bucate cu gust....Yummy

Nu e mestesug a gati mancare, ci e mestesug a potrivi din sare.

Concurs de fidelitate

Photobucket

Ultimele subiecte

» 11 ingrediente dezgustătoare pe care le putem consuma zilnic
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 EmptyLun Apr 02, 2012 1:04 pm Scris de Pamico

» Alerta maxima pe sistemele cu Windows
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 EmptySam Mar 17, 2012 11:23 pm Scris de Pamico

» Mucenici de peste tot
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 EmptyMier Mar 14, 2012 7:39 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Un martisor de la Google - din 1 Martie - one policy, one Google experience
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 EmptySam Feb 25, 2012 4:50 pm Scris de Pamico

» Ce mancam azi 3
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 EmptyVin Feb 24, 2012 10:21 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Cornulete cu rahat.
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 EmptyJoi Feb 23, 2012 4:12 pm Scris de mariana

» Taifas la cafeluta 5
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 EmptyJoi Feb 23, 2012 4:09 pm Scris de mariana

» Trufe de ciocolata cu coaja de portocala
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 EmptyMar Feb 14, 2012 5:52 pm Scris de mariana

» Furculita deasupra cutitului sau cat de rau mancam
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 EmptyMar Feb 14, 2012 5:43 pm Scris de mariana

» PAINEA CU OREZ
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 EmptyDum Feb 12, 2012 12:15 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Ce mancam la micul dejun?
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 EmptyDum Feb 12, 2012 12:09 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Pe carari de munte
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 EmptySam Feb 11, 2012 8:55 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Depasirea dificultatilor in relatia de cuplu
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 EmptySam Feb 11, 2012 6:30 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Unt vs margarina
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 EmptyJoi Feb 09, 2012 8:29 pm Scris de Fraiche-Bistro

» Prajitura "Ziua si noaptea"
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 EmptyMar Ian 24, 2012 1:44 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Cum să-ţi încarci telefonul sau laptopul pentru a-ţi proteja acumulatorul
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 EmptyDum Ian 15, 2012 4:31 pm Scris de Pamico

» Craciunul- sarbatoarea familiei
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 EmptyVin Dec 23, 2011 10:14 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Falafel- chiftelute din naut si legume
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 EmptyVin Dec 23, 2011 10:03 am Scris de Eva Maria Scumpa

» ZACUSCA DE FASOLE PASTAI
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 EmptyVin Dec 23, 2011 10:00 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Pandispan
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 EmptyDum Dec 11, 2011 7:09 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Să mai avem încredere în dolar?
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 EmptyDum Dec 04, 2011 3:16 am Scris de Pamico

» PANETTONE CU CIOCOLATA SI MIGDALE – masina de facut paine
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 EmptyMar Noi 29, 2011 11:43 am Scris de CRINA

» MELCISORI PIZZA
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 EmptyMar Noi 29, 2011 11:39 am Scris de CRINA

» Musaca din vinete si cartofi
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 EmptyMar Noi 29, 2011 11:33 am Scris de CRINA

» Gulii umplute cu ciuperci
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 EmptyMar Noi 29, 2011 11:32 am Scris de CRINA

Cine este conectat?

În total sunt 8 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 8 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul


Recordul de utilizatori conectați a fost de 100, Vin Feb 02, 2024 6:50 am

Top postatori

Salt'n Pepper (4110)
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Bar_leftTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 BarTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Bar_right 
Corina (3482)
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Bar_leftTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 BarTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Bar_right 
spicy (1621)
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Bar_leftTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 BarTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Bar_right 
ionela2682 (1505)
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Bar_leftTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 BarTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Bar_right 
lacramioara (1381)
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Bar_leftTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 BarTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Bar_right 
vdaiana (1335)
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Bar_leftTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 BarTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Bar_right 
mireya (1247)
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Bar_leftTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 BarTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Bar_right 
Pisyoana (1142)
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Bar_leftTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 BarTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Bar_right 
Mihaela (1058)
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Bar_leftTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 BarTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Bar_right 
diana (1034)
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Bar_leftTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 BarTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Bar_right 


visit counter

All Cooking Sites

+31
catta
janet
mihaellas
kouklakys
Eva Maria Scumpa
michelle15
Olga
Daniela
husni
spicy
mariana
bebelusha18
eleni
andreea
dana
mimmi
ionela2682
tudorluca
sugar&spice
Admin
MIHAELA 73
Flood
lacramioara
Mihaela
diana
mireya
Salt'n Pepper
Ana
Pisyoana
vdaiana
Corina
35 participanți

    Taifas la o cafeluta 4

    janet
    janet
    Moderator
    Moderator


    feminin Varsator Varsta : 63
    Localizare : brasov
    Stare de spirit : optimista

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de janet Dum Oct 17, 2010 1:17 pm

    Buna dimineata!Si la noi este urit!Ceata,padurea a ruginit toata,numai frunze peste tot.....
    Olga
    Olga
    Yummy mic
    Yummy mic


    feminin Rac Varsta : 46
    Localizare : Grecia,Atena
    Stare de spirit : glumeata

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de Olga Dum Oct 17, 2010 2:41 pm

    Neaata,Janet cred ca este o frumusete sa vezi schimbul de culori la padure,fiecare anotimp este frumos in felu lui,noi ce sa vedem aicci:pietrele cu se schimba Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 478792 santeti norocoase ca traiti in asa zone frumoasa.
    avatar
    Corina
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Fecioara Varsta : 40
    Localizare : undeva
    Stare de spirit : buna

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de Corina Dum Oct 17, 2010 3:29 pm

    Buna dimineata
    frumos peisaj Janet!
    Mie insa perioada cuprinsa intre octombrie si martie nu-mi place deloc...abia astept sa vina odata aprilie. Mie imi place caldura mult..vreau vara :(((
    janet
    janet
    Moderator
    Moderator


    feminin Varsator Varsta : 63
    Localizare : brasov
    Stare de spirit : optimista

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de janet Dum Oct 17, 2010 3:49 pm

    Oooo,Corina...sint aproape 5 luni de iarna!Mie imi place toamna si primavara,iar iarna,doar inceputul,ca apoi ,ai impresia ca nu se mai termina! Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 272571
    Pisyoana
    Pisyoana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Gemeni Varsta : 38
    Localizare : Atena
    Stare de spirit : foarte buna... de la Anastasia mi se trage :)

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de Pisyoana Dum Oct 17, 2010 4:28 pm

    Buna fetelor!!!

    eu vreau zapadaaaaaaaaa. Multaaaaaaaaa si colindatori :(
    Salt'n Pepper
    Salt'n Pepper
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 47
    Localizare : Athens,Greece
    Stare de spirit : buna, taaare buna

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de Salt'n Pepper Dum Oct 17, 2010 4:37 pm

    Oana, zapada si colindatori ma gasesti in satele din Moldova , Maramures, poate si Ardeal. In rest....d-aia de vin sa cante pentru bani! Mai bine deloc, decat din aia! Aici mai vin copilasi mici, de 6-8 ani, cu tatii acre ii astepata la poarta, de fica sa nu ii jefuiasca vreun nebun. Saracii parinti, cum am ajuns: sa ne insotim copiii si la colindat!!!

    Si mie-mi place toamna! Muuuult! Mai ales cand ploua! Si Sarei ii place si chiar iesim sa ne plimbam pe jos cand ploua!

    Aici e cald, zi insorita, tocmai buna de plimbare. Asa ca o sa plec la soacra-mea la masa.
    avatar
    Corina
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Fecioara Varsta : 40
    Localizare : undeva
    Stare de spirit : buna

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de Corina Dum Oct 17, 2010 4:52 pm

    vai Ale eu urasc ploaia de toamna, din tot sufletul..tare deprimata sunt zilele astea din cauza vremii
    Salt'n Pepper
    Salt'n Pepper
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 47
    Localizare : Athens,Greece
    Stare de spirit : buna, taaare buna

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de Salt'n Pepper Dum Oct 17, 2010 8:14 pm

    Cori, vorbesti serios??? Tocmai tu care pari atat de romantica si visatoare....
    mireya
    mireya
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Pesti Varsta : 47
    Localizare : otopeni
    Stare de spirit : in general buna

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de mireya Dum Oct 17, 2010 8:18 pm

    Salut fetele .Si mie imi place perioada muuuult!!! Nu imi plae primavara cand incepe sa se topeasca zapada si sa fie mocirla aia peste tot...in rest e bine!!!
    Olga ,lasa ca si la voi e asa frumoooos,chiar daca nu e toamna ca la noi sau iarna 1 Cu un asa oras si imprejurimi nu va plicitsiti!!!!
    catta
    catta
    Yummy mic
    Yummy mic


    masculin Scorpion Varsta : 46
    Localizare : Ilfov
    Stare de spirit : Fericit

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de catta Dum Oct 17, 2010 10:45 pm

    Si eu de abia astept sa ninga sa fie totul alb ca decat sa vad pomii goi si nici un pic de verdeata mai bine sa fie totul alb si curat cu aleei prin zapada si am de dat la zapada ca sun 60 de metri de la casa la poarta
    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Cam asa arata anul trecut si a fost zapada din belsug.
    avatar
    Corina
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Fecioara Varsta : 40
    Localizare : undeva
    Stare de spirit : buna

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de Corina Lun Oct 18, 2010 12:51 am

    Salt'n Pepper a scris: Cori, vorbesti serios??? Tocmai tu care pari atat de romantica si visatoare....

    hmmmm..aparentele insala, nu ma pot caracteriza ca fiind visatoare si romantica...poate asa putin, entru limita bunului simt. sau cel putin in ultima vreme nu sunt asa...

    Cata ce de zapadaaaaa, de fapt anul trecut a fost cam peste tot zapada. eu o urasc si abia astept sa treaca Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 272571
    vdaiana
    vdaiana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Sagetator Varsta : 46
    Localizare : Timisoara

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de vdaiana Lun Oct 18, 2010 2:17 pm

    'neataaaaa [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]ce nasol e lunea cu trezitul :(
    s-aveti o zi faina!
    Pisyoana
    Pisyoana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Gemeni Varsta : 38
    Localizare : Atena
    Stare de spirit : foarte buna... de la Anastasia mi se trage :)

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de Pisyoana Lun Oct 18, 2010 2:46 pm

    Neata!! Nici mie nu-mi place ploaia! Sau imi place, dar sa stau in casa :))

    O saptamana cat mai frumoasa va doresc!
    mireya
    mireya
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Pesti Varsta : 47
    Localizare : otopeni
    Stare de spirit : in general buna

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de mireya Lun Oct 18, 2010 3:08 pm

    Si afara ploua ,ploua .....asae la noi acum !!!!
    O zi frumoasa sa aveti!!! Corina ,sper ca la tine nu ploua! Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 381741
    janet
    janet
    Moderator
    Moderator


    feminin Varsator Varsta : 63
    Localizare : brasov
    Stare de spirit : optimista

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de janet Mar Oct 19, 2010 1:46 pm

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    .....si la noi ploua!
    mireya
    mireya
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Pesti Varsta : 47
    Localizare : otopeni
    Stare de spirit : in general buna

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de mireya Mar Oct 19, 2010 4:23 pm

    Salut fetele! Peste tot ploua ,de maine se ze ca s-ar mai potoli ...
    Vremea asta e buna de stat la bucatarie si facut lucruri bune si gustoase ,nu-i asa>?
    catta
    catta
    Yummy mic
    Yummy mic


    masculin Scorpion Varsta : 46
    Localizare : Ilfov
    Stare de spirit : Fericit

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de catta Mar Oct 19, 2010 4:59 pm

    mireya a scris:Vremea asta e buna de stat la bucatarie si facut lucruri bune si gustoase ,nu-i asa>?

    Sau la birou si sa nu te deranjeze nimeni,sa pleci acasa linistit Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 452274 sa fierbi o cana cu vin sa te Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 622627 incalzesti la calorifer ca de soba n-am,si sa le plangi de mila la catei ca stau in frig,tare deprimante zilele ploioase.Va saluta Cata si va doreste o zi ca a mea de frumoasa. Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 381741 Si chiar este nu-i gluma.
    mariana
    mariana
    Yummy mic
    Yummy mic


    feminin Fecioara Varsta : 51
    Localizare : Galati
    Stare de spirit : optimista

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de mariana Mar Oct 19, 2010 5:26 pm

    Bine v-am regasit dragelor!Azi sunt libera si am intrat putin sa va salut si ce bunatati ati mai facut.Si la Galati e vremea foarte urata,ploua si bate vantul iar eu trebuie sa ies sa platesc niste facturi si dupa-amiaza am si sedinta la fata la scoala.Va pup pe toate si va doresc o zi minunata!
    Salt'n Pepper
    Salt'n Pepper
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 47
    Localizare : Athens,Greece
    Stare de spirit : buna, taaare buna

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de Salt'n Pepper Mar Oct 19, 2010 5:48 pm

    Aici e un soare cat toata Atena! Si cald...Oare vine vara? Ehee, as vrea eu, dar dupa o zi ca cea de ieri, cand 24 de ore a plouat non-stop.....
    Azi am fost foarte harnica:la ora 7 si ceva eu faceam biscuiti, apoi am fugit la supemarket pe la 8, apoi am facut tarta cu spanac si gorgonzola, cheese cake la cuptor, am pus gogosari si castraveti (tanti Maria, sa traiesti!). Noroc ca pe fete( pe mama si pe Sara) le-am trimis la plimbare, ca altfel..nici un ceai nu faceam! Acum am la cuptor (la grill) niste mici (sa traiesti, Oana si pentru ei!) si gata cu treaba pe ziua de azi!!!
    ionela2682
    ionela2682
    Moderator
    Moderator


    feminin Varsator Varsta : 42
    Localizare : medgidia-constanta
    Stare de spirit : optimista

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de ionela2682 Mar Oct 19, 2010 6:58 pm

    Mama Ale dar ce harnicuta ai fost! Dar nici eu nu ma las mai prejos ,am facut ciulama si ciuperci umplute (de... ciupercile erau asa frumoase la magazin ,eu nu mananc de nici o culoare dar ii fac soatei,il rasfat astea cateva zile cat mai este acasa),placinta de dovleaca si prajitura Dianei cu mere caramelizate...mama o nebunie nu alta(prajitura)...!sa descarc pozele si le arat.
    La noi dupa ce a plouat toata dimineata torential acum a iesit soarele ,si cald afara ,chiar 20G cum a zis si Busuioc la meteo!


    Ultima editare efectuata de catre ionela2682 in Mar Oct 19, 2010 9:13 pm, editata de 1 ori
    stoi_mimi
    stoi_mimi
    Admin


    feminin Gemeni Varsta : 65
    Localizare : cernavoda RO
    Stare de spirit : ok

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de stoi_mimi Mar Oct 19, 2010 7:38 pm

    buna ziua fetelor am reusit as ajung sa va salut, si aici a plouat toata noaptea , iar acum este ff frumos afara ....Ale dar chiar ca ai avut o zi cu spor , eu nu am facut nimic de mincare ptr ca am gatit ff mult simbata si noi 2 nu putem sa terminam tot ce am gatit , rau este doar in 2 pers ....Ionela dar m-am gindit daca stam ff aproape cu localitatile ar fi bine sa dau o fuga pina la tine la o portie de ciulama si ceva prajituri .....Va pup si va doresc zi buna in continuare Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 459104
    ionela2682
    ionela2682
    Moderator
    Moderator


    feminin Varsator Varsta : 42
    Localizare : medgidia-constanta
    Stare de spirit : optimista

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de ionela2682 Mar Oct 19, 2010 7:59 pm

    stoi_mimi a scris:buna ziua fetelor am reusit as ajung sa va salut, si aici a plouat toata noaptea , iar acum este ff frumos afara ....Ale dar chiar ca ai avut o zi cu spor , eu nu am facut nimic de mincare ptr ca am gatit ff mult simbata si noi 2 nu putem sa terminam tot ce am gatit , rau este doar in 2 pers ....Ionela dar m-am gindit daca stam ff aproape cu localitatile ar fi bine sa dau o fuga pina la tine la o portie de ciulama si ceva prajituri .....Va pup si va doresc zi buna in continuare Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 459104
    Cu placere mimi ,chiar ma gandeam ca ar fi super daca ne-am cunoaste...doar stam la o aruncatura de bat una de alta!
    stoi_mimi
    stoi_mimi
    Admin


    feminin Gemeni Varsta : 65
    Localizare : cernavoda RO
    Stare de spirit : ok

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de stoi_mimi Mar Oct 19, 2010 8:22 pm

    Cu mare drag Ionela poate v-a veni o zi Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 649940
    MIHAELA 73
    MIHAELA 73
    Ajutor Bucatar
    Ajutor Bucatar


    feminin Varsator Varsta : 51
    Localizare : Tirgu- Neamt -Roma Italy
    Stare de spirit : buna

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de MIHAELA 73 Mar Oct 19, 2010 11:42 pm

    ciao fetelor,eu de duminica dimineata stau la pat
    am facut o digestie ,,influenta intestinala,,voma si varsaturi
    imi cer scuze la fetele mele,dar cum ma merg mai bine pe picioare o sa merg la atlassib
    vdaiana
    vdaiana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Sagetator Varsta : 46
    Localizare : Timisoara

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de vdaiana Mier Oct 20, 2010 2:02 pm

    'neataaaaaaaaaaaaa [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    s-aveti o zi faina! Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 381741

    Continut sponsorizat


    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 35 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 5:33 pm