Bucate cu gust....Yummy

Yummy, yummy! Bine ati venit!

Te rugam sa te inregistrezi sau sa te conectezi pentru a putea avea acces la toate sectiunile forumului!

Oricarui membru nou care in decurs de 7 zile de la inregistrare nu a scris nici macar mesajul de prezentare, i se va dezactiva contul.

Multe lucruri yummy te asteapta: retete cu imagini, concursuri cu premii deosebite, informatii si multe sfaturi incercate chiar de noi!

Te asteptam!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bucate cu gust....Yummy

Yummy, yummy! Bine ati venit!

Te rugam sa te inregistrezi sau sa te conectezi pentru a putea avea acces la toate sectiunile forumului!

Oricarui membru nou care in decurs de 7 zile de la inregistrare nu a scris nici macar mesajul de prezentare, i se va dezactiva contul.

Multe lucruri yummy te asteapta: retete cu imagini, concursuri cu premii deosebite, informatii si multe sfaturi incercate chiar de noi!

Te asteptam!

Bucate cu gust....Yummy

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Bucate cu gust....Yummy

Nu e mestesug a gati mancare, ci e mestesug a potrivi din sare.

Concurs de fidelitate

Photobucket

Ultimele subiecte

» 11 ingrediente dezgustătoare pe care le putem consuma zilnic
Tratament pentru circulatia proasta a sangelui EmptyLun Apr 02, 2012 1:04 pm Scris de Pamico

» Alerta maxima pe sistemele cu Windows
Tratament pentru circulatia proasta a sangelui EmptySam Mar 17, 2012 11:23 pm Scris de Pamico

» Mucenici de peste tot
Tratament pentru circulatia proasta a sangelui EmptyMier Mar 14, 2012 7:39 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Un martisor de la Google - din 1 Martie - one policy, one Google experience
Tratament pentru circulatia proasta a sangelui EmptySam Feb 25, 2012 4:50 pm Scris de Pamico

» Ce mancam azi 3
Tratament pentru circulatia proasta a sangelui EmptyVin Feb 24, 2012 10:21 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Cornulete cu rahat.
Tratament pentru circulatia proasta a sangelui EmptyJoi Feb 23, 2012 4:12 pm Scris de mariana

» Taifas la cafeluta 5
Tratament pentru circulatia proasta a sangelui EmptyJoi Feb 23, 2012 4:09 pm Scris de mariana

» Trufe de ciocolata cu coaja de portocala
Tratament pentru circulatia proasta a sangelui EmptyMar Feb 14, 2012 5:52 pm Scris de mariana

» Furculita deasupra cutitului sau cat de rau mancam
Tratament pentru circulatia proasta a sangelui EmptyMar Feb 14, 2012 5:43 pm Scris de mariana

» PAINEA CU OREZ
Tratament pentru circulatia proasta a sangelui EmptyDum Feb 12, 2012 12:15 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Ce mancam la micul dejun?
Tratament pentru circulatia proasta a sangelui EmptyDum Feb 12, 2012 12:09 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Pe carari de munte
Tratament pentru circulatia proasta a sangelui EmptySam Feb 11, 2012 8:55 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Depasirea dificultatilor in relatia de cuplu
Tratament pentru circulatia proasta a sangelui EmptySam Feb 11, 2012 6:30 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Unt vs margarina
Tratament pentru circulatia proasta a sangelui EmptyJoi Feb 09, 2012 8:29 pm Scris de Fraiche-Bistro

» Prajitura "Ziua si noaptea"
Tratament pentru circulatia proasta a sangelui EmptyMar Ian 24, 2012 1:44 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Cum să-ţi încarci telefonul sau laptopul pentru a-ţi proteja acumulatorul
Tratament pentru circulatia proasta a sangelui EmptyDum Ian 15, 2012 4:31 pm Scris de Pamico

» Craciunul- sarbatoarea familiei
Tratament pentru circulatia proasta a sangelui EmptyVin Dec 23, 2011 10:14 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Falafel- chiftelute din naut si legume
Tratament pentru circulatia proasta a sangelui EmptyVin Dec 23, 2011 10:03 am Scris de Eva Maria Scumpa

» ZACUSCA DE FASOLE PASTAI
Tratament pentru circulatia proasta a sangelui EmptyVin Dec 23, 2011 10:00 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Pandispan
Tratament pentru circulatia proasta a sangelui EmptyDum Dec 11, 2011 7:09 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Să mai avem încredere în dolar?
Tratament pentru circulatia proasta a sangelui EmptyDum Dec 04, 2011 3:16 am Scris de Pamico

» PANETTONE CU CIOCOLATA SI MIGDALE – masina de facut paine
Tratament pentru circulatia proasta a sangelui EmptyMar Noi 29, 2011 11:43 am Scris de CRINA

» MELCISORI PIZZA
Tratament pentru circulatia proasta a sangelui EmptyMar Noi 29, 2011 11:39 am Scris de CRINA

» Musaca din vinete si cartofi
Tratament pentru circulatia proasta a sangelui EmptyMar Noi 29, 2011 11:33 am Scris de CRINA

» Gulii umplute cu ciuperci
Tratament pentru circulatia proasta a sangelui EmptyMar Noi 29, 2011 11:32 am Scris de CRINA

Cine este conectat?

În total sunt 30 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 30 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul


Recordul de utilizatori conectați a fost de 100, Vin Feb 02, 2024 6:50 am

Top postatori

Salt'n Pepper (4110)
Tratament pentru circulatia proasta a sangelui Bar_leftTratament pentru circulatia proasta a sangelui BarTratament pentru circulatia proasta a sangelui Bar_right 
Corina (3482)
Tratament pentru circulatia proasta a sangelui Bar_leftTratament pentru circulatia proasta a sangelui BarTratament pentru circulatia proasta a sangelui Bar_right 
spicy (1621)
Tratament pentru circulatia proasta a sangelui Bar_leftTratament pentru circulatia proasta a sangelui BarTratament pentru circulatia proasta a sangelui Bar_right 
ionela2682 (1505)
Tratament pentru circulatia proasta a sangelui Bar_leftTratament pentru circulatia proasta a sangelui BarTratament pentru circulatia proasta a sangelui Bar_right 
lacramioara (1381)
Tratament pentru circulatia proasta a sangelui Bar_leftTratament pentru circulatia proasta a sangelui BarTratament pentru circulatia proasta a sangelui Bar_right 
vdaiana (1335)
Tratament pentru circulatia proasta a sangelui Bar_leftTratament pentru circulatia proasta a sangelui BarTratament pentru circulatia proasta a sangelui Bar_right 
mireya (1247)
Tratament pentru circulatia proasta a sangelui Bar_leftTratament pentru circulatia proasta a sangelui BarTratament pentru circulatia proasta a sangelui Bar_right 
Pisyoana (1142)
Tratament pentru circulatia proasta a sangelui Bar_leftTratament pentru circulatia proasta a sangelui BarTratament pentru circulatia proasta a sangelui Bar_right 
Mihaela (1058)
Tratament pentru circulatia proasta a sangelui Bar_leftTratament pentru circulatia proasta a sangelui BarTratament pentru circulatia proasta a sangelui Bar_right 
diana (1034)
Tratament pentru circulatia proasta a sangelui Bar_leftTratament pentru circulatia proasta a sangelui BarTratament pentru circulatia proasta a sangelui Bar_right 


visit counter

All Cooking Sites

3 participanți

    Tratament pentru circulatia proasta a sangelui

    lacramioara
    lacramioara
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Fecioara Varsta : 44
    Stare de spirit : Foarte buna

    Tratament pentru circulatia proasta a sangelui Empty Tratament pentru circulatia proasta a sangelui

    Mesaj Scris de lacramioara Sam Ian 23, 2010 10:14 am

    As dori sa-mi spuneti daca stiti sau daca ati folosit vreunt tratament pentru circulatia sangelui la picioare?
    Si eu ma confrunt cu o asemenea problema,dar cel mai mult ma bucur ca nu am varice
    Eu am problema la piciorul stang,pe langa fluierul piciorului(eu banuiesc ca este un vas de sange spart),nu am fost la dr.,dar am fost la farmacie si mi-a dat un unguent si mai am acasa un unguent cu arnica,acum am inceput sa ma dau cu amandoua si pana in prezent sunt multumita de ele
    Daca cumva v-ati confruntat si voi cu o astfel de problema va asteptam aici ca sa ne povestiti
    mireya
    mireya
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Pesti Varsta : 47
    Localizare : otopeni
    Stare de spirit : in general buna

    Tratament pentru circulatia proasta a sangelui Empty Re: Tratament pentru circulatia proasta a sangelui

    Mesaj Scris de mireya Sam Ian 23, 2010 9:52 pm

    Oooo,sa stii ca eu sunt una dintre persoanele cu circulatia sangelui foarte proasta!!!!! Picioarele imi ingheata ,mainile la fel le am reci si vara :lol: ,am si vase sparte pe picioare(in mare parte de la sarcina) ,dar...nu am ajuns la medic :oops: si ...nici nu folosesc nimic ,asa dupa ureche. Ar trebui sa ajung ,totusi! :(
    LENUTA-ANA
    LENUTA-ANA
    Admin


    feminin Sagetator Varsta : 43
    Localizare : timisoara
    Stare de spirit : grozava

    Tratament pentru circulatia proasta a sangelui Empty Re: Tratament pentru circulatia proasta a sangelui

    Mesaj Scris de LENUTA-ANA Vin Feb 05, 2010 4:44 pm

    Fugutza la medic, si eu am circulatia periferica proasta si tensiunea mica, insa nu se potriveste inteodeauna acelasi tratament la doua persoane.
    lacramioara
    lacramioara
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Fecioara Varsta : 44
    Stare de spirit : Foarte buna

    Tratament pentru circulatia proasta a sangelui Empty Re: Tratament pentru circulatia proasta a sangelui

    Mesaj Scris de lacramioara Vin Feb 05, 2010 7:31 pm

    Ai dreptate ca nu se potriveste acelasi tratament la doua persoane,dar pe mine ma intereseaza cel mai mult "leacurile babesti" eu nu vreau sa inghit napuri ca mi se face rau numai cand le vad

    Continut sponsorizat


    Tratament pentru circulatia proasta a sangelui Empty Re: Tratament pentru circulatia proasta a sangelui

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Joi Mar 28, 2024 6:43 pm