Bucate cu gust....Yummy

Yummy, yummy! Bine ati venit!

Te rugam sa te inregistrezi sau sa te conectezi pentru a putea avea acces la toate sectiunile forumului!

Oricarui membru nou care in decurs de 7 zile de la inregistrare nu a scris nici macar mesajul de prezentare, i se va dezactiva contul.

Multe lucruri yummy te asteapta: retete cu imagini, concursuri cu premii deosebite, informatii si multe sfaturi incercate chiar de noi!

Te asteptam!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bucate cu gust....Yummy

Yummy, yummy! Bine ati venit!

Te rugam sa te inregistrezi sau sa te conectezi pentru a putea avea acces la toate sectiunile forumului!

Oricarui membru nou care in decurs de 7 zile de la inregistrare nu a scris nici macar mesajul de prezentare, i se va dezactiva contul.

Multe lucruri yummy te asteapta: retete cu imagini, concursuri cu premii deosebite, informatii si multe sfaturi incercate chiar de noi!

Te asteptam!

Bucate cu gust....Yummy

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Bucate cu gust....Yummy

Nu e mestesug a gati mancare, ci e mestesug a potrivi din sare.

Concurs de fidelitate

Photobucket

Ultimele subiecte

» 11 ingrediente dezgustătoare pe care le putem consuma zilnic
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 EmptyLun Apr 02, 2012 1:04 pm Scris de Pamico

» Alerta maxima pe sistemele cu Windows
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 EmptySam Mar 17, 2012 11:23 pm Scris de Pamico

» Mucenici de peste tot
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 EmptyMier Mar 14, 2012 7:39 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Un martisor de la Google - din 1 Martie - one policy, one Google experience
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 EmptySam Feb 25, 2012 4:50 pm Scris de Pamico

» Ce mancam azi 3
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 EmptyVin Feb 24, 2012 10:21 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Cornulete cu rahat.
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 EmptyJoi Feb 23, 2012 4:12 pm Scris de mariana

» Taifas la cafeluta 5
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 EmptyJoi Feb 23, 2012 4:09 pm Scris de mariana

» Trufe de ciocolata cu coaja de portocala
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 EmptyMar Feb 14, 2012 5:52 pm Scris de mariana

» Furculita deasupra cutitului sau cat de rau mancam
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 EmptyMar Feb 14, 2012 5:43 pm Scris de mariana

» PAINEA CU OREZ
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 EmptyDum Feb 12, 2012 12:15 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Ce mancam la micul dejun?
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 EmptyDum Feb 12, 2012 12:09 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Pe carari de munte
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 EmptySam Feb 11, 2012 8:55 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Depasirea dificultatilor in relatia de cuplu
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 EmptySam Feb 11, 2012 6:30 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Unt vs margarina
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 EmptyJoi Feb 09, 2012 8:29 pm Scris de Fraiche-Bistro

» Prajitura "Ziua si noaptea"
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 EmptyMar Ian 24, 2012 1:44 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Cum să-ţi încarci telefonul sau laptopul pentru a-ţi proteja acumulatorul
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 EmptyDum Ian 15, 2012 4:31 pm Scris de Pamico

» Craciunul- sarbatoarea familiei
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 EmptyVin Dec 23, 2011 10:14 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Falafel- chiftelute din naut si legume
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 EmptyVin Dec 23, 2011 10:03 am Scris de Eva Maria Scumpa

» ZACUSCA DE FASOLE PASTAI
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 EmptyVin Dec 23, 2011 10:00 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Pandispan
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 EmptyDum Dec 11, 2011 7:09 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Să mai avem încredere în dolar?
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 EmptyDum Dec 04, 2011 3:16 am Scris de Pamico

» PANETTONE CU CIOCOLATA SI MIGDALE – masina de facut paine
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 EmptyMar Noi 29, 2011 11:43 am Scris de CRINA

» MELCISORI PIZZA
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 EmptyMar Noi 29, 2011 11:39 am Scris de CRINA

» Musaca din vinete si cartofi
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 EmptyMar Noi 29, 2011 11:33 am Scris de CRINA

» Gulii umplute cu ciuperci
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 EmptyMar Noi 29, 2011 11:32 am Scris de CRINA

Cine este conectat?

În total sunt 8 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 8 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul


Recordul de utilizatori conectați a fost de 100, Vin Feb 02, 2024 6:50 am

Top postatori

Salt'n Pepper (4110)
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Bar_leftTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 BarTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Bar_right 
Corina (3482)
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Bar_leftTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 BarTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Bar_right 
spicy (1621)
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Bar_leftTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 BarTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Bar_right 
ionela2682 (1505)
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Bar_leftTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 BarTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Bar_right 
lacramioara (1381)
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Bar_leftTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 BarTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Bar_right 
vdaiana (1335)
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Bar_leftTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 BarTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Bar_right 
mireya (1247)
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Bar_leftTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 BarTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Bar_right 
Pisyoana (1142)
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Bar_leftTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 BarTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Bar_right 
Mihaela (1058)
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Bar_leftTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 BarTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Bar_right 
diana (1034)
Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Bar_leftTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 BarTaifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Bar_right 


visit counter

All Cooking Sites

+31
catta
janet
mihaellas
kouklakys
Eva Maria Scumpa
michelle15
Olga
Daniela
husni
spicy
mariana
bebelusha18
eleni
andreea
dana
mimmi
ionela2682
tudorluca
sugar&spice
Admin
MIHAELA 73
Flood
lacramioara
Mihaela
diana
mireya
Salt'n Pepper
Ana
Pisyoana
vdaiana
Corina
35 participanți

    Taifas la o cafeluta 4

    Eva Maria Scumpa
    Eva Maria Scumpa
    Yummy mic
    Yummy mic


    feminin Pesti Varsta : 44
    Localizare : Olanda
    Stare de spirit : infometata... de viata! cum sa nu fiu cand e asa gustoasa!!

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de Eva Maria Scumpa Vin Iul 30, 2010 5:36 pm

    Ramona,

    cu ce ma servesti daca trag o fuga pe la tine?
    Cu Luca! Bineinteles! Cel mai delicios desert!!!

    Fetelor, un sfarsit de saptamana grozav! Cu ce va desfatati zilele astea?

    Pupici!
    Flood
    Flood
    Yummy mic
    Yummy mic


    feminin Varsator Varsta : 49
    Localizare : undeva in Romania
    Stare de spirit : Excelenta!

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de Flood Sam Iul 31, 2010 12:29 am

    Buna, fetelor! Un sfarsit de saptamana minunat va doresc! Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 381741
    diana
    diana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Berbec Varsta : 49
    Localizare : timis
    Stare de spirit : optimista

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de diana Sam Iul 31, 2010 1:45 am

    buna seara fete dragi...sa aveti o seara palcuta si un wekeend superrrrrrrrr !
    Eva Maria Scumpa
    Eva Maria Scumpa
    Yummy mic
    Yummy mic


    feminin Pesti Varsta : 44
    Localizare : Olanda
    Stare de spirit : infometata... de viata! cum sa nu fiu cand e asa gustoasa!!

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de Eva Maria Scumpa Sam Iul 31, 2010 4:04 am

    Ma doare spatele... :( Si ma doare de mai bine de o saptamana - cand mai tare, cand mai putin. Sper sa nu-mi strice weekendul.

    Un sfarsit de saptamana minunat!
    vdaiana
    vdaiana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Sagetator Varsta : 46
    Localizare : Timisoara

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de vdaiana Sam Iul 31, 2010 4:56 am

    hello, gagici - noapte buna, gagici :)
    ma enerveaza un tantar (sau poate-s mai multi), ma tot bazaie sub masa si m-a ciupit de glezna! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Mihaela
    Mihaela
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Rac Varsta : 46
    Localizare : Ro-BH-Oradea

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de Mihaela Sam Iul 31, 2010 2:53 pm

    Neata fetelor!
    Am ajuns acasa dupa o raita in Germania, am facut cumparaturi si pentru bucatarie si sunt tare fericita!
    Alexandra stiu ca esti onorata sa ai musafiri deosebiti, va pup pe toti si sa va bucurati unii de altii! Vreme frumoasa sa aveti si distractie maxima!
    diana
    diana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Berbec Varsta : 49
    Localizare : timis
    Stare de spirit : optimista

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de diana Sam Iul 31, 2010 10:24 pm

    salutare fetelor..gata pe ziua de azi cu treaba, de fapt mai am de spalat in bucatarie gresia si faianta, dar asta dupa ce-mi trag o tara sufletul....voi ce faceti?
    Eva Maria Scumpa
    Eva Maria Scumpa
    Yummy mic
    Yummy mic


    feminin Pesti Varsta : 44
    Localizare : Olanda
    Stare de spirit : infometata... de viata! cum sa nu fiu cand e asa gustoasa!!

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de Eva Maria Scumpa Dum Aug 01, 2010 6:59 pm

    Salutare, fetelor,

    eu sunt o rasfatata azi (am avut de cautat si de citit niste informatii pe net) si sotul meu drag a gatit un imam ba(ia)ldi. Abia astept sa-l scoatem din cuptor si sa papam. Trebuie sa fie o nebunie! (Chiar acum, scriind, l-am intrebat daca a facut poze si mi-a spus ca nu a facut... poate dupa ce scoatem din cuptor).

    Diana, ce harnicuta esti tu!

    Mihaela, ce bunataturi ati cumparat voi din Germania?

    Ale si Mire, va bucurati una de cealalta si pe noi nu ne mai bagati in seama??? Asteptam poze!!!!
    vdaiana
    vdaiana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Sagetator Varsta : 46
    Localizare : Timisoara

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de vdaiana Lun Aug 02, 2010 5:27 pm

    hello, gagigi!
    ce faceti? sper ca sinteti bine toate.
    scuzati absenta peste weekend, e motivata medical :( sambata noaptea a fost groaznic. de la 2 noaptea pana duminica la 11 am vomitat de 6 ori si am avut diaree de 8 ori duminica m-au apucat si ametelile, am avut 3 reprize de am zis ca lesin sigur. n-am ametit niciodata in felul asta. toate mi se trag de la rau de masina. daca stiam ca iesim asa din oras luam ceva pastila, dar chiar si asa nici nu m-am gandit ca o sa ma afecteze atat de tare. azi stau acasa ca-s leguma. :(
    am avut centura, am stat in fata, dar degeaba, ca nu-s obisnuita cu viteza. am mers si cu 150-170. a fost mistooooo, pacat de efectele astea. nici n-am crezut ca ma afecteaza atat de tare.
    am zis partea buna e ca mi-am facut acuma o dezintoxicare si am -2 kg :cheers:
    beau la apa de numa, tot timpul mi=s uscate buzele si simt nevoia sa beau apa. de mancat aseara putin orez fiert, pana atunci nu mi-a trebuit nimic, numa cand vedeam mancare mi se facea greata.
    ieri stateam pe ganduri daca sa mergem la urgenta, dar cum stiam de la ce e si am intrebat-o si pe mami daca ea a avut diaree cand a avut ametelile alea diagnosticate drept sindrom vertiginos si ea mi-a confirmat, a fost clar. l-am trimis pe al meu la farmacie sa intrebe, dar am nimerit-o si io: smecta, imodium, emetin. dupa-masa cand am mai ametit asa rau de tot de doua ori, am luat si contra ametelilor.
    emetinul e misto, are ghimbir de la care duoooooorm si duuooooorm farmacista a zis sa iau cate 2 de 3 ori pe zi, probabil cand a auzit cat am vomitat, dar mi se pare mult. nu ma mai scol 24 de ore daca bag atata. si asa azi-noapte am dormit neintoarsa. asta e bun ca somnifer :D
    diana
    diana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Berbec Varsta : 49
    Localizare : timis
    Stare de spirit : optimista

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de diana Lun Aug 02, 2010 9:06 pm

    buna fetelor...
    Eva Maria cum te simti te mai doare spatele?
    Daiana nu-i de gluma cu tine, crezi ca totusi de la masina sa-ti fie atat de rau? poate ai si mancat ceva care nu ti-a facut bine, stiu eu?
    la noi e cald dar bine totusi ca aplouat azinoapte si ieri dupa masa si se simte putin....hehehe mai un pic si ne vaitam de frig Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 930248

    o zi faina va doresc....Ale, Oana, Mireya voi ce mai faceti? nu ati venit acasa?
    Eva Maria Scumpa
    Eva Maria Scumpa
    Yummy mic
    Yummy mic


    feminin Pesti Varsta : 44
    Localizare : Olanda
    Stare de spirit : infometata... de viata! cum sa nu fiu cand e asa gustoasa!!

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de Eva Maria Scumpa Mar Aug 03, 2010 1:42 am

    Putin mai bine parca, multumesc, insa nu trece pana cand nu merg la chiropractor si incep fizioterapia...

    Daiana... esti sigura ca e rau de masina? Eu n-am mai auzit de asa ceva pana acum... Cat despre sindromul vertiginos, iata ce am gasit:
    http://www.divahair.ro/sanatate/sindrom_vertiginos_sau..._ameteli_fara_motiv!

    Sanatate multa!
    avatar
    Corina
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Fecioara Varsta : 40
    Localizare : undeva
    Stare de spirit : buna

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de Corina Mar Aug 03, 2010 1:49 am

    Salutare

    Normal ca exista rau de masia, multa lumea are, mi se intampla si mie uneori.
    de ex mama cumnatei mele cand merge cu masina sau cu busul sau cu orice 3 zile nu mai ii om. vomita, e ametita, abia poate vb...
    eu in liceu aveam mari probleme, si cand a trebuit sa plec in spania cu autocarul mi-a dat dr. emotostop..

    Daiana eu te inteleg, stiu cum ii!
    vdaiana
    vdaiana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Sagetator Varsta : 46
    Localizare : Timisoara

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de vdaiana Mar Aug 03, 2010 1:53 am

    mersi, Eva :) Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 381741 Cori!
    da, clar a fost de la masina. n-am mancat nimic deosebit, am mancat doar mancare gatita acasa, ce am mancat io au mancat si altii si n-au avut nimic. plus ca mi-a trecut cu tratamentul pt vertij, nu pt indigestie/toxinfectie.
    uufff cunosc sindromul vertiginos, am citit o gramada despre el.
    sistemul nervos vegetativ e si el de vina.
    rau de masina/autobuz am de cand ma stiu. probleme cu spondiloza cervicala am. si altele care se mai intalnesc de ex in articolul ala.
    recomandarile de la sfarsit pt prevenire le aplicam demult, fara sa fi stiut inca de sindromul vertiginos.
    sint baba, ce sa-i fac :P
    Eva Maria Scumpa
    Eva Maria Scumpa
    Yummy mic
    Yummy mic


    feminin Pesti Varsta : 44
    Localizare : Olanda
    Stare de spirit : infometata... de viata! cum sa nu fiu cand e asa gustoasa!!

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de Eva Maria Scumpa Mar Aug 03, 2010 2:55 am

    Corina, scuzele mele, tin sa fac o rectificare: stiu ca exista rau de masina, dar nu auzisem de reactii atat de agravate! Inca o data, scuze.

    Pana si eu am rau de masina, mai exact numai cand sunt pasager; cand conduc n-am nimic! Nostim, nu-i asa?
    avatar
    Corina
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Fecioara Varsta : 40
    Localizare : undeva
    Stare de spirit : buna

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de Corina Mar Aug 03, 2010 3:14 am

    aaaaaa, pai asa da
    nici eu n-am nimic cand conduc...
    MIHAELA 73
    MIHAELA 73
    Ajutor Bucatar
    Ajutor Bucatar


    feminin Varsator Varsta : 51
    Localizare : Tirgu- Neamt -Roma Italy
    Stare de spirit : buna

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de MIHAELA 73 Mar Aug 03, 2010 9:09 pm

    ciao fetelor de la roma unde se moare de cald si umiditate
    speram ca am si eu un pic de liber,dar eu cum sunt mama ranitilor am luat niste ore de curatenie de la prietenele mele care pleaca acasa si nu au pe cine lasa in locul lor
    in rest suntem bine,mai scapam pe la mare,pe la piscina,aveam in program sa mergem la un parc acvatic
    diana
    diana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Berbec Varsta : 49
    Localizare : timis
    Stare de spirit : optimista

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de diana Mier Aug 04, 2010 9:54 pm

    buna ziua la voi....ce mai faceti? cu ce sunteti ocupate de nu ati mai baut un ceai, o cafea?
    eu pe acasa cu treburi, azi am facut gogosi, e destul de cald dar nu m-am lasat si cand vad cu ce pofta mananca copii uit si de cladura si de tot.
    o zi buna va doresc.
    Pisyoana
    Pisyoana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Gemeni Varsta : 38
    Localizare : Atena
    Stare de spirit : foarte buna... de la Anastasia mi se trage :)

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de Pisyoana Mier Aug 04, 2010 11:10 pm

    Buna fetelor!!

    Va salut din Zakynthos!
    Ce faceti, ce noutati mai aveti?

    Noi ne intoarcem acasa pe 21, mai avem pana atunci.

    Va citesc in fiecare zi dar mi-e o leneeeeee sa scriu :))

    Va pup!
    Eva Maria Scumpa
    Eva Maria Scumpa
    Yummy mic
    Yummy mic


    feminin Pesti Varsta : 44
    Localizare : Olanda
    Stare de spirit : infometata... de viata! cum sa nu fiu cand e asa gustoasa!!

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de Eva Maria Scumpa Joi Aug 05, 2010 3:07 am

    Pupici, Zakynthos! Adica Oana si Anastasia si, daca nu ma insel, Ale cu Sara si Demetris si Mirela cu Darius si taticul lui. Ma insel??? Distractie placuta si vreme numai buna!!!

    Pupici si celor de acasa (Romania sau oriunde ati fi)!!!
    Mihaela
    Mihaela
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Rac Varsta : 46
    Localizare : Ro-BH-Oradea

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de Mihaela Joi Aug 05, 2010 3:04 pm

    Pupici si de la noi! Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 166604
    Olga
    Olga
    Yummy mic
    Yummy mic


    feminin Rac Varsta : 46
    Localizare : Grecia,Atena
    Stare de spirit : glumeata

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de Olga Joi Aug 05, 2010 5:01 pm

    Va salut si eu din Romania,am juns cam greu din cauza grevei din grecia cu benzina,dar am ajuns...acum ne odihnim si ne plimbam doar atat,va pup si sa aveti toate vacanta placuta.
    Eva Maria Scumpa
    Eva Maria Scumpa
    Yummy mic
    Yummy mic


    feminin Pesti Varsta : 44
    Localizare : Olanda
    Stare de spirit : infometata... de viata! cum sa nu fiu cand e asa gustoasa!!

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de Eva Maria Scumpa Joi Aug 05, 2010 5:08 pm

    Vacanta placuta, Olga, cu vreme numai buna!

    (Mama imi spunea aseara ca e caldura sufocanta - ea locuieste in Galati. Poate voi aveti noroc de-o vreme mai buna...)
    Mihaela
    Mihaela
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Rac Varsta : 46
    Localizare : Ro-BH-Oradea

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de Mihaela Joi Aug 05, 2010 7:49 pm

    Olga vreme frumoasa si vacanta placuta!
    Olga
    Olga
    Yummy mic
    Yummy mic


    feminin Rac Varsta : 46
    Localizare : Grecia,Atena
    Stare de spirit : glumeata

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de Olga Joi Aug 05, 2010 11:55 pm

    Mersi fetelor,apropo de vreme s-a pus o ploaie,vai de ne-am speriat tocmai era gratrul gata,am copt vinete si ardei,si uite asa trece vremea,am fost si la gradina zoologica,si cred ca vom merge la piscina au aicci in Valcea foarte frumos.Va zic si voua un sfarsit de saptamana placuta.
    diana
    diana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Berbec Varsta : 49
    Localizare : timis
    Stare de spirit : optimista

    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de diana Vin Aug 06, 2010 5:38 pm

    buan fetelor....Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 381741
    Olga cum a fost la balaceala?
    la noi e inorat si cred ca vine o ploaie...ma duc sa prajesc peste, azi e sarbatoare stiti?si s afac dulceata cu afine, o bunatate si foarte sanatoase....pup la voi...

    Continut sponsorizat


    Taifas la o cafeluta 4 - Pagina 15 Empty Re: Taifas la o cafeluta 4

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 5:33 pm