Bucate cu gust....Yummy

Yummy, yummy! Bine ati venit!

Te rugam sa te inregistrezi sau sa te conectezi pentru a putea avea acces la toate sectiunile forumului!

Oricarui membru nou care in decurs de 7 zile de la inregistrare nu a scris nici macar mesajul de prezentare, i se va dezactiva contul.

Multe lucruri yummy te asteapta: retete cu imagini, concursuri cu premii deosebite, informatii si multe sfaturi incercate chiar de noi!

Te asteptam!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bucate cu gust....Yummy

Yummy, yummy! Bine ati venit!

Te rugam sa te inregistrezi sau sa te conectezi pentru a putea avea acces la toate sectiunile forumului!

Oricarui membru nou care in decurs de 7 zile de la inregistrare nu a scris nici macar mesajul de prezentare, i se va dezactiva contul.

Multe lucruri yummy te asteapta: retete cu imagini, concursuri cu premii deosebite, informatii si multe sfaturi incercate chiar de noi!

Te asteptam!

Bucate cu gust....Yummy

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Bucate cu gust....Yummy

Nu e mestesug a gati mancare, ci e mestesug a potrivi din sare.

Concurs de fidelitate

Photobucket

Ultimele subiecte

» 11 ingrediente dezgustătoare pe care le putem consuma zilnic
Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) EmptyLun Apr 02, 2012 1:04 pm Scris de Pamico

» Alerta maxima pe sistemele cu Windows
Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) EmptySam Mar 17, 2012 11:23 pm Scris de Pamico

» Mucenici de peste tot
Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) EmptyMier Mar 14, 2012 7:39 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Un martisor de la Google - din 1 Martie - one policy, one Google experience
Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) EmptySam Feb 25, 2012 4:50 pm Scris de Pamico

» Ce mancam azi 3
Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) EmptyVin Feb 24, 2012 10:21 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Cornulete cu rahat.
Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) EmptyJoi Feb 23, 2012 4:12 pm Scris de mariana

» Taifas la cafeluta 5
Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) EmptyJoi Feb 23, 2012 4:09 pm Scris de mariana

» Trufe de ciocolata cu coaja de portocala
Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) EmptyMar Feb 14, 2012 5:52 pm Scris de mariana

» Furculita deasupra cutitului sau cat de rau mancam
Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) EmptyMar Feb 14, 2012 5:43 pm Scris de mariana

» PAINEA CU OREZ
Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) EmptyDum Feb 12, 2012 12:15 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Ce mancam la micul dejun?
Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) EmptyDum Feb 12, 2012 12:09 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Pe carari de munte
Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) EmptySam Feb 11, 2012 8:55 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Depasirea dificultatilor in relatia de cuplu
Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) EmptySam Feb 11, 2012 6:30 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Unt vs margarina
Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) EmptyJoi Feb 09, 2012 8:29 pm Scris de Fraiche-Bistro

» Prajitura "Ziua si noaptea"
Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) EmptyMar Ian 24, 2012 1:44 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Cum să-ţi încarci telefonul sau laptopul pentru a-ţi proteja acumulatorul
Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) EmptyDum Ian 15, 2012 4:31 pm Scris de Pamico

» Craciunul- sarbatoarea familiei
Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) EmptyVin Dec 23, 2011 10:14 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Falafel- chiftelute din naut si legume
Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) EmptyVin Dec 23, 2011 10:03 am Scris de Eva Maria Scumpa

» ZACUSCA DE FASOLE PASTAI
Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) EmptyVin Dec 23, 2011 10:00 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Pandispan
Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) EmptyDum Dec 11, 2011 7:09 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Să mai avem încredere în dolar?
Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) EmptyDum Dec 04, 2011 3:16 am Scris de Pamico

» PANETTONE CU CIOCOLATA SI MIGDALE – masina de facut paine
Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) EmptyMar Noi 29, 2011 11:43 am Scris de CRINA

» MELCISORI PIZZA
Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) EmptyMar Noi 29, 2011 11:39 am Scris de CRINA

» Musaca din vinete si cartofi
Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) EmptyMar Noi 29, 2011 11:33 am Scris de CRINA

» Gulii umplute cu ciuperci
Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) EmptyMar Noi 29, 2011 11:32 am Scris de CRINA

Cine este conectat?

În total sunt 53 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 53 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul


Recordul de utilizatori conectați a fost de 100, Vin Feb 02, 2024 6:50 am

Top postatori

Salt'n Pepper (4110)
Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Bar_leftΤο λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) BarΤο λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Bar_right 
Corina (3482)
Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Bar_leftΤο λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) BarΤο λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Bar_right 
spicy (1621)
Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Bar_leftΤο λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) BarΤο λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Bar_right 
ionela2682 (1505)
Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Bar_leftΤο λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) BarΤο λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Bar_right 
lacramioara (1381)
Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Bar_leftΤο λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) BarΤο λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Bar_right 
vdaiana (1335)
Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Bar_leftΤο λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) BarΤο λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Bar_right 
mireya (1247)
Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Bar_leftΤο λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) BarΤο λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Bar_right 
Pisyoana (1142)
Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Bar_leftΤο λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) BarΤο λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Bar_right 
Mihaela (1058)
Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Bar_leftΤο λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) BarΤο λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Bar_right 
diana (1034)
Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Bar_leftΤο λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) BarΤο λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Bar_right 


visit counter

All Cooking Sites

+9
Pisyoana
mjustin
Corina
spicy
Mihaela
eleni
diana
mireya
Salt'n Pepper
13 participanți

    Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului)

    Salt'n Pepper
    Salt'n Pepper
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 47
    Localizare : Athens,Greece
    Stare de spirit : buna, taaare buna

    Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Empty Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului)

    Mesaj Scris de Salt'n Pepper Joi Iul 01, 2010 8:46 pm

    Face parte din categoria μεζέδες (apertitive, gusatari), categorie atat de variata si plina de gusturi care mai de care mai delicioase. Dar vorba aceea, ce nu-i bun in Grecia?!

    Se intalneste in majoritatea tavernelor mari, fiind specifica insulelor si mancarurilor de vara. De ce se numeste asa, chiar nu stiu si pe cine am intrebat nu mi-a putut da un raspuns clar. Mai incerc...

    Ai nevoie de:

    vinete
    branza feta
    felii de bacon
    catei de usruroi
    rosii
    patrunjel

    1. Vinetele se taie pe lung, in felii subtiri, se prajesc putin cat sa se inmoaie si se lasa sa se scurga bine de ulei pe o hartie de bucatarie.

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    2. Usturoiul se piseaza si cu el se ung feliile de vinete, apoi se pune op felie da bacon, un bastonas de branza feta, se ruleaza si se prinde cu o scobitoare.

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    3.Dupa ce am umplut tava, se pun deasupra rosii date pe razatoare (nu foarte multe, pentru ca isi vor lasa prea mult suc) si patrunjel tocat.

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    4.Se lasa la cuptor pana se leaga si scade sosul.
    5. Se serveste cald.

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    mireya
    mireya
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Pesti Varsta : 47
    Localizare : otopeni
    Stare de spirit : in general buna

    Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Empty Re: Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului)

    Mesaj Scris de mireya Joi Iul 01, 2010 8:58 pm

    Mmmmmmmm,ce bine arata!!! Nu-i asa ca te-am ajutat si eu la mancare?! Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) 272571
    Salt'n Pepper
    Salt'n Pepper
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 47
    Localizare : Athens,Greece
    Stare de spirit : buna, taaare buna

    Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Empty Re: Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului)

    Mesaj Scris de Salt'n Pepper Joi Iul 01, 2010 9:16 pm

    Cum sa nu?! Impreuna am facut-o!!! Chiar pana s-o bag la cuptor!
    mireya
    mireya
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Pesti Varsta : 47
    Localizare : otopeni
    Stare de spirit : in general buna

    Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Empty Re: Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului)

    Mesaj Scris de mireya Joi Iul 01, 2010 9:19 pm

    Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) 381741 Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) 284237
    diana
    diana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Berbec Varsta : 49
    Localizare : timis
    Stare de spirit : optimista

    Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Empty Re: Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului)

    Mesaj Scris de diana Vin Iul 02, 2010 12:57 am

    ce bine arata Ale..tu ne inebunesti cu mancaruri faine Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) 27442
    eleni
    eleni
    Admin


    feminin Capricorn Varsta : 44
    Localizare : Romania
    Stare de spirit : Realista

    Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Empty Re: Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului)

    Mesaj Scris de eleni Vin Iul 02, 2010 12:59 am

    Asta mi-a scapat, nu am mancat in Gr... Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) 918937
    Salt'n Pepper
    Salt'n Pepper
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 47
    Localizare : Athens,Greece
    Stare de spirit : buna, taaare buna

    Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Empty Re: Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului)

    Mesaj Scris de Salt'n Pepper Vin Iul 02, 2010 1:21 am

    Cine vrea n-are dacat sa vina aici! Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) 381741
    Mihaela
    Mihaela
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Rac Varsta : 46
    Localizare : Ro-BH-Oradea

    Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Empty Re: Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului)

    Mesaj Scris de Mihaela Dum Iul 04, 2010 1:01 pm

    Mmmm ...ce bun trebuie sa fie! si eu voi face sigur!
    eu prajeam feliile de vanata in ulei cu usturoi.
    Tu pui foarte mult usturoi sau doar atat cat sa se simta putin ?
    Salt'n Pepper
    Salt'n Pepper
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 47
    Localizare : Athens,Greece
    Stare de spirit : buna, taaare buna

    Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Empty Re: Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului)

    Mesaj Scris de Salt'n Pepper Dum Iul 04, 2010 8:56 pm

    Miha, cateii de usturoi i impart cam asa: cate vinete, atatia catei de usturoi( mai marisori, asa). Iar o vanata o tai in cca 6 felii. In principiu, nu este mult usturoi, ci pun atat cat sa se simta putin. Desi, prin ulele locuri am mancat cu usturoi mai mult si a fost foarte bun. Depinde de gust....
    spicy
    spicy
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 42
    Localizare : Oradea
    Stare de spirit : vesela

    Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Empty Re: Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului)

    Mesaj Scris de spicy Dum Iul 04, 2010 11:45 pm

    Ale ma omori cu retetele astea....sunt asa de usor de facut si arata atat de bine si sunt sigura ca au un gust fenomenal....daca o sa fac doar pentru mine voi face ca restul din casa nu mananca vinete....
    Salt'n Pepper
    Salt'n Pepper
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 47
    Localizare : Athens,Greece
    Stare de spirit : buna, taaare buna

    Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Empty Re: Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului)

    Mesaj Scris de Salt'n Pepper Lun Iul 05, 2010 4:30 am

    Gheea, nici Dimitris nu manca vinete pana la reteta asta. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Mihaela
    Mihaela
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Rac Varsta : 46
    Localizare : Ro-BH-Oradea

    Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Empty Re: Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului)

    Mesaj Scris de Mihaela Lun Iul 05, 2010 12:52 pm

    Ghea pacaleste-i ca-i dovleac...pana gusta si iar gusta sa gaseasca gustul dovleacului Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) 327283
    avatar
    Corina
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Fecioara Varsta : 40
    Localizare : undeva
    Stare de spirit : buna

    Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Empty Re: Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului)

    Mesaj Scris de Corina Lun Iul 05, 2010 2:59 pm

    imi place foarte mult reteta! trebuie pusa in aplicare, musai!
    mjustin
    mjustin
    Admin


    masculin Balanta Varsta : 51
    Localizare : Galati
    Stare de spirit : foarte buna

    Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Empty Re: Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului)

    Mesaj Scris de mjustin Vin Iul 23, 2010 3:44 am

    Salt'n Pepper a scris:Gheea, nici Dimitris nu manca vinete pana la reteta asta. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    Daca Dimitris este...grec nu cred ca nu mananca vinete deoarece nu exista meniu de vara in Grecia in care sa nu gasesti...VINETE. Multumim pentru reteta.
    Pisyoana
    Pisyoana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Gemeni Varsta : 38
    Localizare : Atena
    Stare de spirit : foarte buna... de la Anastasia mi se trage :)

    Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Empty Re: Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului)

    Mesaj Scris de Pisyoana Vin Iul 23, 2010 4:07 am

    Am intalnit si greci care nu mananca rosii, asa ca totul e posibil Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) 272571
    Salt'n Pepper
    Salt'n Pepper
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 47
    Localizare : Athens,Greece
    Stare de spirit : buna, taaare buna

    Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Empty Re: Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului)

    Mesaj Scris de Salt'n Pepper Vin Iul 23, 2010 12:50 pm

    E grec paragrec! Iar vinetele a inceput sa le manance! Cred ca te-a auzit! Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) 272571 Mai spune acum si despre dovlecei!
    mireya
    mireya
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Pesti Varsta : 47
    Localizare : otopeni
    Stare de spirit : in general buna

    Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Empty Re: Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului)

    Mesaj Scris de mireya Mier Aug 11, 2010 8:02 pm

    Azi am facut si eu :
    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    nu au iesit asa frumoase ca ale tale ,dar ne-a placut foarte mult .
    Si am facut si fara bacon !
    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Mihaela
    Mihaela
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Rac Varsta : 46
    Localizare : Ro-BH-Oradea

    Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Empty Re: Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului)

    Mesaj Scris de Mihaela Joi Aug 12, 2010 12:28 am

    Am uitat sa spun ca si eu am facut,dar am folosit cascaval! delicios! ne-am lins pe degete! multumim pt reteta!
    kouklakys
    kouklakys
    Yummy mic
    Yummy mic


    Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Empty Re: Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului)

    Mesaj Scris de kouklakys Vin Aug 13, 2010 8:12 pm

    Doamne ...cat de bine arata !!!!
    Daniela
    Daniela
    Yummy mic
    Yummy mic


    feminin Berbec Varsta : 44
    Localizare : Floresti, jud. Cluj
    Stare de spirit : -

    Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Empty Re: Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului)

    Mesaj Scris de Daniela Joi Aug 26, 2010 11:38 pm

    Si eu vreau sa fac reteta in acest sfarsit de saptamana si m-am gandit sa inlocuiesc feta cu cascaval, asta in cazul in care nu ajungem la supermarket (iubesc feta, dar nu o am tot timpul in casa pentru ca trece repede)
    Salt'n Pepper
    Salt'n Pepper
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 47
    Localizare : Athens,Greece
    Stare de spirit : buna, taaare buna

    Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Empty Re: Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului)

    Mesaj Scris de Salt'n Pepper Joi Aug 26, 2010 11:41 pm

    Daniele, dar nu va avea acelasi gust! Combinatia vanata-feta-rosie este unica!
    Daniela
    Daniela
    Yummy mic
    Yummy mic


    feminin Berbec Varsta : 44
    Localizare : Floresti, jud. Cluj
    Stare de spirit : -

    Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Empty Re: Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului)

    Mesaj Scris de Daniela Joi Aug 26, 2010 11:43 pm

    Bine, bine! Ma duc sa cumpar. Dar stii de ce mi-e groaza? Ca o sa ma coste cutia de feta vreo 50 lei (cel putin) ca tot timpul mai pun in cos cate ceva. Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) 224134
    avatar
    Corina
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Fecioara Varsta : 40
    Localizare : undeva
    Stare de spirit : buna

    Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Empty Re: Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului)

    Mesaj Scris de Corina Vin Aug 27, 2010 12:15 am

    Daniela cand faci? ca vin pe ospat! :)))
    Eva Maria Scumpa
    Eva Maria Scumpa
    Yummy mic
    Yummy mic


    feminin Pesti Varsta : 44
    Localizare : Olanda
    Stare de spirit : infometata... de viata! cum sa nu fiu cand e asa gustoasa!!

    Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Empty Re: Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului)

    Mesaj Scris de Eva Maria Scumpa Sam Aug 28, 2010 3:59 am

    Ale, arata intr-adevar foaaarte bine si, cu siguranta, sunt si mai gustoase decat arata!!!

    Le facem si noi zilele astea - i-am aratat pozele lui Vali si a zis ca le facem. A zis, a zis! Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) 272571
    Daniela
    Daniela
    Yummy mic
    Yummy mic


    feminin Berbec Varsta : 44
    Localizare : Floresti, jud. Cluj
    Stare de spirit : -

    Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Empty Re: Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului)

    Mesaj Scris de Daniela Sam Aug 28, 2010 4:02 pm

    Corina a scris:Daniela cand faci? ca vin pe ospat! :)))
    Azi! Inainte de nunta, opriti-va la o portie Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) 272571

    Continut sponsorizat


    Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului) Empty Re: Το λάθος του μάγειρα ( greseala bucatarului)

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Vin Apr 26, 2024 4:45 pm