Bucate cu gust....Yummy

Yummy, yummy! Bine ati venit!

Te rugam sa te inregistrezi sau sa te conectezi pentru a putea avea acces la toate sectiunile forumului!

Oricarui membru nou care in decurs de 7 zile de la inregistrare nu a scris nici macar mesajul de prezentare, i se va dezactiva contul.

Multe lucruri yummy te asteapta: retete cu imagini, concursuri cu premii deosebite, informatii si multe sfaturi incercate chiar de noi!

Te asteptam!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bucate cu gust....Yummy

Yummy, yummy! Bine ati venit!

Te rugam sa te inregistrezi sau sa te conectezi pentru a putea avea acces la toate sectiunile forumului!

Oricarui membru nou care in decurs de 7 zile de la inregistrare nu a scris nici macar mesajul de prezentare, i se va dezactiva contul.

Multe lucruri yummy te asteapta: retete cu imagini, concursuri cu premii deosebite, informatii si multe sfaturi incercate chiar de noi!

Te asteptam!

Bucate cu gust....Yummy

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Bucate cu gust....Yummy

Nu e mestesug a gati mancare, ci e mestesug a potrivi din sare.

Concurs de fidelitate

Photobucket

Ultimele subiecte

» 11 ingrediente dezgustătoare pe care le putem consuma zilnic
Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 EmptyLun Apr 02, 2012 1:04 pm Scris de Pamico

» Alerta maxima pe sistemele cu Windows
Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 EmptySam Mar 17, 2012 11:23 pm Scris de Pamico

» Mucenici de peste tot
Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 EmptyMier Mar 14, 2012 7:39 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Un martisor de la Google - din 1 Martie - one policy, one Google experience
Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 EmptySam Feb 25, 2012 4:50 pm Scris de Pamico

» Ce mancam azi 3
Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 EmptyVin Feb 24, 2012 10:21 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Cornulete cu rahat.
Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 EmptyJoi Feb 23, 2012 4:12 pm Scris de mariana

» Taifas la cafeluta 5
Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 EmptyJoi Feb 23, 2012 4:09 pm Scris de mariana

» Trufe de ciocolata cu coaja de portocala
Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 EmptyMar Feb 14, 2012 5:52 pm Scris de mariana

» Furculita deasupra cutitului sau cat de rau mancam
Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 EmptyMar Feb 14, 2012 5:43 pm Scris de mariana

» PAINEA CU OREZ
Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 EmptyDum Feb 12, 2012 12:15 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Ce mancam la micul dejun?
Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 EmptyDum Feb 12, 2012 12:09 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Pe carari de munte
Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 EmptySam Feb 11, 2012 8:55 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Depasirea dificultatilor in relatia de cuplu
Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 EmptySam Feb 11, 2012 6:30 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Unt vs margarina
Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 EmptyJoi Feb 09, 2012 8:29 pm Scris de Fraiche-Bistro

» Prajitura "Ziua si noaptea"
Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 EmptyMar Ian 24, 2012 1:44 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Cum să-ţi încarci telefonul sau laptopul pentru a-ţi proteja acumulatorul
Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 EmptyDum Ian 15, 2012 4:31 pm Scris de Pamico

» Craciunul- sarbatoarea familiei
Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 EmptyVin Dec 23, 2011 10:14 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Falafel- chiftelute din naut si legume
Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 EmptyVin Dec 23, 2011 10:03 am Scris de Eva Maria Scumpa

» ZACUSCA DE FASOLE PASTAI
Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 EmptyVin Dec 23, 2011 10:00 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Pandispan
Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 EmptyDum Dec 11, 2011 7:09 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Să mai avem încredere în dolar?
Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 EmptyDum Dec 04, 2011 3:16 am Scris de Pamico

» PANETTONE CU CIOCOLATA SI MIGDALE – masina de facut paine
Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 EmptyMar Noi 29, 2011 11:43 am Scris de CRINA

» MELCISORI PIZZA
Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 EmptyMar Noi 29, 2011 11:39 am Scris de CRINA

» Musaca din vinete si cartofi
Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 EmptyMar Noi 29, 2011 11:33 am Scris de CRINA

» Gulii umplute cu ciuperci
Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 EmptyMar Noi 29, 2011 11:32 am Scris de CRINA

Cine este conectat?

În total sunt 32 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 32 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul


Recordul de utilizatori conectați a fost de 100, Vin Feb 02, 2024 6:50 am

Top postatori

Salt'n Pepper (4110)
Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Bar_leftCumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 BarCumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Bar_right 
Corina (3482)
Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Bar_leftCumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 BarCumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Bar_right 
spicy (1621)
Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Bar_leftCumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 BarCumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Bar_right 
ionela2682 (1505)
Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Bar_leftCumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 BarCumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Bar_right 
lacramioara (1381)
Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Bar_leftCumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 BarCumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Bar_right 
vdaiana (1335)
Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Bar_leftCumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 BarCumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Bar_right 
mireya (1247)
Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Bar_leftCumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 BarCumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Bar_right 
Pisyoana (1142)
Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Bar_leftCumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 BarCumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Bar_right 
Mihaela (1058)
Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Bar_leftCumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 BarCumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Bar_right 
diana (1034)
Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Bar_leftCumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 BarCumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Bar_right 


visit counter

All Cooking Sites

+24
Amy
janet
Olga
mimmi
Flood
diana
ionela2682
MIHAELA 73
milo
HoneyBunny
vdaiana
Pisyoana
Corina
roberta sweet
anei
ioana
kouklakys
Ana
sugar&spice
lacramioara
Mihaela
mireya
spicy
Salt'n Pepper
28 participanți

    Cumparaturi pentru bucatarie

    Mihaela
    Mihaela
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Rac Varsta : 46
    Localizare : Ro-BH-Oradea

    Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Empty Re: Cumparaturi pentru bucatarie

    Mesaj Scris de Mihaela Lun Feb 08, 2010 4:05 pm

    Salt'n Pepper a scris:Miha, ia uite ce mi-am luat de la piata:

    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    M -ai omorat! Cat ai dat pe ea? E din inox?
    Sa vezi ce oribilitate mi-am cumparat eu d-aci de langa casa...na...
    Tava , vas gradat pentru lichide, zahar si faina ...tare imi place si un vas din plastic pt cand folosesc mixterul
    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Ale uite am gasit forme si mai mici si mai mari , sunt cromate, nu din inox si sunt cate 12 intr-un pachet.Claritate pozei lasa de dorit dar sper sa intelegi ceva
    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Mihaela
    Mihaela
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Rac Varsta : 46
    Localizare : Ro-BH-Oradea

    Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Empty Re: Cumparaturi pentru bucatarie

    Mesaj Scris de Mihaela Lun Feb 08, 2010 4:08 pm

    Sa va mai arat ceva, la promotie in It . sotul a primit o carticica cu retete ...fursecuti, biscuiti...bun, bun...[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    Salt'n Pepper
    Salt'n Pepper
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 47
    Localizare : Athens,Greece
    Stare de spirit : buna, taaare buna

    Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Empty Re: Cumparaturi pentru bucatarie

    Mesaj Scris de Salt'n Pepper Lun Feb 08, 2010 4:11 pm

    Vreaaauuu!!!!!!
    2 pachete! Te rooog!!!!!
    O sa te sun azi si vorbim! Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 381741
    mireya
    mireya
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Pesti Varsta : 47
    Localizare : otopeni
    Stare de spirit : in general buna

    Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Empty Re: Cumparaturi pentru bucatarie

    Mesaj Scris de mireya Lun Feb 08, 2010 4:16 pm

    Miha ,sa le folosesti cu placere si cu spor!!!! Apuca-te de facut fursecutele si da-ne si noua retete!!!!!
    spicy
    spicy
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 42
    Localizare : Oradea
    Stare de spirit : vesela

    Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Empty Re: Cumparaturi pentru bucatarie

    Mesaj Scris de spicy Lun Feb 08, 2010 4:55 pm

    Miha sa folosesti cu mult noroc ce ai cumparat pentru bucatarie. Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 166604
    Si carticica aia e valoroasa, sunt sigura. Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 715526 Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 715526 Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 715526
    anei
    anei
    Yummy mic
    Yummy mic


    feminin Sagetator Varsta : 39
    Localizare : Bucuresti

    Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Empty Re: Cumparaturi pentru bucatarie

    Mesaj Scris de anei Lun Feb 08, 2010 8:10 pm

    Eu nu vad nici o poza.Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 974699
    Salt'n Pepper
    Salt'n Pepper
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 47
    Localizare : Athens,Greece
    Stare de spirit : buna, taaare buna

    Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Empty Re: Cumparaturi pentru bucatarie

    Mesaj Scris de Salt'n Pepper Lun Feb 08, 2010 8:21 pm

    anei a scris:Eu nu vad nici o poza.Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 974699

    Nici eu nu mai vad, desi azi de dimineata erau!
    Pisyoana
    Pisyoana
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Gemeni Varsta : 38
    Localizare : Atena
    Stare de spirit : foarte buna... de la Anastasia mi se trage :)

    Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Empty Re: Cumparaturi pentru bucatarie

    Mesaj Scris de Pisyoana Lun Feb 08, 2010 8:29 pm

    Eu le vad... apasati ctrl F5
    mireya
    mireya
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Pesti Varsta : 47
    Localizare : otopeni
    Stare de spirit : in general buna

    Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Empty Re: Cumparaturi pentru bucatarie

    Mesaj Scris de mireya Lun Feb 08, 2010 8:30 pm

    Nici eu nu mai vad poze....
    Salt'n Pepper
    Salt'n Pepper
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 47
    Localizare : Athens,Greece
    Stare de spirit : buna, taaare buna

    Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Empty Re: Cumparaturi pentru bucatarie

    Mesaj Scris de Salt'n Pepper Lun Feb 08, 2010 8:31 pm

    Acum le vad iar si nu am apasat pe nimic. Farmeceeeeeeeeeeee....
    spicy
    spicy
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 42
    Localizare : Oradea
    Stare de spirit : vesela

    Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Empty Re: Cumparaturi pentru bucatarie

    Mesaj Scris de spicy Lun Feb 08, 2010 8:43 pm

    eu nu le vad deloc..............desi de dimineata le-am vazut si eu.
    Mihaela
    Mihaela
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Rac Varsta : 46
    Localizare : Ro-BH-Oradea

    Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Empty Re: Cumparaturi pentru bucatarie

    Mesaj Scris de Mihaela Lun Feb 08, 2010 9:23 pm

    nici eu nu le vad!!!
    mireya
    mireya
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Pesti Varsta : 47
    Localizare : otopeni
    Stare de spirit : in general buna

    Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Empty Re: Cumparaturi pentru bucatarie

    Mesaj Scris de mireya Lun Feb 08, 2010 9:25 pm

    Cred ca ne jucam BABA-OARBA.... Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 327283
    Mihaela
    Mihaela
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Rac Varsta : 46
    Localizare : Ro-BH-Oradea

    Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Empty Re: Cumparaturi pentru bucatarie

    Mesaj Scris de Mihaela Lun Feb 08, 2010 9:33 pm

    Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 272571 Ce-ati facut cu pozele?
    mireya
    mireya
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Pesti Varsta : 47
    Localizare : otopeni
    Stare de spirit : in general buna

    Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Empty Re: Cumparaturi pentru bucatarie

    Mesaj Scris de mireya Lun Feb 08, 2010 9:34 pm

    Miha ,cam toate pozele dispar si apar .S-ar putea sa fie de la mama forumurilor (asa ne-a zis Ale)
    ioana
    ioana
    Yummy mic
    Yummy mic


    feminin Gemeni Varsta : 46
    Localizare : braila

    Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Empty Re: Cumparaturi pentru bucatarie

    Mesaj Scris de ioana Lun Feb 08, 2010 11:29 pm

    am achizitionat si eu o tigaie de clatite careia i-am facut si proba[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    un set pt ornat tortul ,nu e cine stie ce ,dar celalalt s-a dus...[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    si o forma pt blaturile de tort,cu fundul detasabil [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    avatar
    Corina
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Fecioara Varsta : 40
    Localizare : undeva
    Stare de spirit : buna

    Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Empty Re: Cumparaturi pentru bucatarie

    Mesaj Scris de Corina Lun Feb 08, 2010 11:35 pm

    set pentru ornat trebuie sa-mi iau si eu, am unul..dar destul de vechi
    sa le folosesti sanatoasa!!!!
    avatar
    Corina
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Fecioara Varsta : 40
    Localizare : undeva
    Stare de spirit : buna

    Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Empty Re: Cumparaturi pentru bucatarie

    Mesaj Scris de Corina Mar Feb 09, 2010 12:43 am

    aaaaa, sa va spun. mi-am luat si eu ceva azi pt bucatarie si masa, niste seturi de farfurii. scumpul meu prieten (ala cu ochii albastri) ma suna azi ca a spart niste farfurii, printre care farfurioara mea preferata, cea alba in care pozez mancarea de obicei, pe langa farfurioara 2 farfurii adanci si un bol. Vai am crezut ca explodez de nervi. Asa ca ne-am dus SA-MI cumpere farfuriile inapoi Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 272571 si am luat doua seturi de farfurie intinsa, farfurie de aperitiv si adanca plus cana. sunt foarte frumoase, maro cu ceva motive verzi, bineinteles mi-am luat farfurioara alba si bol de sticla:vaivai: . va pun si poze mintenas
    ioana
    ioana
    Yummy mic
    Yummy mic


    feminin Gemeni Varsta : 46
    Localizare : braila

    Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Empty Re: Cumparaturi pentru bucatarie

    Mesaj Scris de ioana Mar Feb 09, 2010 12:45 am

    innana a scris:set pentru ornat trebuie sa-mi iau si eu, am unul..dar destul de vechi
    sa le folosesti sanatoasa!!!!
    ms.si al meu era f vechi...
    avatar
    Corina
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Fecioara Varsta : 40
    Localizare : undeva
    Stare de spirit : buna

    Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Empty Re: Cumparaturi pentru bucatarie

    Mesaj Scris de Corina Mar Feb 09, 2010 12:47 am

    sa stii ca am vazut azi set de ornat si eram pregatitta sa il pun in cos..pana i-am vazut pretul, era 49 de lei. mi se pare cam multisor, desi avea 7 capete diferite si era si din plastic. si mai si scria ca e la oferta..mie mi se pare scump
    tu cat ai dat pe el?
    ioana
    ioana
    Yummy mic
    Yummy mic


    feminin Gemeni Varsta : 46
    Localizare : braila

    Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Empty Re: Cumparaturi pentru bucatarie

    Mesaj Scris de ioana Mar Feb 09, 2010 2:31 pm

    12 lei.de la kaufland.mai era unul la 29 lei dar nu mi s-a parut diferfenta intre ele...
    ce nu-mi place la el este faptul ca are recipientul mic.la cel vechi aveam k un saculet si era maricel si aveam vreo 10 capete
    Mihaela
    Mihaela
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Rac Varsta : 46
    Localizare : Ro-BH-Oradea

    Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Empty Re: Cumparaturi pentru bucatarie

    Mesaj Scris de Mihaela Mar Feb 09, 2010 2:41 pm

    Si al meu e mic recipientul ca o seringa si il folosesc cu groaza, vreau unul asa cum ai avut tu Ioana tip sac, e mult mai practic.
    ioana
    ioana
    Yummy mic
    Yummy mic


    feminin Gemeni Varsta : 46
    Localizare : braila

    Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Empty Re: Cumparaturi pentru bucatarie

    Mesaj Scris de ioana Mar Feb 09, 2010 2:54 pm

    la cel vechi s-au rupt urechile care se prindeau de capete si saculetul...pusesem o punga dar nu mai mergea...si mie imi pare rau dupa el...dar asta e
    avatar
    Corina
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Fecioara Varsta : 40
    Localizare : undeva
    Stare de spirit : buna

    Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Empty Re: Cumparaturi pentru bucatarie

    Mesaj Scris de Corina Mar Feb 09, 2010 3:18 pm

    si al meu cel vechi e cu sac destul de maricel, asta de care zic era asa cu seringa
    o sa trag o fuga si pana la kaufland
    Mihaela
    Mihaela
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Rac Varsta : 46
    Localizare : Ro-BH-Oradea

    Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Empty Re: Cumparaturi pentru bucatarie

    Mesaj Scris de Mihaela Mar Feb 09, 2010 3:21 pm

    Si eu am incercat cu punga, era prea moale punga ...nu merge...

    Continut sponsorizat


    Cumparaturi pentru bucatarie - Pagina 4 Empty Re: Cumparaturi pentru bucatarie

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Vin Mar 29, 2024 5:46 am