Bucate cu gust....Yummy

Yummy, yummy! Bine ati venit!

Te rugam sa te inregistrezi sau sa te conectezi pentru a putea avea acces la toate sectiunile forumului!

Oricarui membru nou care in decurs de 7 zile de la inregistrare nu a scris nici macar mesajul de prezentare, i se va dezactiva contul.

Multe lucruri yummy te asteapta: retete cu imagini, concursuri cu premii deosebite, informatii si multe sfaturi incercate chiar de noi!

Te asteptam!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bucate cu gust....Yummy

Yummy, yummy! Bine ati venit!

Te rugam sa te inregistrezi sau sa te conectezi pentru a putea avea acces la toate sectiunile forumului!

Oricarui membru nou care in decurs de 7 zile de la inregistrare nu a scris nici macar mesajul de prezentare, i se va dezactiva contul.

Multe lucruri yummy te asteapta: retete cu imagini, concursuri cu premii deosebite, informatii si multe sfaturi incercate chiar de noi!

Te asteptam!

Bucate cu gust....Yummy

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Bucate cu gust....Yummy

Nu e mestesug a gati mancare, ci e mestesug a potrivi din sare.

Concurs de fidelitate

Photobucket

Ultimele subiecte

» 11 ingrediente dezgustătoare pe care le putem consuma zilnic
Rulada cu crema de ciocolata si banane. EmptyLun Apr 02, 2012 1:04 pm Scris de Pamico

» Alerta maxima pe sistemele cu Windows
Rulada cu crema de ciocolata si banane. EmptySam Mar 17, 2012 11:23 pm Scris de Pamico

» Mucenici de peste tot
Rulada cu crema de ciocolata si banane. EmptyMier Mar 14, 2012 7:39 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Un martisor de la Google - din 1 Martie - one policy, one Google experience
Rulada cu crema de ciocolata si banane. EmptySam Feb 25, 2012 4:50 pm Scris de Pamico

» Ce mancam azi 3
Rulada cu crema de ciocolata si banane. EmptyVin Feb 24, 2012 10:21 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Cornulete cu rahat.
Rulada cu crema de ciocolata si banane. EmptyJoi Feb 23, 2012 4:12 pm Scris de mariana

» Taifas la cafeluta 5
Rulada cu crema de ciocolata si banane. EmptyJoi Feb 23, 2012 4:09 pm Scris de mariana

» Trufe de ciocolata cu coaja de portocala
Rulada cu crema de ciocolata si banane. EmptyMar Feb 14, 2012 5:52 pm Scris de mariana

» Furculita deasupra cutitului sau cat de rau mancam
Rulada cu crema de ciocolata si banane. EmptyMar Feb 14, 2012 5:43 pm Scris de mariana

» PAINEA CU OREZ
Rulada cu crema de ciocolata si banane. EmptyDum Feb 12, 2012 12:15 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Ce mancam la micul dejun?
Rulada cu crema de ciocolata si banane. EmptyDum Feb 12, 2012 12:09 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Pe carari de munte
Rulada cu crema de ciocolata si banane. EmptySam Feb 11, 2012 8:55 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Depasirea dificultatilor in relatia de cuplu
Rulada cu crema de ciocolata si banane. EmptySam Feb 11, 2012 6:30 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Unt vs margarina
Rulada cu crema de ciocolata si banane. EmptyJoi Feb 09, 2012 8:29 pm Scris de Fraiche-Bistro

» Prajitura "Ziua si noaptea"
Rulada cu crema de ciocolata si banane. EmptyMar Ian 24, 2012 1:44 pm Scris de Eva Maria Scumpa

» Cum să-ţi încarci telefonul sau laptopul pentru a-ţi proteja acumulatorul
Rulada cu crema de ciocolata si banane. EmptyDum Ian 15, 2012 4:31 pm Scris de Pamico

» Craciunul- sarbatoarea familiei
Rulada cu crema de ciocolata si banane. EmptyVin Dec 23, 2011 10:14 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Falafel- chiftelute din naut si legume
Rulada cu crema de ciocolata si banane. EmptyVin Dec 23, 2011 10:03 am Scris de Eva Maria Scumpa

» ZACUSCA DE FASOLE PASTAI
Rulada cu crema de ciocolata si banane. EmptyVin Dec 23, 2011 10:00 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Pandispan
Rulada cu crema de ciocolata si banane. EmptyDum Dec 11, 2011 7:09 am Scris de Eva Maria Scumpa

» Să mai avem încredere în dolar?
Rulada cu crema de ciocolata si banane. EmptyDum Dec 04, 2011 3:16 am Scris de Pamico

» PANETTONE CU CIOCOLATA SI MIGDALE – masina de facut paine
Rulada cu crema de ciocolata si banane. EmptyMar Noi 29, 2011 11:43 am Scris de CRINA

» MELCISORI PIZZA
Rulada cu crema de ciocolata si banane. EmptyMar Noi 29, 2011 11:39 am Scris de CRINA

» Musaca din vinete si cartofi
Rulada cu crema de ciocolata si banane. EmptyMar Noi 29, 2011 11:33 am Scris de CRINA

» Gulii umplute cu ciuperci
Rulada cu crema de ciocolata si banane. EmptyMar Noi 29, 2011 11:32 am Scris de CRINA

Cine este conectat?

În total sunt 26 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 26 Vizitatori

Nici unul


Recordul de utilizatori conectați a fost de 100, Vin Feb 02, 2024 6:50 am

Top postatori

Salt'n Pepper (4110)
Rulada cu crema de ciocolata si banane. Bar_leftRulada cu crema de ciocolata si banane. BarRulada cu crema de ciocolata si banane. Bar_right 
Corina (3482)
Rulada cu crema de ciocolata si banane. Bar_leftRulada cu crema de ciocolata si banane. BarRulada cu crema de ciocolata si banane. Bar_right 
spicy (1621)
Rulada cu crema de ciocolata si banane. Bar_leftRulada cu crema de ciocolata si banane. BarRulada cu crema de ciocolata si banane. Bar_right 
ionela2682 (1505)
Rulada cu crema de ciocolata si banane. Bar_leftRulada cu crema de ciocolata si banane. BarRulada cu crema de ciocolata si banane. Bar_right 
lacramioara (1381)
Rulada cu crema de ciocolata si banane. Bar_leftRulada cu crema de ciocolata si banane. BarRulada cu crema de ciocolata si banane. Bar_right 
vdaiana (1335)
Rulada cu crema de ciocolata si banane. Bar_leftRulada cu crema de ciocolata si banane. BarRulada cu crema de ciocolata si banane. Bar_right 
mireya (1247)
Rulada cu crema de ciocolata si banane. Bar_leftRulada cu crema de ciocolata si banane. BarRulada cu crema de ciocolata si banane. Bar_right 
Pisyoana (1142)
Rulada cu crema de ciocolata si banane. Bar_leftRulada cu crema de ciocolata si banane. BarRulada cu crema de ciocolata si banane. Bar_right 
Mihaela (1058)
Rulada cu crema de ciocolata si banane. Bar_leftRulada cu crema de ciocolata si banane. BarRulada cu crema de ciocolata si banane. Bar_right 
diana (1034)
Rulada cu crema de ciocolata si banane. Bar_leftRulada cu crema de ciocolata si banane. BarRulada cu crema de ciocolata si banane. Bar_right 


visit counter

All Cooking Sites

3 participanți

    Rulada cu crema de ciocolata si banane.

    spicy
    spicy
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 42
    Localizare : Oradea
    Stare de spirit : vesela

    Rulada cu crema de ciocolata si banane. Empty Rulada cu crema de ciocolata si banane.

    Mesaj Scris de spicy Mar Mai 25, 2010 1:09 am

    am cam apsentat in ultimul timp, dar sa nu credeti ca v-am uitat.
    la aceste sarbatori am avut asa o pofta de a face ceva bun si am inceput sa caut. sotul cerea rulada de ceva vreme, si am zis ca o sa fac dar o sa gasesc o alta crema ca tare m-am plictisit de ce faceam pana acum. asa se face ca am facut o rulada cu crema de ciocolata pe cat de ciudata pe atat de gustoasa. sper sa va placa si voua....
    [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
    sper ca nu v-am derutat tare cu atatea poze.
    Pofta Buna!
    Salt'n Pepper
    Salt'n Pepper
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 47
    Localizare : Athens,Greece
    Stare de spirit : buna, taaare buna

    Rulada cu crema de ciocolata si banane. Empty Re: Rulada cu crema de ciocolata si banane.

    Mesaj Scris de Salt'n Pepper Mar Mai 25, 2010 8:12 pm

    Trebuie sa fie tare buna, combinatia de ciocolata si banana imi place tare mult. Insa, cred ca as pune mai putina crema, nu stiu...
    ionela2682
    ionela2682
    Moderator
    Moderator


    feminin Varsator Varsta : 42
    Localizare : medgidia-constanta
    Stare de spirit : optimista

    Rulada cu crema de ciocolata si banane. Empty Re: Rulada cu crema de ciocolata si banane.

    Mesaj Scris de ionela2682 Mar Mai 25, 2010 8:36 pm

    mai dar cum se comporta bananele in crema ? nu se floscaieste, sau nu se innegreste daca o tai si o lasi putin? Rulada cu crema de ciocolata si banane. 272571
    Salt'n Pepper
    Salt'n Pepper
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 47
    Localizare : Athens,Greece
    Stare de spirit : buna, taaare buna

    Rulada cu crema de ciocolata si banane. Empty Re: Rulada cu crema de ciocolata si banane.

    Mesaj Scris de Salt'n Pepper Mar Mai 25, 2010 8:48 pm

    Eu as vrea sa vad rulada...rulata pe banana. Rulada cu crema de ciocolata si banane. 272571
    spicy
    spicy
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 42
    Localizare : Oradea
    Stare de spirit : vesela

    Rulada cu crema de ciocolata si banane. Empty Re: Rulada cu crema de ciocolata si banane.

    Mesaj Scris de spicy Mar Mai 25, 2010 9:37 pm

    nu am avut probleme niciodata cu banana in creme, niciodata.

    Ale, sotului ii place cu multa crema si cum pentru el am facut-o special......
    Salt'n Pepper
    Salt'n Pepper
    Bucatar Yummy
     Bucatar Yummy


    feminin Varsator Varsta : 47
    Localizare : Athens,Greece
    Stare de spirit : buna, taaare buna

    Rulada cu crema de ciocolata si banane. Empty Re: Rulada cu crema de ciocolata si banane.

    Mesaj Scris de Salt'n Pepper Mar Mai 25, 2010 9:38 pm

    Aaaaaa, acum im inteles.... Rulada cu crema de ciocolata si banane. 284237

    Continut sponsorizat


    Rulada cu crema de ciocolata si banane. Empty Re: Rulada cu crema de ciocolata si banane.

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Vin Apr 19, 2024 9:15 pm