Bucate cu gust....Yummy

Yummy, yummy! Bine ati venit!

Te rugam sa te inregistrezi sau sa te conectezi pentru a putea avea acces la toate sectiunile forumului!

Oricarui membru nou care in decurs de 7 zile de la inregistrare nu a scris nici macar mesajul de prezentare, i se va dezactiva contul.

Multe lucruri yummy te asteapta: retete cu imagini, concursuri cu premii deosebite, informatii si multe sfaturi incercate chiar de noi!

Te asteptam!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bucate cu gust....Yummy

Yummy, yummy! Bine ati venit!

Te rugam sa te inregistrezi sau sa te conectezi pentru a putea avea acces la toate sectiunile forumului!

Oricarui membru nou care in decurs de 7 zile de la inregistrare nu a scris nici macar mesajul de prezentare, i se va dezactiva contul.

Multe lucruri yummy te asteapta: retete cu imagini, concursuri cu premii deosebite, informatii si multe sfaturi incercate chiar de noi!

Te asteptam!

Bucate cu gust....Yummy

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Bucate cu gust....Yummy

Nu e mestesug a gati mancare, ci e mestesug a potrivi din sare.

Concurs de fidelitate

Photobucket

Ultimele subiecte

» 11 ingrediente dezgustătoare pe care le putem consuma zilnic
Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 EmptyLun Apr 02, 2012 1:04 pm Scris de Pamico

» Alerta maxima pe sistemele cu Windows
Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 EmptySam Mar 17, 2012 11:23 pm Scris de Pamico

» Mucenici de peste tot
Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 EmptyMier Mar 14, 2012 7:39 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Un martisor de la Google - din 1 Martie - one policy, one Google experience
Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 EmptySam Feb 25, 2012 4:50 pm Scris de Pamico

» Ce mancam azi 3
Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 EmptyVin Feb 24, 2012 10:21 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Cornulete cu rahat.
Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 EmptyJoi Feb 23, 2012 4:12 pm Scris de mariana

» Taifas la cafeluta 5
Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 EmptyJoi Feb 23, 2012 4:09 pm Scris de mariana

» Trufe de ciocolata cu coaja de portocala
Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 EmptyMar Feb 14, 2012 5:52 pm Scris de mariana

» Furculita deasupra cutitului sau cat de rau mancam
Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 EmptyMar Feb 14, 2012 5:43 pm Scris de mariana

» PAINEA CU OREZ
Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 EmptyDum Feb 12, 2012 12:15 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Ce mancam la micul dejun?
Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 EmptyDum Feb 12, 2012 12:09 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Pe carari de munte
Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 EmptySam Feb 11, 2012 8:55 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Depasirea dificultatilor in relatia de cuplu
Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 EmptySam Feb 11, 2012 6:30 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Unt vs margarina
Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 EmptyJoi Feb 09, 2012 8:29 pm Scris de Fraiche-Bistro

» Prajitura "Ziua si noaptea"
Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 EmptyMar Ian 24, 2012 1:44 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Cum să-ţi încarci telefonul sau laptopul pentru a-ţi proteja acumulatorul
Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 EmptyDum Ian 15, 2012 4:31 pm Scris de Pamico

» Craciunul- sarbatoarea familiei
Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 EmptyVin Dec 23, 2011 10:14 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Falafel- chiftelute din naut si legume
Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 EmptyVin Dec 23, 2011 10:03 am Scris de Eva Maria Scumpa

» ZACUSCA DE FASOLE PASTAI
Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 EmptyVin Dec 23, 2011 10:00 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Pandispan
Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 EmptyDum Dec 11, 2011 7:09 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Să mai avem încredere în dolar?
Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 EmptyDum Dec 04, 2011 3:16 am Scris de Pamico

» PANETTONE CU CIOCOLATA SI MIGDALE – masina de facut paine
Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 EmptyMar Noi 29, 2011 11:43 am Scris de CRINA

» MELCISORI PIZZA
Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 EmptyMar Noi 29, 2011 11:39 am Scris de CRINA

» Musaca din vinete si cartofi
Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 EmptyMar Noi 29, 2011 11:33 am Scris de CRINA

» Gulii umplute cu ciuperci
Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 EmptyMar Noi 29, 2011 11:32 am Scris de CRINA

Cine este conectat?

În total sunt 25 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 25 Vizitatori

Nici unul


Recordul de utilizatori conectați a fost de 100, Vin Feb 02, 2024 6:50 am

Top postatori

Salt'n Pepper (4110)
Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 Bar_leftVotam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 BarVotam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 Bar_right 
Corina (3482)
Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 Bar_leftVotam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 BarVotam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 Bar_right 
spicy (1621)
Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 Bar_leftVotam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 BarVotam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 Bar_right 
ionela2682 (1505)
Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 Bar_leftVotam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 BarVotam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 Bar_right 
lacramioara (1381)
Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 Bar_leftVotam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 BarVotam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 Bar_right 
vdaiana (1335)
Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 Bar_leftVotam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 BarVotam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 Bar_right 
mireya (1247)
Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 Bar_leftVotam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 BarVotam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 Bar_right 
Pisyoana (1142)
Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 Bar_leftVotam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 BarVotam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 Bar_right 
Mihaela (1058)
Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 Bar_leftVotam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 BarVotam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 Bar_right 
diana (1034)
Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 Bar_leftVotam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 BarVotam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 Bar_right 


visit counter

All Cooking Sites

+9
Eva Maria Scumpa
lacramioara
spicy
dana
mireya
jane
Mihaela
Admin
Salt'n Pepper
13 participanți

    Votam castigatorii concursului lunii octombrie

    Sondaj

    Votati reteta castigatoare in luna octombrie

    [ 1 ]
    Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 Bar_left9%Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 Bar_right [9%] 
    [ 2 ]
    Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 Bar_left18%Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 Bar_right [18%] 
    [ 5 ]
    Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 Bar_left45%Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 Bar_right [45%] 
    [ 3 ]
    Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 Bar_left27%Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 Bar_right [27%] 

    Total voturi: 11
    Sondaj inchis
    spicy
    spicy
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 42
    Localizare : Oradea
    Stare de spirit : vesela

    Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 Empty Re: Votam castigatorii concursului lunii octombrie

    Mesaj Scris de spicy Mier Noi 25, 2009 5:20 pm

    vine, ,,,vine si la tine Miha, numa sa stai cu ochii pe usa. :)
    spicy
    spicy
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 42
    Localizare : Oradea
    Stare de spirit : vesela

    Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 Empty Re: Votam castigatorii concursului lunii octombrie

    Mesaj Scris de spicy Mier Noi 25, 2009 5:23 pm

    vroiam sa va mai spun ceva. ieri pe la amiaza a venit postasul si Sara curioasa din fire vroia sa vada ce e inauntru, mai ales ca era impachetata frumos colorat. Nu stiu cum a reusit socrul meu sa o determine sa uite de pachet pana am venit eu acasa, dar si cum am venit, nu a mai contat nimic din ce i-am adus eu, a trebuit sa deschid pachetul : "hai odata mami sa vedem ce am primit!"
    e asa de curioasa, exact ca mine. :) Apoi s-a suparat de ce nu am lasat-o sa se joace cu ea, de ce nu am lasat-o sa imi faca un tortulet. I-am zis ca o sa facem impreuna la sfarsit de saptamana. :)
    Mihaela
    Mihaela
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Rac Varsta : 46
    Localizare : Ro-BH-Oradea

    Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 Empty Re: Votam castigatorii concursului lunii octombrie

    Mesaj Scris de Mihaela Mier Noi 25, 2009 8:04 pm

    Imi imaginez cum topaia! Dar si emotiile pe care le ai cand preimesti un pachet :bounce:
    mireya
    mireya
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Pesti Varsta : 47
    Localizare : otopeni
    Stare de spirit : in general buna

    Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 Empty Re: Votam castigatorii concursului lunii octombrie

    Mesaj Scris de mireya Mier Noi 25, 2009 11:18 pm

    Ghea sa folosesti cu multa placere forma si asteptam "ceva-bun' !!! ;)
    Mihaela
    Mihaela
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Rac Varsta : 46
    Localizare : Ro-BH-Oradea

    Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 Empty Re: Votam castigatorii concursului lunii octombrie

    Mesaj Scris de Mihaela Mar Dec 01, 2009 1:50 am

    Ale multumesc frumos pentru premiu!Am sa le folosesc cu mare drag..pentru ca sunt de la tine ❤
    Ghea nu punem poze cu ce am primit?
    spicy
    spicy
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 42
    Localizare : Oradea
    Stare de spirit : vesela

    Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 Empty Re: Votam castigatorii concursului lunii octombrie

    Mesaj Scris de spicy Mar Dec 01, 2009 1:53 am

    ba da Miha, doar ca eu ma gandeam ca o sa fac ceva in tava si sa o arat asa, dar la acest sfarsit de saptamana nu am reusit.
    MIHAELA 73
    MIHAELA 73
    Ajutor Bucatar
    Ajutor Bucatar


    feminin Varsator Varsta : 51
    Localizare : Tirgu- Neamt -Roma Italy
    Stare de spirit : buna

    Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 Empty Re: Votam castigatorii concursului lunii octombrie

    Mesaj Scris de MIHAELA 73 Dum Dec 13, 2009 4:54 am

    a ajuns premiul la mine la roma,multumesc pentru el
    plicul a facut mii de km,grecia-romania,romania-italia
    Salt'n Pepper
    Salt'n Pepper
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 47
    Localizare : Athens,Greece
    Stare de spirit : buna, taaare buna

    Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 Empty Re: Votam castigatorii concursului lunii octombrie

    Mesaj Scris de Salt'n Pepper Dum Dec 13, 2009 6:41 pm

    Ce ma bucur!!!!!!!!! In sfarsit, ma gandeam in fel si chip!
    Mihaela
    Mihaela
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Rac Varsta : 46
    Localizare : Ro-BH-Oradea

    Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 Empty Re: Votam castigatorii concursului lunii octombrie

    Mesaj Scris de Mihaela Mier Dec 23, 2009 12:32 am

    Sa va arat si premiul:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
    Multumesc mult mult mult mult!
    Ale ma crezi nebuna daca-ti spun ca am pupat pensula, asa de drag? ❤
    lacramioara
    lacramioara
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Fecioara Varsta : 44
    Stare de spirit : Foarte buna

    Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 Empty Re: Votam castigatorii concursului lunii octombrie

    Mesaj Scris de lacramioara Mier Dec 23, 2009 12:37 am

    foarte frumos sa le folosesti sanatoasa
    spicy
    spicy
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 42
    Localizare : Oradea
    Stare de spirit : vesela

    Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 Empty Re: Votam castigatorii concursului lunii octombrie

    Mesaj Scris de spicy Mier Dec 23, 2009 8:35 pm

    doamne, stiu ca am ramas datoare cu o poza cu premiul, dar sunt prinsa in atatea ca pur si simplu nu am reusit.
    am reusit sa fac o prajitura in forma de tort si am facut si poze deci cat de curand o sa descarc pozele si o sa le arat.

    multumesc inca o data ALe pentru premiu, chiar nu aveam acasa o tava in forma de inimioara pentru tort, este foarte buna, Sara e incantata de ea ,de cate ori ma vede cu tava in mana ma inteaba: facem tort mami?
    Eva Maria Scumpa
    Eva Maria Scumpa
    Yummy mic
    Yummy mic


    feminin Pesti Varsta : 44
    Localizare : Olanda
    Stare de spirit : infometata... de viata! cum sa nu fiu cand e asa gustoasa!!

    Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 Empty Re: Votam castigatorii concursului lunii octombrie

    Mesaj Scris de Eva Maria Scumpa Dum Dec 27, 2009 7:36 am

    Felicitari, fetelor! Sa folositi toate ustensilele cu mare placere! Le meritati din plin!!! Sunteti de-a dreptul yummy!!!
    spicy
    spicy
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 42
    Localizare : Oradea
    Stare de spirit : vesela

    Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 Empty Re: Votam castigatorii concursului lunii octombrie

    Mesaj Scris de spicy Vin Ian 08, 2010 3:15 am

    am ramas datoare cu poza cu tava de tort in forma de inimioara.
    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    e o tarta cu branza si frisca, am luat reteta dintr-o revista si acolo se numeste Prajitura Delicia. o sa fac si un topic separat cu ea, e foarte foarte gustoasa.

    Continut sponsorizat


    Votam castigatorii concursului lunii octombrie - Pagina 3 Empty Re: Votam castigatorii concursului lunii octombrie

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Vin Apr 19, 2024 7:03 pm