Bucate cu gust....Yummy

Yummy, yummy! Bine ati venit!

Te rugam sa te inregistrezi sau sa te conectezi pentru a putea avea acces la toate sectiunile forumului!

Oricarui membru nou care in decurs de 7 zile de la inregistrare nu a scris nici macar mesajul de prezentare, i se va dezactiva contul.

Multe lucruri yummy te asteapta: retete cu imagini, concursuri cu premii deosebite, informatii si multe sfaturi incercate chiar de noi!

Te asteptam!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bucate cu gust....Yummy

Yummy, yummy! Bine ati venit!

Te rugam sa te inregistrezi sau sa te conectezi pentru a putea avea acces la toate sectiunile forumului!

Oricarui membru nou care in decurs de 7 zile de la inregistrare nu a scris nici macar mesajul de prezentare, i se va dezactiva contul.

Multe lucruri yummy te asteapta: retete cu imagini, concursuri cu premii deosebite, informatii si multe sfaturi incercate chiar de noi!

Te asteptam!

Bucate cu gust....Yummy

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Bucate cu gust....Yummy

Nu e mestesug a gati mancare, ci e mestesug a potrivi din sare.

Concurs de fidelitate

Photobucket

Ultimele subiecte

» 11 ingrediente dezgustătoare pe care le putem consuma zilnic
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 EmptyLun Apr 02, 2012 1:04 pm Scris de Pamico

» Alerta maxima pe sistemele cu Windows
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 EmptySam Mar 17, 2012 11:23 pm Scris de Pamico

» Mucenici de peste tot
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 EmptyMier Mar 14, 2012 7:39 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Un martisor de la Google - din 1 Martie - one policy, one Google experience
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 EmptySam Feb 25, 2012 4:50 pm Scris de Pamico

» Ce mancam azi 3
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 EmptyVin Feb 24, 2012 10:21 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Cornulete cu rahat.
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 EmptyJoi Feb 23, 2012 4:12 pm Scris de mariana

» Taifas la cafeluta 5
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 EmptyJoi Feb 23, 2012 4:09 pm Scris de mariana

» Trufe de ciocolata cu coaja de portocala
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 EmptyMar Feb 14, 2012 5:52 pm Scris de mariana

» Furculita deasupra cutitului sau cat de rau mancam
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 EmptyMar Feb 14, 2012 5:43 pm Scris de mariana

» PAINEA CU OREZ
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 EmptyDum Feb 12, 2012 12:15 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Ce mancam la micul dejun?
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 EmptyDum Feb 12, 2012 12:09 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Pe carari de munte
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 EmptySam Feb 11, 2012 8:55 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Depasirea dificultatilor in relatia de cuplu
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 EmptySam Feb 11, 2012 6:30 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Unt vs margarina
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 EmptyJoi Feb 09, 2012 8:29 pm Scris de Fraiche-Bistro

» Prajitura "Ziua si noaptea"
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 EmptyMar Ian 24, 2012 1:44 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Cum să-ţi încarci telefonul sau laptopul pentru a-ţi proteja acumulatorul
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 EmptyDum Ian 15, 2012 4:31 pm Scris de Pamico

» Craciunul- sarbatoarea familiei
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 EmptyVin Dec 23, 2011 10:14 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Falafel- chiftelute din naut si legume
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 EmptyVin Dec 23, 2011 10:03 am Scris de Eva Maria Scumpa

» ZACUSCA DE FASOLE PASTAI
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 EmptyVin Dec 23, 2011 10:00 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Pandispan
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 EmptyDum Dec 11, 2011 7:09 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Să mai avem încredere în dolar?
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 EmptyDum Dec 04, 2011 3:16 am Scris de Pamico

» PANETTONE CU CIOCOLATA SI MIGDALE – masina de facut paine
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 EmptyMar Noi 29, 2011 11:43 am Scris de CRINA

» MELCISORI PIZZA
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 EmptyMar Noi 29, 2011 11:39 am Scris de CRINA

» Musaca din vinete si cartofi
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 EmptyMar Noi 29, 2011 11:33 am Scris de CRINA

» Gulii umplute cu ciuperci
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 EmptyMar Noi 29, 2011 11:32 am Scris de CRINA

Cine este conectat?

În total sunt 32 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 32 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul


Recordul de utilizatori conectați a fost de 100, Vin Feb 02, 2024 6:50 am

Top postatori

Salt'n Pepper (4110)
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Bar_leftConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 BarConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Bar_right 
Corina (3482)
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Bar_leftConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 BarConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Bar_right 
spicy (1621)
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Bar_leftConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 BarConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Bar_right 
ionela2682 (1505)
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Bar_leftConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 BarConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Bar_right 
lacramioara (1381)
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Bar_leftConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 BarConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Bar_right 
vdaiana (1335)
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Bar_leftConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 BarConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Bar_right 
mireya (1247)
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Bar_leftConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 BarConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Bar_right 
Pisyoana (1142)
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Bar_leftConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 BarConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Bar_right 
Mihaela (1058)
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Bar_leftConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 BarConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Bar_right 
diana (1034)
Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Bar_leftConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 BarConcursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Bar_right 


visit counter

All Cooking Sites

+15
ionela2682
Pisyoana
Ana
ioana
dana
anei
sugar&spice
lacramioara
Corina
vdaiana
spicy
Mihaela
mireya
Daniela
Salt'n Pepper
19 participanți

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    vdaiana
    vdaiana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Sagetator Varsta : 46
    Localizare : Timisoara

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de vdaiana Lun Feb 01, 2010 7:43 pm

    lacramioara a scris:Am cautat si eu Corina si am gasit site unde s-a postat retetele furate
    Acolo cine este moderator?Nu este cumva Teo?
    nuuuu , Doamne fereste :) acolo nu e problema. zbiggi sint tot io ;)
    ti-am trimis PM :)
    cand am postat aici la concurs am si scris de unde m-am inspirat ca sa nu fie problema.
    Mihaela
    Mihaela
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Rac Varsta : 46
    Localizare : Ro-BH-Oradea

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de Mihaela Lun Feb 01, 2010 9:26 pm

    "Cremvursti inimioara" suuuuper tare! Pai asta merge si pentru fetele mele nu numai pentru iubitul meu Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 381741
    Multumim pentru reteta!!!!! :flower: :flower: :flower: :flower:
    mireya
    mireya
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Pesti Varsta : 47
    Localizare : otopeni
    Stare de spirit : in general buna

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de mireya Lun Feb 01, 2010 9:29 pm

    Deja s-au apucat fetele de treaba....
    Salt'n Pepper
    Salt'n Pepper
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 47
    Localizare : Athens,Greece
    Stare de spirit : buna, taaare buna

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de Salt'n Pepper Lun Feb 01, 2010 9:50 pm

    Ohoo, parca vad ca va fi concurenta maaaare! Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 381741
    anei
    anei
    Yummy mic
    Yummy mic


    feminin Sagetator Varsta : 39
    Localizare : Bucuresti

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de anei Lun Feb 01, 2010 10:29 pm

    Sigur va fi concurenta mare. Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 272571
    Mihaela
    Mihaela
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Rac Varsta : 46
    Localizare : Ro-BH-Oradea

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de Mihaela Lun Feb 01, 2010 11:47 pm

    Nu vreau sa fiu carcotasa , dar trebuie sa aduc aminte ca aici suntem sa invatam una de la alta.
    Si parca trebuia sa gatim special pentru ..., pozele sa fie proaspete si sa vedem si noi cum se pregatesc! Nu mai tinem cont de regulile astea? Asa fug repede la patiserie langa mine si trag nene o poza ...10, pun numele meu pe ea si cine ma poate contrazice ca nu am gatit eu?
    Admin hai sa stabilim , cum ramane? Si va rog ...fara suparare!
    Salt'n Pepper
    Salt'n Pepper
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 47
    Localizare : Athens,Greece
    Stare de spirit : buna, taaare buna

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de Salt'n Pepper Mar Feb 02, 2010 1:15 am

    Mihaela, ai dreptate, nu am precizat, insa am crezut ca se stie de la concursurile precedente. Asadar:

    -retetele postate va trebui sa contina fotografii cu pasii necesari prepararii
    -reteta in detaliu
    dana
    dana
    Yummy mic
    Yummy mic


    Scorpion Varsta : 47
    Localizare : galati

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de dana Mar Feb 02, 2010 1:17 am

    nu promit nimicdar...sper sa-mi vina si mie o idee ca..iubitoare sunt de felul meu Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 381741 ...
    Mihaela
    Mihaela
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Rac Varsta : 46
    Localizare : Ro-BH-Oradea

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de Mihaela Mar Feb 02, 2010 2:46 am

    Dana, se stie.... Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 381741
    vdaiana
    vdaiana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Sagetator Varsta : 46
    Localizare : Timisoara

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de vdaiana Mar Feb 02, 2010 5:32 am

    did I do something wrong? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Salt'n Pepper
    Salt'n Pepper
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 47
    Localizare : Athens,Greece
    Stare de spirit : buna, taaare buna

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de Salt'n Pepper Mar Feb 02, 2010 2:06 pm

    Nu, Daiana, desi ar fi fost si mai bine daca ai fi avut si cateva poze din timpul prepararii tortului.
    Salt'n Pepper
    Salt'n Pepper
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 47
    Localizare : Athens,Greece
    Stare de spirit : buna, taaare buna

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de Salt'n Pepper Mar Feb 02, 2010 2:09 pm

    De asemenea, va rog ceva: sa postati retetele si fotografiile la topicul potrivit si aici doar sa puneti linkul lui.Asa vor ramane retetele acolo unde trebuie, sa poata fi gasite usor, oricand.
    vdaiana
    vdaiana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Sagetator Varsta : 46
    Localizare : Timisoara

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de vdaiana Mar Feb 02, 2010 2:41 pm

    Salt'n Pepper a scris:Nu, Daiana, desi ar fi fost si mai bine daca ai fi avut si cateva poze din timpul prepararii tortului.
    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] se vede din poza ca e blat cumparat.

    gata, am inteles cum sa postez pt concurs. mersi de lamurire, scuze de incurcatura [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


    fetelor, sa va vedem inimioarele Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 381741
    Mihaela
    Mihaela
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Rac Varsta : 46
    Localizare : Ro-BH-Oradea

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de Mihaela Mar Feb 02, 2010 2:46 pm

    vdaiana a scris:did I do something wrong? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Scuze nu am vrut sa te supar, pozele tale sunt minunate si ne-ai dat idei deosebite.
    vdaiana
    vdaiana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Sagetator Varsta : 46
    Localizare : Timisoara

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de vdaiana Mar Feb 02, 2010 2:57 pm

    Mihaela [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine], nu e absolut nici o suparare. io n-am fost atenta la celalalt concurs sa-mi dau seama ca se posteaza aici doar link-ul. my bad [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    ioana
    ioana
    Yummy mic
    Yummy mic


    feminin Gemeni Varsta : 46
    Localizare : braila

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de ioana Mar Feb 02, 2010 9:23 pm

    concursul,ale,ce pot sa spun ...numai ''ale ''si se intelege de la sine!!!
    Ana
    Ana
    Yummy mic
    Yummy mic


    Leu Varsta : 40
    Localizare : Torino
    Stare de spirit : yupppiii!

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de Ana Mar Feb 02, 2010 10:02 pm

    " Dragoste in bucatarie " mmmmmmmmmmmmmmm nu e rau de loc ideea
    Asa macar mai luam o pauza... ca e tare plictisitor de fiecare data in dormitor ... Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 736531
    ps.Astazi am chef de glume fetelor Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 132683
    vdaiana
    vdaiana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Sagetator Varsta : 46
    Localizare : Timisoara

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de vdaiana Mier Feb 03, 2010 8:00 pm

    ^ [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    vdaiana
    vdaiana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Sagetator Varsta : 46
    Localizare : Timisoara

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de vdaiana Vin Feb 12, 2010 6:29 am

    Breakfast for two Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 381741

    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    avatar
    Corina
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Fecioara Varsta : 40
    Localizare : undeva
    Stare de spirit : buna

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de Corina Vin Feb 12, 2010 4:11 pm

    daiana ai spart gheata! Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 272571 si eu vreau sa fac ceva tot cu paine, azi merg sa cumpar forma Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 381741
    vdaiana
    vdaiana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Sagetator Varsta : 46
    Localizare : Timisoara

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de vdaiana Vin Feb 12, 2010 4:50 pm

    io am pus deja 3 retete cu inimioare Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 272571
    da' hai si voooooooooi
    vrem sa vedem inimioareee Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 381741
    Mihaela
    Mihaela
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Rac Varsta : 46
    Localizare : Ro-BH-Oradea

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de Mihaela Sam Feb 13, 2010 12:24 am

    Eu voi gati special pentru iubitul meu...iubitele mele....dar sunt care tin pe 14 , altele pe 21 deci este timp....
    vdaiana
    vdaiana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Sagetator Varsta : 46
    Localizare : Timisoara

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de vdaiana Sam Feb 13, 2010 12:39 am

    24 ;)... Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 381741
    Pisyoana
    Pisyoana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Gemeni Varsta : 38
    Localizare : Atena
    Stare de spirit : foarte buna... de la Anastasia mi se trage :)

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de Pisyoana Sam Feb 13, 2010 7:09 am

    Eu n-am deloc inspiratie... chiar nu stiu ce sa pregatesc! Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 478792
    avatar
    Corina
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Fecioara Varsta : 40
    Localizare : undeva
    Stare de spirit : buna

    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de Corina Sam Feb 13, 2010 9:45 pm

    si inimioarele mele
    [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

    Continut sponsorizat


    Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie" - Pagina 2 Empty Re: Concursul lunii februarie: "Dragoste in bucatarie"

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Joi Mar 28, 2024 11:35 pm