Bucate cu gust....Yummy

Yummy, yummy! Bine ati venit!

Te rugam sa te inregistrezi sau sa te conectezi pentru a putea avea acces la toate sectiunile forumului!

Oricarui membru nou care in decurs de 7 zile de la inregistrare nu a scris nici macar mesajul de prezentare, i se va dezactiva contul.

Multe lucruri yummy te asteapta: retete cu imagini, concursuri cu premii deosebite, informatii si multe sfaturi incercate chiar de noi!

Te asteptam!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bucate cu gust....Yummy

Yummy, yummy! Bine ati venit!

Te rugam sa te inregistrezi sau sa te conectezi pentru a putea avea acces la toate sectiunile forumului!

Oricarui membru nou care in decurs de 7 zile de la inregistrare nu a scris nici macar mesajul de prezentare, i se va dezactiva contul.

Multe lucruri yummy te asteapta: retete cu imagini, concursuri cu premii deosebite, informatii si multe sfaturi incercate chiar de noi!

Te asteptam!

Bucate cu gust....Yummy

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Bucate cu gust....Yummy

Nu e mestesug a gati mancare, ci e mestesug a potrivi din sare.

Concurs de fidelitate

Photobucket

Ultimele subiecte

» 11 ingrediente dezgustătoare pe care le putem consuma zilnic
Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 EmptyLun Apr 02, 2012 1:04 pm Scris de Pamico

» Alerta maxima pe sistemele cu Windows
Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 EmptySam Mar 17, 2012 11:23 pm Scris de Pamico

» Mucenici de peste tot
Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 EmptyMier Mar 14, 2012 7:39 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Un martisor de la Google - din 1 Martie - one policy, one Google experience
Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 EmptySam Feb 25, 2012 4:50 pm Scris de Pamico

» Ce mancam azi 3
Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 EmptyVin Feb 24, 2012 10:21 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Cornulete cu rahat.
Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 EmptyJoi Feb 23, 2012 4:12 pm Scris de mariana

» Taifas la cafeluta 5
Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 EmptyJoi Feb 23, 2012 4:09 pm Scris de mariana

» Trufe de ciocolata cu coaja de portocala
Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 EmptyMar Feb 14, 2012 5:52 pm Scris de mariana

» Furculita deasupra cutitului sau cat de rau mancam
Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 EmptyMar Feb 14, 2012 5:43 pm Scris de mariana

» PAINEA CU OREZ
Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 EmptyDum Feb 12, 2012 12:15 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Ce mancam la micul dejun?
Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 EmptyDum Feb 12, 2012 12:09 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Pe carari de munte
Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 EmptySam Feb 11, 2012 8:55 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Depasirea dificultatilor in relatia de cuplu
Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 EmptySam Feb 11, 2012 6:30 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Unt vs margarina
Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 EmptyJoi Feb 09, 2012 8:29 pm Scris de Fraiche-Bistro

» Prajitura "Ziua si noaptea"
Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 EmptyMar Ian 24, 2012 1:44 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Cum să-ţi încarci telefonul sau laptopul pentru a-ţi proteja acumulatorul
Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 EmptyDum Ian 15, 2012 4:31 pm Scris de Pamico

» Craciunul- sarbatoarea familiei
Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 EmptyVin Dec 23, 2011 10:14 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Falafel- chiftelute din naut si legume
Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 EmptyVin Dec 23, 2011 10:03 am Scris de Eva Maria Scumpa

» ZACUSCA DE FASOLE PASTAI
Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 EmptyVin Dec 23, 2011 10:00 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Pandispan
Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 EmptyDum Dec 11, 2011 7:09 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Să mai avem încredere în dolar?
Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 EmptyDum Dec 04, 2011 3:16 am Scris de Pamico

» PANETTONE CU CIOCOLATA SI MIGDALE – masina de facut paine
Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 EmptyMar Noi 29, 2011 11:43 am Scris de CRINA

» MELCISORI PIZZA
Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 EmptyMar Noi 29, 2011 11:39 am Scris de CRINA

» Musaca din vinete si cartofi
Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 EmptyMar Noi 29, 2011 11:33 am Scris de CRINA

» Gulii umplute cu ciuperci
Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 EmptyMar Noi 29, 2011 11:32 am Scris de CRINA

Cine este conectat?

În total sunt 11 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 11 Vizitatori

Nici unul


Recordul de utilizatori conectați a fost de 100, Vin Feb 02, 2024 6:50 am

Top postatori

Salt'n Pepper (4110)
Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Bar_leftTaifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 BarTaifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Bar_right 
Corina (3482)
Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Bar_leftTaifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 BarTaifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Bar_right 
spicy (1621)
Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Bar_leftTaifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 BarTaifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Bar_right 
ionela2682 (1505)
Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Bar_leftTaifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 BarTaifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Bar_right 
lacramioara (1381)
Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Bar_leftTaifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 BarTaifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Bar_right 
vdaiana (1335)
Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Bar_leftTaifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 BarTaifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Bar_right 
mireya (1247)
Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Bar_leftTaifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 BarTaifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Bar_right 
Pisyoana (1142)
Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Bar_leftTaifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 BarTaifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Bar_right 
Mihaela (1058)
Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Bar_leftTaifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 BarTaifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Bar_right 
diana (1034)
Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Bar_leftTaifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 BarTaifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Bar_right 


visit counter

All Cooking Sites

+18
mimmi
Ana
Daniela
eleni
mihaellas
MIHAELA 73
vdaiana
Mihaela
ioana
mireya
Salt'n Pepper
Pisyoana
anei
diana
ionela2682
lacramioara
spicy
Corina
22 participanți

    Taifas la o cafeluta 3

    ionela2682
    ionela2682
    Moderator
    Moderator


    feminin Varsator Varsta : 42
    Localizare : medgidia-constanta
    Stare de spirit : optimista

    Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Empty Re: Taifas la o cafeluta 3

    Mesaj Scris de ionela2682 Sam Mai 22, 2010 1:58 pm

    neata fetelor! Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 381741
    avatar
    Corina
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Fecioara Varsta : 40
    Localizare : undeva
    Stare de spirit : buna

    Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Empty Re: Taifas la o cafeluta 3

    Mesaj Scris de Corina Sam Mai 22, 2010 1:58 pm

    mie mi mila de ei...la ce reduceri se fac acuma, si de personal si de salarii
    avatar
    Corina
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Fecioara Varsta : 40
    Localizare : undeva
    Stare de spirit : buna

    Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Empty Re: Taifas la o cafeluta 3

    Mesaj Scris de Corina Sam Mai 22, 2010 1:58 pm

    Netaza Ionela
    ionela2682
    ionela2682
    Moderator
    Moderator


    feminin Varsator Varsta : 42
    Localizare : medgidia-constanta
    Stare de spirit : optimista

    Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Empty Re: Taifas la o cafeluta 3

    Mesaj Scris de ionela2682 Sam Mai 22, 2010 2:00 pm

    buna corina!
    avatar
    Corina
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Fecioara Varsta : 40
    Localizare : undeva
    Stare de spirit : buna

    Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Empty Re: Taifas la o cafeluta 3

    Mesaj Scris de Corina Sam Mai 22, 2010 2:02 pm

    eu m-am echipat de zugravit si plec imediat, oare sa-i iau si ceva pt cap? eu nu prea suport sepcile, baticul...hmmm
    vdaiana
    vdaiana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Sagetator Varsta : 46
    Localizare : Timisoara

    Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Empty Re: Taifas la o cafeluta 3

    Mesaj Scris de vdaiana Sam Mai 22, 2010 2:25 pm

    'neata, gagici harnicute Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 284237
    Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 381741 Cori si mie mi-e mila de (unii) bugetari :( direct si personal mi-e mila de mine, dar inca mai sper, ca doar speranta moate ultima.

    Cori, spor la treaba. io parca te vad intr-o salopeta rosie cu batic pe cap cum dai cu trafaletul :D
    Pisyoana
    Pisyoana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Gemeni Varsta : 38
    Localizare : Atena
    Stare de spirit : foarte buna... de la Anastasia mi se trage :)

    Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Empty Re: Taifas la o cafeluta 3

    Mesaj Scris de Pisyoana Sam Mai 22, 2010 4:27 pm

    Corina a scris:mie mi mila de ei...la ce reduceri se fac acuma, si de personal si de salarii

    Stai mai ca noi vorbeam de astia de aici care freaca menta aiurea toata ziua Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 272571
    vdaiana
    vdaiana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Sagetator Varsta : 46
    Localizare : Timisoara

    Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Empty Re: Taifas la o cafeluta 3

    Mesaj Scris de vdaiana Dum Mai 23, 2010 2:00 am

    hello, gagici [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] azi in sfarsit a fost o zi numai si numai cu soare.
    ce faceti>
    Cori, cum a mers azi treaba? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    avatar
    Corina
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Fecioara Varsta : 40
    Localizare : undeva
    Stare de spirit : buna

    Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Empty Re: Taifas la o cafeluta 3

    Mesaj Scris de Corina Dum Mai 23, 2010 2:38 am

    Daiana a mers de minune. am facut livingul, bucataria si holul, ne-am mai rmas mici retusuri. Abia astept sa se usuce de tot sa vad cum arata, oricum arata a casa acuma. Saptamana vitoare face dormitoarele si gata. Tot saptamana viitoare o sa ni se puna gresia si faianata si speram si parchetul
    diana
    diana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Berbec Varsta : 49
    Localizare : timis
    Stare de spirit : optimista

    Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Empty Re: Taifas la o cafeluta 3

    Mesaj Scris de diana Lun Mai 24, 2010 7:19 pm

    bravo Corina, v-ati miscat repede.
    nu mai bea nimeni cafea? azi e sarbatoare si am putin timp la dispozitie , vad ca ati facut numai bunatati zilele astea...fug sa mai citesc.
    o zi faina!
    Ana
    Ana
    Yummy mic
    Yummy mic


    Leu Varsta : 40
    Localizare : Torino
    Stare de spirit : yupppiii!

    Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Empty Re: Taifas la o cafeluta 3

    Mesaj Scris de Ana Lun Mai 24, 2010 9:17 pm

    Spor la treaba Corina si salutari fetelor yummy...
    avatar
    Corina
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Fecioara Varsta : 40
    Localizare : undeva
    Stare de spirit : buna

    Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Empty Re: Taifas la o cafeluta 3

    Mesaj Scris de Corina Lun Mai 24, 2010 9:23 pm

    Dia, Ana...multumim multumim. sper sa avem la fel de mult spor si de acum inainte sa terminam cat mai repede
    Pisyoana
    Pisyoana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Gemeni Varsta : 38
    Localizare : Atena
    Stare de spirit : foarte buna... de la Anastasia mi se trage :)

    Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Empty Re: Taifas la o cafeluta 3

    Mesaj Scris de Pisyoana Mar Mai 25, 2010 3:39 am

    O sa continui aici discutia... andreea, din cate stiu... ca sa participi la concursul de pe acest forum, nu ai voie s apostezi retete cu care ai participat si la alte concursuri.

    Sa iti dau cateva exemple?

    Trandafiri cu mere

    http://www.ardei-iute.ro/forum/concurs-de-retete-culinare/concurs-de-retete-culinare-gatesc-cu-gust-3/pagina-88

    tort padurea neagra la pahar

    http://www.ardei-iute.ro/forum/concurs-de-retete-culinare/concurs-de-retete-culinare-gatesc-cu-gust-3/pagina-87

    salada calda de cartofi

    http://www.ardei-iute.ro/forum/concurs-de-retete-culinare/concurs-de-retete-culinare-gatesc-cu-gust-3/pagina-85

    rulada turceasca

    http://www.ardei-iute.ro/forum/concurs-de-retete-culinare/concurs-de-retete-culinare-gatesc-cu-gust-3/pagina-83



    Nu am nimic cu nimeni dar nu mi se pare corect ca alte fete sa munceasca si altele sa dea copy-paste.
    mimmi
    mimmi
    Yummy mic
    Yummy mic


    feminin Varsator Varsta : 30
    Localizare : cluj
    Stare de spirit : Niciodata nu spun NU

    Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Empty Re: Taifas la o cafeluta 3

    Mesaj Scris de mimmi Mar Mai 25, 2010 3:49 am

    Imi pare rau ca am postat retele aiurea.De la inceput nu am citit regulamentul concursui exact cum scrie si am postat retele intr-un nou topic,chiar daca mai era unul asemanator.Am crezut ca daca nu sunt 100% identice pot creea un nou topic.Inca o data spun ca imi pare rau si rog pe cineva daca se poate sa mute retele care cred ca trebuie mutate.
    O seara buna !
    andreea
    andreea
    Yummy mic
    Yummy mic


    feminin Varsator Varsta : 31
    Localizare : bucuresti
    Stare de spirit : optimista

    Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Empty Re: Taifas la o cafeluta 3

    Mesaj Scris de andreea Mar Mai 25, 2010 4:39 am

    ioana sunt aceeasi persoana si asta e blogul meu personal,intr si ai sa vezi retetele

    http://pasiunepentrubucatarie.blogspot.com/
    si daca pe ardei iute dai clic si ai sa vezi adresa de blog pusa acolo!mi se pare ca esti putin invidioasa si cauti nod in papura!eu zic sa verifici anumite lucruri inainte de a acuza!sa-ti fie rusine ca ma acuzi pe nedrept
    Pisyoana
    Pisyoana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Gemeni Varsta : 38
    Localizare : Atena
    Stare de spirit : foarte buna... de la Anastasia mi se trage :)

    Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Empty Re: Taifas la o cafeluta 3

    Mesaj Scris de Pisyoana Mar Mai 25, 2010 5:49 am

    Ma numesc Oana :)
    Si nu, nu sunt invidioasa pe nimeni, nu as avea de ce sa fiu :)

    Pe site-ul ardei iute, ai participat la concurs cu retetele pe care le-ai postat aici, corect?

    Well, that's against the rules... acum m-am facut inteleasa? :)
    mihaellas
    mihaellas
    Yummy mic
    Yummy mic


    feminin Rac Varsta : 43
    Localizare : lehliu gara
    Stare de spirit : fericitaaaaa!

    Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Empty Re: Taifas la o cafeluta 3

    Mesaj Scris de mihaellas Mar Mai 25, 2010 1:06 pm

    neatza! sa aveti o zi super! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    avatar
    Corina
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Fecioara Varsta : 40
    Localizare : undeva
    Stare de spirit : buna

    Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Empty Re: Taifas la o cafeluta 3

    Mesaj Scris de Corina Mar Mai 25, 2010 1:11 pm

    regula concursului nu zice ca daca ai participat la alt concurs sa nu mai participi cu retetele respective! S-a facut doar apel la intelegerea membrilor de a nu posta retete vechi, care le mai au deja postate si pe alte site-uri, numa de dragul de a acumula puncte.
    Asa ca fetelor, hai sa nu ne certam si sa stricam voia buna!
    avatar
    Corina
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Fecioara Varsta : 40
    Localizare : undeva
    Stare de spirit : buna

    Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Empty Re: Taifas la o cafeluta 3

    Mesaj Scris de Corina Mar Mai 25, 2010 1:13 pm

    Neatza Miha
    Salt'n Pepper
    Salt'n Pepper
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 47
    Localizare : Athens,Greece
    Stare de spirit : buna, taaare buna

    Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Empty Re: Taifas la o cafeluta 3

    Mesaj Scris de Salt'n Pepper Mar Mai 25, 2010 2:24 pm

    Of, of...
    Andreea si oana, sunteti chemate la masa dicutiilor! Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 381741
    Pai ia sa vedem. Eu zic asa: ca dintre voi doua, vinovata sunt eu! Amandoua aveti dreptate si discutiile s=au iscat din cauza faptului ca regulamentul concursului nu specifica clar unele lucruri. Lipsa mea de experienta in alet concursurilor de asest gen se vede.
    Oana are dreptate: nu-i ok sa postam cate 15 retete zilnic, mai ales daca le gasesti si pe la alte concursuri, INSA ,Andreea nu a incalcat deloc regulamentul pentru ca acest lucru nu este SPECIFICAT CONCRET nicaieri. Este doar subinteles, dar nu e indeajuns.

    Dar asta e. Mergem mai departe si invatam din greseli. Asta e cel mai important! Sa nu le repetam. Ne asteapta muuulte experiente culinare impreuna, chiar daca virtual, asa ca ideal este ca in bucatarie sa avem liniste si pace. Eeeee, ce ziceti?

    Va pup pe amandoua!
    (cat despre celelelte aspecte ale concursului, pinctarea retetelor, etc astept detalii din partea celor ce sponsorizeaza concursul si va tin la curent).
    Pisyoana
    Pisyoana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Gemeni Varsta : 38
    Localizare : Atena
    Stare de spirit : foarte buna... de la Anastasia mi se trage :)

    Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Empty Re: Taifas la o cafeluta 3

    Mesaj Scris de Pisyoana Mar Mai 25, 2010 2:24 pm

    "Oooo, Dia. Dar nu este vorba despre blogurile personale!!!! In nici un caz! Este vorba despre faptul ca fiind o societete libera, oamenii pot naviga pe net si pot fi membri ai mai multor site-uri de aceeasi natura. Foarte bine si foarte frumos! Insa, nu mi-ar placea ca ceea ce postam pe alte 2,3,5,11 site-uri, sa postam si aici. Si, mai ales, pentru a acumula puncte si doar pentru a acumula puncte.
    Insa nu imi place ideea ca dand cautate pe google sa-mi apara aceeasi reteta, cu aceleasi fotografii , pe mai multe site-uri; retete facute acum mult timp si postate aici, acum, pentru concurs."

    Eu de aici asa inteleg. Imi cer scuze daca am inteles gresit.
    Salt'n Pepper
    Salt'n Pepper
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 47
    Localizare : Athens,Greece
    Stare de spirit : buna, taaare buna

    Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Empty Re: Taifas la o cafeluta 3

    Mesaj Scris de Salt'n Pepper Mar Mai 25, 2010 2:33 pm

    Oana, am zis ai dreptate. Insa, nu am specificat nicaieri concret , ca nu putem posta aici retete ce au participat la alte concursuri. Intelegi? Aici a fost buba! De altfel, la lucrul asta ma refeream, insa din moment ce nu-l specifici cu cuvintele portivite, degeaba il zici pe ocolite....
    E ca si la legi: se respecta strict ceea ce este mentionat. Ce nu, e o portita ce nu se poate numi ilegalitate.
    Pisyoana
    Pisyoana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Gemeni Varsta : 38
    Localizare : Atena
    Stare de spirit : foarte buna... de la Anastasia mi se trage :)

    Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Empty Re: Taifas la o cafeluta 3

    Mesaj Scris de Pisyoana Mar Mai 25, 2010 2:36 pm

    Stai ca nu vazusem ca ai scris, ii raspunsesem Corinei Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 132683

    Am inteles... chestia asta trebuia sa tina de bun simt ;)
    andreea
    andreea
    Yummy mic
    Yummy mic


    feminin Varsator Varsta : 31
    Localizare : bucuresti
    Stare de spirit : optimista

    Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Empty Re: Taifas la o cafeluta 3

    Mesaj Scris de andreea Mar Mai 25, 2010 2:40 pm

    nu inteleg de ce crezi ca e nedrept pentru ca retetele sunt munca mea!sunt mandra de cce fac si cred ca ar putea fi interesati si altii sa vada!pe ardei iute s-a incheiat concursul si cred ca am voie sa particip aici!daca atat de mult va incomodeaza prezenta mea aici ma retrag si va las linistite!imi pare rau pt discutiile pe care le-am iscat
    Pisyoana
    Pisyoana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Gemeni Varsta : 38
    Localizare : Atena
    Stare de spirit : foarte buna... de la Anastasia mi se trage :)

    Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Empty Re: Taifas la o cafeluta 3

    Mesaj Scris de Pisyoana Mar Mai 25, 2010 2:44 pm

    Pai e nedrept pt ca si celelalte fete pot posta retete de acum 3 luni, dar daca nu incalci regulamentul, pe mine nu ma deranjezi :)

    Continut sponsorizat


    Taifas la o cafeluta 3 - Pagina 25 Empty Re: Taifas la o cafeluta 3

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Mar Mai 07, 2024 10:30 pm