Bucate cu gust....Yummy

Yummy, yummy! Bine ati venit!

Te rugam sa te inregistrezi sau sa te conectezi pentru a putea avea acces la toate sectiunile forumului!

Oricarui membru nou care in decurs de 7 zile de la inregistrare nu a scris nici macar mesajul de prezentare, i se va dezactiva contul.

Multe lucruri yummy te asteapta: retete cu imagini, concursuri cu premii deosebite, informatii si multe sfaturi incercate chiar de noi!

Te asteptam!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bucate cu gust....Yummy

Yummy, yummy! Bine ati venit!

Te rugam sa te inregistrezi sau sa te conectezi pentru a putea avea acces la toate sectiunile forumului!

Oricarui membru nou care in decurs de 7 zile de la inregistrare nu a scris nici macar mesajul de prezentare, i se va dezactiva contul.

Multe lucruri yummy te asteapta: retete cu imagini, concursuri cu premii deosebite, informatii si multe sfaturi incercate chiar de noi!

Te asteptam!

Bucate cu gust....Yummy

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Bucate cu gust....Yummy

Nu e mestesug a gati mancare, ci e mestesug a potrivi din sare.

Concurs de fidelitate

Photobucket

Ultimele subiecte

» 11 ingrediente dezgustătoare pe care le putem consuma zilnic
Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 EmptyLun Apr 02, 2012 1:04 pm Scris de Pamico

» Alerta maxima pe sistemele cu Windows
Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 EmptySam Mar 17, 2012 11:23 pm Scris de Pamico

» Mucenici de peste tot
Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 EmptyMier Mar 14, 2012 7:39 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Un martisor de la Google - din 1 Martie - one policy, one Google experience
Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 EmptySam Feb 25, 2012 4:50 pm Scris de Pamico

» Ce mancam azi 3
Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 EmptyVin Feb 24, 2012 10:21 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Cornulete cu rahat.
Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 EmptyJoi Feb 23, 2012 4:12 pm Scris de mariana

» Taifas la cafeluta 5
Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 EmptyJoi Feb 23, 2012 4:09 pm Scris de mariana

» Trufe de ciocolata cu coaja de portocala
Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 EmptyMar Feb 14, 2012 5:52 pm Scris de mariana

» Furculita deasupra cutitului sau cat de rau mancam
Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 EmptyMar Feb 14, 2012 5:43 pm Scris de mariana

» PAINEA CU OREZ
Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 EmptyDum Feb 12, 2012 12:15 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Ce mancam la micul dejun?
Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 EmptyDum Feb 12, 2012 12:09 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Pe carari de munte
Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 EmptySam Feb 11, 2012 8:55 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Depasirea dificultatilor in relatia de cuplu
Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 EmptySam Feb 11, 2012 6:30 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Unt vs margarina
Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 EmptyJoi Feb 09, 2012 8:29 pm Scris de Fraiche-Bistro

» Prajitura "Ziua si noaptea"
Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 EmptyMar Ian 24, 2012 1:44 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Cum să-ţi încarci telefonul sau laptopul pentru a-ţi proteja acumulatorul
Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 EmptyDum Ian 15, 2012 4:31 pm Scris de Pamico

» Craciunul- sarbatoarea familiei
Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 EmptyVin Dec 23, 2011 10:14 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Falafel- chiftelute din naut si legume
Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 EmptyVin Dec 23, 2011 10:03 am Scris de Eva Maria Scumpa

» ZACUSCA DE FASOLE PASTAI
Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 EmptyVin Dec 23, 2011 10:00 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Pandispan
Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 EmptyDum Dec 11, 2011 7:09 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Să mai avem încredere în dolar?
Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 EmptyDum Dec 04, 2011 3:16 am Scris de Pamico

» PANETTONE CU CIOCOLATA SI MIGDALE – masina de facut paine
Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 EmptyMar Noi 29, 2011 11:43 am Scris de CRINA

» MELCISORI PIZZA
Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 EmptyMar Noi 29, 2011 11:39 am Scris de CRINA

» Musaca din vinete si cartofi
Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 EmptyMar Noi 29, 2011 11:33 am Scris de CRINA

» Gulii umplute cu ciuperci
Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 EmptyMar Noi 29, 2011 11:32 am Scris de CRINA

Cine este conectat?

În total sunt 33 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 33 Vizitatori

Nici unul


Recordul de utilizatori conectați a fost de 100, Vin Feb 02, 2024 6:50 am

Top postatori

Salt'n Pepper (4110)
Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 Bar_leftCine posteaza, castiga! - Pagina 2 BarCine posteaza, castiga! - Pagina 2 Bar_right 
Corina (3482)
Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 Bar_leftCine posteaza, castiga! - Pagina 2 BarCine posteaza, castiga! - Pagina 2 Bar_right 
spicy (1621)
Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 Bar_leftCine posteaza, castiga! - Pagina 2 BarCine posteaza, castiga! - Pagina 2 Bar_right 
ionela2682 (1505)
Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 Bar_leftCine posteaza, castiga! - Pagina 2 BarCine posteaza, castiga! - Pagina 2 Bar_right 
lacramioara (1381)
Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 Bar_leftCine posteaza, castiga! - Pagina 2 BarCine posteaza, castiga! - Pagina 2 Bar_right 
vdaiana (1335)
Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 Bar_leftCine posteaza, castiga! - Pagina 2 BarCine posteaza, castiga! - Pagina 2 Bar_right 
mireya (1247)
Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 Bar_leftCine posteaza, castiga! - Pagina 2 BarCine posteaza, castiga! - Pagina 2 Bar_right 
Pisyoana (1142)
Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 Bar_leftCine posteaza, castiga! - Pagina 2 BarCine posteaza, castiga! - Pagina 2 Bar_right 
Mihaela (1058)
Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 Bar_leftCine posteaza, castiga! - Pagina 2 BarCine posteaza, castiga! - Pagina 2 Bar_right 
diana (1034)
Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 Bar_leftCine posteaza, castiga! - Pagina 2 BarCine posteaza, castiga! - Pagina 2 Bar_right 


visit counter

All Cooking Sites

+13
bebelusha18
MIHAELA 73
mimmi
andreea
vdaiana
Admin
Pisyoana
spicy
Corina
diana
ionela2682
mireya
Salt'n Pepper
17 participanți

    Cine posteaza, castiga!

    Salt'n Pepper
    Salt'n Pepper
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 47
    Localizare : Athens,Greece
    Stare de spirit : buna, taaare buna

    Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 Empty Re: Cine posteaza, castiga!

    Mesaj Scris de Salt'n Pepper Dum Mai 02, 2010 9:36 pm

    Si de la mine! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    avatar
    Corina
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Fecioara Varsta : 40
    Localizare : undeva
    Stare de spirit : buna

    Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 Empty Re: Cine posteaza, castiga!

    Mesaj Scris de Corina Lun Mai 03, 2010 2:33 pm

    Eu nu va pot promite asta, nu vreau sa promit si sa nu ma tin de cuvant. Dar voi incerca! deja mi-am restrans aria "de raspandire" Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 272571
    Admin
    Admin
    Admin


    feminin Localizare : aici
    Stare de spirit : rabdare, rabdare, rabdare

    Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 Empty Re: Cine posteaza, castiga!

    Mesaj Scris de Admin Lun Mai 03, 2010 2:41 pm

    Corina, nici nu a fost vorba despre exclusivitate! Si nici nu voi incepe sa fac pe detectivul, pentru ca...mi-ar fi frica de ce as putea afla. Insa, mizez pe bunul simt al fiecareia dintre noi si stiu ca totul va fi bine, pentru ca suntem fete cu caracter.....
    Va pup pe toate si va urez succes!!!
    avatar
    Corina
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Fecioara Varsta : 40
    Localizare : undeva
    Stare de spirit : buna

    Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 Empty Re: Cine posteaza, castiga!

    Mesaj Scris de Corina Lun Mai 03, 2010 2:44 pm

    pai tocmai de aceea ziceam. suntem libere sa postam unde vrem...trebuie sa traiasca cumva toate forumurile :))))))
    Salt'n Pepper
    Salt'n Pepper
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 47
    Localizare : Athens,Greece
    Stare de spirit : buna, taaare buna

    Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 Empty Re: Cine posteaza, castiga!

    Mesaj Scris de Salt'n Pepper Lun Mai 03, 2010 2:51 pm

    Sa traiasca toata lumea, individual, nu ca si clone... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    vdaiana
    vdaiana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Sagetator Varsta : 46
    Localizare : Timisoara

    Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 Empty Re: Cine posteaza, castiga!

    Mesaj Scris de vdaiana Lun Mai 03, 2010 3:36 pm

    30 de retete in 3 luni pare o treaba usoara. zic, pare, pentru ca ceea ce gatesc zilnic e ceea ce am gatit mereu. plus ca io cand e vorba incercat retete noi de exemplu prefer sa incerc o reteta vazuta la cori sau la ionela sa zicem. retete proprii noi chiar n-am [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    dar na, nu e nici o problema. ce am zis mai sus era asa o constatare personala, nu o critica sau repros la adresa concursului.
    love you all [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Bafta, gagici! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Salt'n Pepper
    Salt'n Pepper
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 47
    Localizare : Athens,Greece
    Stare de spirit : buna, taaare buna

    Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 Empty Re: Cine posteaza, castiga!

    Mesaj Scris de Salt'n Pepper Lun Mai 03, 2010 6:21 pm

    Daiana, dar ce tu gatesi zilnic si ti se pare banal, poate ca pentru alte fete e ceva nou. Asa ca ne poti arata, mai ales daca nu exista un topic identic. Si...lasa modestia! Faci niste prajiturele....Am vazut eu!!!! Numai comune nu sunt!
    ionela2682
    ionela2682
    Moderator
    Moderator


    feminin Varsator Varsta : 42
    Localizare : medgidia-constanta
    Stare de spirit : optimista

    Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 Empty Re: Cine posteaza, castiga!

    Mesaj Scris de ionela2682 Lun Mai 03, 2010 6:26 pm

    astazi de exemplu am facut 2 feluri de mancarica cu ficatei de pui,desert ieri,si tot asa zilnic...cate ceva...acum nu trebuie sa le postez decat pe rand.... grea e treaba asta cu concursul..... Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 272571 ( noi si intrebarile astea ! cred ca te-am inebunit de cap....) Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 272571 Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 840956
    Salt'n Pepper
    Salt'n Pepper
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 47
    Localizare : Athens,Greece
    Stare de spirit : buna, taaare buna

    Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 Empty Re: Cine posteaza, castiga!

    Mesaj Scris de Salt'n Pepper Lun Mai 03, 2010 6:32 pm

    Ionela, daca mancaricile pe care le-ai facut azi nu sunt postate pe forum, poti pune retetele lor, fara probleme!
    vdaiana
    vdaiana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Sagetator Varsta : 46
    Localizare : Timisoara

    Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 Empty Re: Cine posteaza, castiga!

    Mesaj Scris de vdaiana Lun Mai 03, 2010 6:34 pm

    pai aia ziceam ca sint mancaruri/dulciuri la care am postat io deja reteta sau este deja topic pe forum. adica nu am noutati, repet retele incercate si care imi ies :P
    Salt'n Pepper
    Salt'n Pepper
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 47
    Localizare : Athens,Greece
    Stare de spirit : buna, taaare buna

    Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 Empty Re: Cine posteaza, castiga!

    Mesaj Scris de Salt'n Pepper Lun Mai 03, 2010 6:36 pm

    Lasa, lasa, stiu eu ca poti! Tortul ala de lamaie l-ai incercat pentru prima data. Asa poate se mai iveste cate o ocazie...Si se aduna punctuletele...
    avatar
    Corina
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Fecioara Varsta : 40
    Localizare : undeva
    Stare de spirit : buna

    Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 Empty Re: Cine posteaza, castiga!

    Mesaj Scris de Corina Lun Mai 03, 2010 6:47 pm

    eu sunt asa de in urmaaaaa
    azi am descoperit doua retete de papa de la paste pe care nicium nu le mai gaseam. si le-am gasit intr-un folder "De sters"...de ce l-am numit asa nu stiu, bine ca mi-am aruncat putin ochii pe acolo...
    diana
    diana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Berbec Varsta : 49
    Localizare : timis
    Stare de spirit : optimista

    Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 Empty Re: Cine posteaza, castiga!

    Mesaj Scris de diana Lun Mai 03, 2010 7:04 pm

    Corina bine ca l-ai gasit, eu am sters pozele pas cu pas la prajiturile ce le-am fcaut de craciun...ce nervi am avut Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 224384

    eu am zile in care fac mai multe retete cu poze si toate alea, si zile in care abia prajesc 2 oua...
    pe mine la papa mai greu ma prindeti, torturi, prajituri si dulciuri in general fac cu multaaa placere.
    ionela2682
    ionela2682
    Moderator
    Moderator


    feminin Varsator Varsta : 42
    Localizare : medgidia-constanta
    Stare de spirit : optimista

    Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 Empty Re: Cine posteaza, castiga!

    Mesaj Scris de ionela2682 Lun Mai 03, 2010 7:17 pm

    si eu la fel prajiturile , fursecurile, placintele ma pasioneaza , dar mancarea cine o mai face? tot eu ...!
    andreea
    andreea
    Yummy mic
    Yummy mic


    feminin Varsator Varsta : 31
    Localizare : bucuresti
    Stare de spirit : optimista

    Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 Empty Re: Cine posteaza, castiga!

    Mesaj Scris de andreea Mier Mai 19, 2010 2:23 am

    ma alatur si eu voua!nu promit ca retetele vor fi in exclusivitate,dar o sa incerc sa le pun prima oara aici si mai tarziu in alta parte sau deloc!imi place foarte mult forumul! Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 166604
    Salt'n Pepper
    Salt'n Pepper
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 47
    Localizare : Athens,Greece
    Stare de spirit : buna, taaare buna

    Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 Empty Re: Cine posteaza, castiga!

    Mesaj Scris de Salt'n Pepper Mier Mai 19, 2010 12:30 pm

    Andreea, nu vrem exclusivitate!!! E absurd! Ci doar ca retetele sa ne apartina si sa fie cat mai originale, nu copii a altor retete de pe alte site-uri.

    Hai, te asteptam cu cat mai multe dintre buacatele tale!
    Ma bucur ca-ti place la noi! Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 381741
    Salt'n Pepper
    Salt'n Pepper
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 47
    Localizare : Athens,Greece
    Stare de spirit : buna, taaare buna

    Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 Empty Re: Cine posteaza, castiga!

    Mesaj Scris de Salt'n Pepper Mar Mai 25, 2010 1:42 am

    Cu parere de rau observ ca este din ce in ce mai greu sa continuam concursul acesta, asa cum am rugat: fara sa intram in febrba postarii a cat mai multe retete, fara interes gastronomic, doar pentru a acumula cele 3 puncte. In plus, multe dintre retete se afla deja postate, de alte persoane, cu mult timp in urma, fiind identice sau aproape la fel . A pune in loc de oregano, cimbru, nu este o alta reteta!

    Forumul acesta se doreste un forum cu membrii si retete calitative, nu cantitative.

    Acum ceva timp rugam ca retetele pe care le postam sa fie noi, adica preparate de curand, nu luate din colectia de fotografii si de retete de anul trecut. Nu cred ca este corect ca, cineva care prima data aici, sa posteze in 10 zile 100 de retete si ...gata 300 de puncte!!!

    In orice joc se afce apel la fair play. Ori jucam toate la fel, ori.....nu mai jucam niciuna.
    Eu si sponsorul marelui premiu al concursului( care mi-a facut in ultimele zile observatii, pe buna dreptate) ne rezervam dreptul de a acorda sau nu unei retete 3 puncte.
    De asemenea, trebuie sa anunt ca, fetele ce au acumulat deja 90 de puncte, au castigat un premiu si intra in etapa urmatoare, DAR pana atunci, pana pe 1 august, nu li se vor mai lua in calcul punctele! Toate fetele ce vor acumula pana pe 31 iulie 90 de puncte, vor trece in etapa nr 2 pe picior de egalitate! Premiile pentru etapa 1, se vor acorda la finalul ei.

    De asemenea, apelez, inca o data la noi toate, sa postam numele sursei (daca exista) care ne-a insirat in pregatirea retetei! Este foarte important acest lucru. Nu i-ar placea niuneia dintre noi ca o reteta proprie sa fie isusita de atcineva. A preciza sursa este o apreciere a muncii celuilat, un semn de respect.

    Va multumesc si sper sa nu fi suparat pe nimeni.
    Asteptam parerile voastre pentru ca, inainte de orice, consideram prin dialog putem rezolva orice!
    ionela2682
    ionela2682
    Moderator
    Moderator


    feminin Varsator Varsta : 42
    Localizare : medgidia-constanta
    Stare de spirit : optimista

    Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 Empty Re: Cine posteaza, castiga!

    Mesaj Scris de ionela2682 Mar Mai 25, 2010 1:52 am

    mi se pare corect! acum sa vedem cate retete vor mai fi postate....! Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 272571
    Pisyoana
    Pisyoana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Gemeni Varsta : 38
    Localizare : Atena
    Stare de spirit : foarte buna... de la Anastasia mi se trage :)

    Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 Empty Re: Cine posteaza, castiga!

    Mesaj Scris de Pisyoana Mar Mai 25, 2010 1:54 am

    Ohh, finally!

    Intrebam acum cateva minute daca retetele astea s-au facut in ultimul timp.

    Eu am luat din carti retete si le-am modificat, ma rog.. nu toate retetele sunt din carti, multe sunt inventate, dar sa faci o salata cu sunca si branza si sa postezi reteta pt a participa la concurs, mi se pare aiurea si nu e fair.

    Am foldere cu 100 de retete facute de mine in ultimii ani, daca ma apuc sa le pun pe toate aici, umplu forumul...
    Salt'n Pepper
    Salt'n Pepper
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 47
    Localizare : Athens,Greece
    Stare de spirit : buna, taaare buna

    Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 Empty Re: Cine posteaza, castiga!

    Mesaj Scris de Salt'n Pepper Mar Mai 25, 2010 1:56 am

    ASA ESTE , iONELA. INSA, INAINTE DE ORICE, NE INTERESEAZA CALITATEA RETETELOR.
    DE ACUM ASA SE VOR ACORDA PUNCTELE. DAR CU DETALII DESPRE ASTA VOI REVENI IMEDIAT CE SPONSORUL CONCURSULUI IMI VA COMUNICA SOLUTIA FINALA IN LEGATURA CU ACEST LUCRU.
    ionela2682
    ionela2682
    Moderator
    Moderator


    feminin Varsator Varsta : 42
    Localizare : medgidia-constanta
    Stare de spirit : optimista

    Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 Empty Re: Cine posteaza, castiga!

    Mesaj Scris de ionela2682 Mar Mai 25, 2010 2:04 am

    eu nu prea ma bazez pe salate! nu sunt specialitatea mea! mai nou am incercat mai multe retete de prajituri, cu drag vi le arat de fiecare data ( inainte de a le pune pe blogul meu le arat mai intai aici!
    ionela2682
    ionela2682
    Moderator
    Moderator


    feminin Varsator Varsta : 42
    Localizare : medgidia-constanta
    Stare de spirit : optimista

    Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 Empty Re: Cine posteaza, castiga!

    Mesaj Scris de ionela2682 Mar Mai 25, 2010 2:07 am

    faceam bine deci ca postam pozele cu data! nu?
    Admin
    Admin
    Admin


    feminin Localizare : aici
    Stare de spirit : rabdare, rabdare, rabdare

    Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 Empty Re: Cine posteaza, castiga!

    Mesaj Scris de Admin Mar Mai 25, 2010 11:27 pm

    Astazi am modificat punctajul lui "mimmi" scazandu-i 9 puncte, deoarece 3 dinte retetele ei au fost mutate in topicuri de deja existau.
    Salt'n Pepper
    Salt'n Pepper
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 47
    Localizare : Athens,Greece
    Stare de spirit : buna, taaare buna

    Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 Empty Re: Cine posteaza, castiga!

    Mesaj Scris de Salt'n Pepper Mier Iun 02, 2010 1:52 pm

    Cateva dintre premiile celor ce trec in a doua si a treia etapa, acumuland punctele necesare:

    Ustensila pentru pudrat cacao, zahar pudra, etc

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    Ustensila pentru scos samburii cireselor, maslinelor, etc

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    Forma pentru prajit oul

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

    Forma pentru cuburi de gheata haioase

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    diana
    diana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Berbec Varsta : 49
    Localizare : timis
    Stare de spirit : optimista

    Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 Empty Re: Cine posteaza, castiga!

    Mesaj Scris de diana Mier Iun 02, 2010 2:09 pm

    scrie undeva cate puncte avem acumulate ?..

    Continut sponsorizat


    Cine posteaza, castiga! - Pagina 2 Empty Re: Cine posteaza, castiga!

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Vin Apr 19, 2024 3:52 pm