Bucate cu gust....Yummy

Yummy, yummy! Bine ati venit!

Te rugam sa te inregistrezi sau sa te conectezi pentru a putea avea acces la toate sectiunile forumului!

Oricarui membru nou care in decurs de 7 zile de la inregistrare nu a scris nici macar mesajul de prezentare, i se va dezactiva contul.

Multe lucruri yummy te asteapta: retete cu imagini, concursuri cu premii deosebite, informatii si multe sfaturi incercate chiar de noi!

Te asteptam!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bucate cu gust....Yummy

Yummy, yummy! Bine ati venit!

Te rugam sa te inregistrezi sau sa te conectezi pentru a putea avea acces la toate sectiunile forumului!

Oricarui membru nou care in decurs de 7 zile de la inregistrare nu a scris nici macar mesajul de prezentare, i se va dezactiva contul.

Multe lucruri yummy te asteapta: retete cu imagini, concursuri cu premii deosebite, informatii si multe sfaturi incercate chiar de noi!

Te asteptam!

Bucate cu gust....Yummy

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Bucate cu gust....Yummy

Nu e mestesug a gati mancare, ci e mestesug a potrivi din sare.

Concurs de fidelitate

Photobucket

Ultimele subiecte

» 11 ingrediente dezgustătoare pe care le putem consuma zilnic
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 EmptyLun Apr 02, 2012 1:04 pm Scris de Pamico

» Alerta maxima pe sistemele cu Windows
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 EmptySam Mar 17, 2012 11:23 pm Scris de Pamico

» Mucenici de peste tot
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 EmptyMier Mar 14, 2012 7:39 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Un martisor de la Google - din 1 Martie - one policy, one Google experience
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 EmptySam Feb 25, 2012 4:50 pm Scris de Pamico

» Ce mancam azi 3
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 EmptyVin Feb 24, 2012 10:21 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Cornulete cu rahat.
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 EmptyJoi Feb 23, 2012 4:12 pm Scris de mariana

» Taifas la cafeluta 5
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 EmptyJoi Feb 23, 2012 4:09 pm Scris de mariana

» Trufe de ciocolata cu coaja de portocala
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 EmptyMar Feb 14, 2012 5:52 pm Scris de mariana

» Furculita deasupra cutitului sau cat de rau mancam
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 EmptyMar Feb 14, 2012 5:43 pm Scris de mariana

» PAINEA CU OREZ
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 EmptyDum Feb 12, 2012 12:15 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Ce mancam la micul dejun?
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 EmptyDum Feb 12, 2012 12:09 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Pe carari de munte
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 EmptySam Feb 11, 2012 8:55 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Depasirea dificultatilor in relatia de cuplu
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 EmptySam Feb 11, 2012 6:30 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Unt vs margarina
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 EmptyJoi Feb 09, 2012 8:29 pm Scris de Fraiche-Bistro

» Prajitura "Ziua si noaptea"
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 EmptyMar Ian 24, 2012 1:44 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Cum să-ţi încarci telefonul sau laptopul pentru a-ţi proteja acumulatorul
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 EmptyDum Ian 15, 2012 4:31 pm Scris de Pamico

» Craciunul- sarbatoarea familiei
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 EmptyVin Dec 23, 2011 10:14 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Falafel- chiftelute din naut si legume
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 EmptyVin Dec 23, 2011 10:03 am Scris de Eva Maria Scumpa

» ZACUSCA DE FASOLE PASTAI
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 EmptyVin Dec 23, 2011 10:00 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Pandispan
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 EmptyDum Dec 11, 2011 7:09 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Să mai avem încredere în dolar?
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 EmptyDum Dec 04, 2011 3:16 am Scris de Pamico

» PANETTONE CU CIOCOLATA SI MIGDALE – masina de facut paine
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 EmptyMar Noi 29, 2011 11:43 am Scris de CRINA

» MELCISORI PIZZA
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 EmptyMar Noi 29, 2011 11:39 am Scris de CRINA

» Musaca din vinete si cartofi
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 EmptyMar Noi 29, 2011 11:33 am Scris de CRINA

» Gulii umplute cu ciuperci
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 EmptyMar Noi 29, 2011 11:32 am Scris de CRINA

Cine este conectat?

În total sunt 16 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 16 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul


Recordul de utilizatori conectați a fost de 100, Vin Feb 02, 2024 6:50 am

Top postatori

Salt'n Pepper (4110)
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Bar_leftTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 BarTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Bar_right 
Corina (3482)
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Bar_leftTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 BarTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Bar_right 
spicy (1621)
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Bar_leftTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 BarTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Bar_right 
ionela2682 (1505)
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Bar_leftTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 BarTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Bar_right 
lacramioara (1381)
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Bar_leftTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 BarTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Bar_right 
vdaiana (1335)
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Bar_leftTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 BarTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Bar_right 
mireya (1247)
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Bar_leftTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 BarTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Bar_right 
Pisyoana (1142)
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Bar_leftTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 BarTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Bar_right 
Mihaela (1058)
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Bar_leftTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 BarTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Bar_right 
diana (1034)
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Bar_leftTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 BarTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Bar_right 


visit counter

All Cooking Sites

+31
catta
janet
mihaellas
kouklakys
Eva Maria Scumpa
michelle15
Olga
Daniela
husni
spicy
mariana
bebelusha18
eleni
andreea
dana
mimmi
ionela2682
tudorluca
sugar&spice
Admin
MIHAELA 73
Flood
lacramioara
Mihaela
diana
mireya
Salt'n Pepper
Ana
Pisyoana
vdaiana
Corina
35 participanți

    Taifas la o cafeluta 4

    catta
    catta
    Yummy mic
    Yummy mic


    masculin Scorpion Varsta : 46
    Localizare : Ilfov
    Stare de spirit : Fericit

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de catta Mar Oct 12, 2010 3:37 pm

    Neata la toata lumea,azi trebuia sa incep munca dar mi-am mai prelungit concediul cu anca o zi,asa ca am intrat la taifas.Si sa va povestesc cum am castigat pasiunea de a ocroti specii pe cale de disparitie.De cand m-am mutat la curte facand curatenie in gradina tot gaseam tot felul de gandaci mari,un coleg imi spusese ca fata lui face insectar la scoala,si ce zic eu sa o ajut,nu va spun cate exemplare i-am dat,si la un moment dat zic hai sa ma interesez si eu ce nume au fiecare si incep a ma documenta,si ce sa vezi multe insecte cu care ma jucam la Moldova in copilarie sunt acum ocrotite de lege,si pe cale de disparitie,de unde trag concluzia ca profesorul acela care cerea insectar la copii daca proceda si el ca mine sa se intereseze un pic facea o lista cu insectele protejate si o dadea la copii sa nu prinda ce nu este voie,dar probabil e slab pregatit.Oricum fata colegului a luat 10,insa de atunci sa-l vezi pe Cata ce le aduna de pe ciment si le fac pat de frunze si fructe si le pun la adapost,pe unele le-am gasit in noroi,le luam le curatam,si le redam naturii,n-am mai omorat niciuna.[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Astai singura poza cu un carabus cu corn pe care am facut-o dar am mai gasit Radasca multi carabusi,din cei varzi si cu antene lungi,si fluturii aceia mari si frumosi colorati,Chiar si Calugaritele (acele lacuste mari si verzi)toate sunt pe lista de insecte ocrotite.[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]chiar si de dansul m-ia fost mila ca il prinsese si ranise pisica si l-am pus la loc ferit ca era ranit.
    Salt'n Pepper
    Salt'n Pepper
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 47
    Localizare : Athens,Greece
    Stare de spirit : buna, taaare buna

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de Salt'n Pepper Mar Oct 12, 2010 4:00 pm

    Cata, ce-ti veni, bre , sa pui serpi asa de dimineta, ca imi merge ziua prost! Mooor de frica lor, jur!!!
    Anastasia
    Anastasia
    Admin


    feminin Pesti Varsta : 41
    Localizare : Moldova, Chisinau
    Stare de spirit : Când stingem focul, unde se duce lumina?

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de Anastasia Mar Oct 12, 2010 4:59 pm

    Salt'n Pepper a scris:Cata, ce-ti veni, bre , sa pui serpi asa de dimineta, ca imi merge ziua prost! Mooor de frica lor, jur!!!

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] si eu la fel am o greata din nascare, si cum le mananca alte natii ?
    na, cate bordeie atatea obicee astia n-or muri de foame ca mananca tot ce se misca Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 830825

    Catalin esti tare scump ca ocrotesti natura, di-ar fi toti oamenii la fel nu ne-am plange de multe lucruri ce le distruge omul cu maina lui Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 926755
    spicy
    spicy
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 42
    Localizare : Oradea
    Stare de spirit : vesela

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de spicy Mar Oct 12, 2010 11:40 pm

    buna si de la mine....azi am fost putin mai libera asa ca am intrat sa vad ce ati mai facut , ce ati mai gatit.....

    Ale si eu am oroare de serpi....ma ia cu tremurici numai cand ii vad in poze..... :affraid:
    avatar
    Corina
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Fecioara Varsta : 40
    Localizare : undeva
    Stare de spirit : buna

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de Corina Mier Oct 13, 2010 12:53 am

    Salutare tuturor!
    pe mine sa nu ma dati disparuta, da?! :p doar mi-am gasit un job temporar si o perioada voi lipsi...Spor la gatit!
    diana
    diana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Berbec Varsta : 49
    Localizare : timis
    Stare de spirit : optimista

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de diana Mier Oct 13, 2010 1:05 am

    buna seara!
    brrr serpi :affraid:
    Corina esti motivata, da?! :D
    la noi a fost o zi frumoasa, calduta , foarte placuta, copii au stat afara cu taica-su si eu am dormittt de numa :bounce:
    deci azi am lenevit la greu...maine am o zi grea lucru, apoi drumuri prin oras, la gradi dupa pitici...iar zboara ziua repede.

    va las si va doresc o seara placuta si frumoasa.
    avatar
    Corina
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Fecioara Varsta : 40
    Localizare : undeva
    Stare de spirit : buna

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de Corina Mier Oct 13, 2010 1:14 am

    Salut Dia...si da, sunt foarte motivata mai ales ca-mi place ceea ce fac!
    MIHAELA 73
    MIHAELA 73
    Ajutor Bucatar
    Ajutor Bucatar


    feminin Varsator Varsta : 51
    Localizare : Tirgu- Neamt -Roma Italy
    Stare de spirit : buna

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de MIHAELA 73 Mier Oct 13, 2010 2:03 am

    ciao fetelor
    doar luni ajung la atlassib sa pun cadourile,asa ca aveti mila de mine
    corina ce job ai?daca nu sunt indiscreta
    spicy
    spicy
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 42
    Localizare : Oradea
    Stare de spirit : vesela

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de spicy Mier Oct 13, 2010 4:24 pm

    buna si de la mine.....la Oradea e timp frumos afara, frigulet dar nu foarte foarte....in rest toate bune. Cori cum zicea si Diana esti motivata....

    sa aveti spor azi in tot ce faceti. Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 166604
    janet
    janet
    Moderator
    Moderator


    feminin Varsator Varsta : 63
    Localizare : brasov
    Stare de spirit : optimista

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de janet Mier Oct 13, 2010 7:21 pm

    MIHAELA 73 a scris:ciao fetelor
    doar luni ajung la atlassib sa pun cadourile,asa ca aveti mila de mine
    corina ce job ai?daca nu sunt indiscreta

    Va salut si eu!Si la noi este o zi minunata!Parca iti vine sa mai traiesti ,fata de cum a fost zilele trecute!
    Sa aveti o zi super!

    Mihaela ,zici de atlasib....la ce sa fim atente?Cum vin premiile ?Prin posta Romana?Prin posta rapida?
    avatar
    Corina
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Fecioara Varsta : 40
    Localizare : undeva
    Stare de spirit : buna

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de Corina Mier Oct 13, 2010 11:43 pm

    Salut fetelor!
    Miha nu esti indiscreta Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 272571 ...sunt consultant resurse umane, lucrez pe selectarea personalului pentru diferite firme/fabrici etc.
    MIHAELA 73
    MIHAELA 73
    Ajutor Bucatar
    Ajutor Bucatar


    feminin Varsator Varsta : 51
    Localizare : Tirgu- Neamt -Roma Italy
    Stare de spirit : buna

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de MIHAELA 73 Mier Oct 13, 2010 11:56 pm

    atunci am o pila la tine daca ma intorc in romania
    eu le trimit prin atlassib,normal
    avatar
    Corina
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Fecioara Varsta : 40
    Localizare : undeva
    Stare de spirit : buna

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de Corina Joi Oct 14, 2010 12:06 am

    numai daca te muti la cluj Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 272571
    MIHAELA 73
    MIHAELA 73
    Ajutor Bucatar
    Ajutor Bucatar


    feminin Varsator Varsta : 51
    Localizare : Tirgu- Neamt -Roma Italy
    Stare de spirit : buna

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de MIHAELA 73 Joi Oct 14, 2010 12:15 am

    ma mut,ca deh cind cauti de munca nu te mai uiti unde este
    Salt'n Pepper
    Salt'n Pepper
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 47
    Localizare : Athens,Greece
    Stare de spirit : buna, taaare buna

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de Salt'n Pepper Joi Oct 14, 2010 12:26 am

    Janet, tu primesti de la mine! Asa ca saptamana viitoarea sa fii cu ochii pe posta!!! Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 381741
    vdaiana
    vdaiana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Sagetator Varsta : 46
    Localizare : Timisoara

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de vdaiana Joi Oct 14, 2010 12:33 am

    hello, tuturor :)
    si io-s pe aici, va citesc, dar nu prea apuc sa mai si postez.
    fain, Cori, bafta la job! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    tudorluca
    tudorluca
    Yummy mic
    Yummy mic


    feminin Gemeni Varsta : 51
    Localizare : capitala Romaniei
    Stare de spirit : in urcare

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de tudorluca Joi Oct 14, 2010 12:46 am

    Seara buna!
    Imi plac fotografiile lui Catalin(interesante)........cu serpisorul mai ales........
    sa va mearga bine.....tuturor...
    mariana
    mariana
    Yummy mic
    Yummy mic


    feminin Fecioara Varsta : 51
    Localizare : Galati
    Stare de spirit : optimista

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de mariana Joi Oct 14, 2010 5:52 pm

    Buna fetelor!Azi sunt libera si daca tot e sarbatoare,lenevesc si vreau sa stau cat mai mult pe aici!
    ionela2682
    ionela2682
    Moderator
    Moderator


    feminin Varsator Varsta : 42
    Localizare : medgidia-constanta
    Stare de spirit : optimista

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de ionela2682 Joi Oct 14, 2010 6:35 pm

    Buna fetelor...! Ia priviti aici:
    http://www.gatesti-ingenios.ro/Briose_cu_gem_si_vanilie

    reteta mea de briose cu care am participat la concursul aniversar cu poze cu tot,am contactat organizatorii si le-am atras atentia,acum sa vedem ce se intampla...mai mai ce oameni...si eu care credeam ca mie nu mi se poate intampla ,ca retetele si pozele mele nu vor fi copiate ! Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 840956 Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 840956 Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 840956
    vdaiana
    vdaiana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Sagetator Varsta : 46
    Localizare : Timisoara

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de vdaiana Joi Oct 14, 2010 6:48 pm

    hello, gagici :)

    si io m-am inscris la concursul ala dar numai cu retete de-ale mele, nici una inspirata sau copiata. doar zice in regulament ca reteta trebuie sa apartina participantului. io din asta inteleg sa nu fac ca in situatia semnalata de tine, Ionela. nu? asa cred ca e corect. ca altfel puteam sa ma inscriu cu vreo 50 de retete pregatite dupa retele voastre sau ale altor fete. pai nu?
    ionela2682
    ionela2682
    Moderator
    Moderator


    feminin Varsator Varsta : 42
    Localizare : medgidia-constanta
    Stare de spirit : optimista

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de ionela2682 Joi Oct 14, 2010 6:58 pm

    Pai din cate vad este aceeasi situatie ca a Oanei!Dar cred ca-mi bat gura de poman aca astia oricum nu ma iau in seama...nici macar nu stiam de acel concurs...mi-a atras atentia altcineva...!
    vdaiana
    vdaiana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Sagetator Varsta : 46
    Localizare : Timisoara

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de vdaiana Joi Oct 14, 2010 7:04 pm

    io de ceva vreme nu mi-am mai gugalit retetele, poate ar fi timpul. prin iarna am avut surpriza sa-mi gasesc vreo 2-3 retete "imprumutate".
    nu stiu de ce anume tine asta, de bun simt sau altceva, dar io mereu specific sursa daca e cazul. pozele si executarea sint meritul meu, dar daca am facut reteta altcuiva de ce sa nu se bucure de apreciere si persoana respectiva?
    ionela2682
    ionela2682
    Moderator
    Moderator


    feminin Varsator Varsta : 42
    Localizare : medgidia-constanta
    Stare de spirit : optimista

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de ionela2682 Joi Oct 14, 2010 7:16 pm

    Sincer eu nu am gasit retete de-ale mele imprumutate dar "niciodata sa nu zici niciodata" uite ca s-a intamplat rusine celor care fac asta...pacat ca exista oameni de teapa !

    acum in spirit de "gluma" ,nici macar nu a luat o poza clara cu rezultatul final Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 820933
    Pisyoana
    Pisyoana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Gemeni Varsta : 38
    Localizare : Atena
    Stare de spirit : foarte buna... de la Anastasia mi se trage :)

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de Pisyoana Joi Oct 14, 2010 7:38 pm

    ionela2682 a scris:Pai din cate vad este aceeasi situatie ca a Oanei!Dar cred ca-mi bat gura de poman aca astia oricum nu ma iau in seama...nici macar nu stiam de acel concurs...mi-a atras atentia altcineva...!

    Da dar eu am rezolvat! In lista castigatorilor, tipa aia nu aprea, au retrat reteta mea din concurs si ea nu a castigat nimic.

    Eu tocmai m-am intors din parc, ma duc sa ii dau Anastasiei sa pape si sa o culc.
    Salt'n Pepper
    Salt'n Pepper
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 47
    Localizare : Athens,Greece
    Stare de spirit : buna, taaare buna

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de Salt'n Pepper Joi Oct 14, 2010 8:06 pm

    Cata nesimtire!!!!

    Continut sponsorizat


    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 33 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Mar Mai 07, 2024 3:43 am